Jump to content

GTA: San Andreas - OUT


EldeR

Recommended Posts

Cali.... posto si ti haj end majti:

Sta treba da uradim da bih mogao da drzim oruzije u obe ruke? Dostigao sam hitman level za SMG ili kako vec, al nista se ne desava:)?

puny human.. [:D]

tri oruzhja mozhesh da nosish po dva komada: starter prangiju, Tek9 i uzi. tek9 i uzi dele micro smg skill, koji je DRUGACHIJI od SMG skila, koji je hekler

nije losh dual uzi, imash 100 metaka i mozhesh se kretati punom brzinom dok nishanish

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

igricu sam preso za 11 sati igranja pa vi vidite

(mada sam pored toga jedno 4sata igrao da provaljujem grad i tako to...)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

E ok .. neshto mi se istripovalo strashno .. dobih igricu .. i prva misija ona vozhnja bajsem .. i nishta pratim ja onog lika i dodje do jedne tachke i svi stanu i nishta ja trchim u krug, vozim bajs skakucem i nishta se ne dogadja .. jel ste imali iskustva sa tim ??

Link to comment
Share on other sites

Hmm...kod mene likovi nestaju kad im pridjem, a kad se udaljim ponovo postanu vidljivi???Kontam da je neshto do grafichke (ati 9100), ali ne znam sta jer imam najnovije drivere kao i za sve ostale komponete.Ako ima neko ideju sta je problem neka javi plz

Proud to be SERB

Link to comment
Share on other sites

OK! Period adaptacije je prosao, igrica je super [8)][:I] Kamera jos uvek zna da kaki ponekad, ali sad je lik nabudzen sve sem apeale i respect na maximum, i sve voznje su oni barovi popunjeni preko pola, tako da je voznja relativno prihvatljiva :P

Nego mene zanima, kako da spustim svoj muscle? Prestao sam da idem u teretanu pre sto godina medjutim uopste mu ne opada muscle >_<

Pitam zato sto u jednom gradicu izmedju L..S. i S.F. ima neka riba sto puca u mete odma pored amu nationa, i kad joj pridjem kaze da imam previse misica za njen ukus. Kontam mozda to isto moze da bude riba, ali ne mogu da oslabim.

Ideje?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Moj savet: Zakolji je i zaboravi na nju.

Ako ti se to ne dopada onda nemoj da jedes ili pamtis igru 2-3 prava sata (u igri bi to bilo oko 6 dana. Za to vreme ce ti muscle opasti do prihvatljivog nivoa. Onda nabudzi sex appeal (najbolji nacin za to je da se vozis u super-sports automobilu). I onda ce mozda (ali mozda) pristati da ti bude devojka. E sad nemoj ni da sanjas da ces kod nje imati 100% jer da bi to uradio moras stalno da imas sex appeal blizu maximuma inace ce ti doticna kucka reci : Not Fit. a da bi stalno imao takav sex appeal moras da stalno do njene kuce (koja se u nalazi u sred jebene livade/farme) dolazis u super-sports automibilima kao sto su infernus i kompanija...

PS: Prestani da vredjas pilotiranje u San Andreasu posto je ovde to u odnosu na vice city RAJ [:)]

Link to comment
Share on other sites

Hehehe ma to sam kakio dok se nisam navikao, mada dosta je sjebano kad treba usred leta da koristis misa, recimo za one pratece rakete (od kojih nisam imo koristi, jer izadju iz aviona, malo svetle ispod mene i nestanu). Ali sad je voznja svih vozila fina :)

Inace za tu kucku jel ti znas za sigurno da ce hteti da prica sa mnom ako nabudzim apeal? Jel znas tacno na koju mislim?

BTW igram vec par dana (real life) a da nisam krocio u teretanu a muscle stoji slepljen na max. Da ga jebes...

E i da li zna jel vredno budziti onu kucku iz L.V. sto sam joj mazno karticu za kazino? Jel se to isplati budziti na 100 pct?

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

E uspeo sam da nabudzim dovoljan apeal da izadjemo zajedno. Ali bas je kao sto si reko, usred nicega. I ono kao ajde da je vodim da zdere, nijedan restoran joj neodgovara, ali bukvalno ni jedan. Pise da joj odgovara okolina samo kad nigde u blizini nema restorana. Kontam sigurno daje nesto lepo na 100 pct, cim su stavili da je ovako nerealno tesko. Ehh da nije tih nerealnih stvari igra bi bila perfektna...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice misica njih gubis tek kad ne jedes nista 60 minuta(real life) takodje za to vreme ne smes ni da zapamtis igru jer iz nekog cudnog razloga se i to racuna kao jelo (Mozda CJ voli da jede diskete [;)] ) Sto se tice one kucke iz LV za nju ne znam jos uvek... znam samo za onu prvu koja daje pimp suit i onu ludu policajku koja daje cop suit i sad radim na onoj ludaci iz SFa koja zivi pored Golden Gatea.

A sto se tice ove sto zivi u nedodjiji od nje sam davno odustao [V]

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice misica njih gubis tek kad ne jedes nista 60 minuta(real life) takodje za to vreme ne smes ni da zapamtis igru jer iz nekog cudnog razloga se i to racuna kao jelo (Mozda CJ voli da jede diskete [;)] ) Sto se tice one kucke iz LV za nju ne znam jos uvek... znam samo za onu prvu koja daje pimp suit i onu ludu policajku koja daje cop suit i sad radim na onoj ludaci iz SFa koja zivi pored Golden Gatea.

A sto se tice ove sto zivi u nedodjiji od nje sam davno odustao [V]

Budi drugar pa reci gde se nalazi policajka i ta pored golden gejta :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

hahaha LOL... to sam ja uradio sa onom sado-mazo kuchkom od koje je trebalo da dobijem Sekjuriti karticu u Las Venturasu. Izvodim je sto puta i nigde joj ne odgovara... I ja izvadim kalash i pljas u glavu... :))

I chim sam je ubio zove me onaj Wang zhi zhi i kao:

"Sta je sa karticom?!"

-"Duuuh... a da, kartica" :)))

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

hahaha LOL... to sam ja uradio sa onom sado-mazo kuchkom od koje je trebalo da dobijem Sekjuriti karticu u Las Venturasu. Izvodim je sto puta i nigde joj ne odgovara... I ja izvadim kalash i pljas u glavu... :))

I chim sam je ubio zove me onaj Wang zhi zhi i kao:

"Sta je sa karticom?!"

-"Duuuh... a da, kartica" :)))

samo joj se pojavljuj na gajbi sa dildom (pandurska stanica - tushevi [:D] ) i u gumenom odelu i brzo cesh zbudziti 100% [^]

inache da vam bude malo zanimljivi taj proces oko riba, skinite Hot Coffee mod - lik je otkljuchao sex mini games gde kad te riba pozove na kafu morash da se bacish na kliktanje, sa sve xxx scenama. Rockstar je disable-ovao ovo zbog maloletnih mushterija, ali nisu izbacili iz koda..

Link to comment
Share on other sites

Budi drugar pa reci gde se nalazi policajka i ta pored golden gejta :)

Policajka se nalazi u malom pustinjskom selu po imenu el querbados (Severoistocno od SFa, Zapadno od CJovog aerodroma)

Ta pored golden gatea samo zivi tu a mozes da je nadjes na golf terenima u juznom delu SFa.

BTW sto se tice doticne sa slike ja sam joj uradio nesto mnogo gore... Minirao sam joj kucu (na svaki deo njene kuce sam zalepio c4 i kad je izasla... BUUUUM ... Samo mi je zao sto nemam sliku toga [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Policajka se nalazi u malom pustinjskom selu po imenu el querbados (Severoistocno od SFa, Zapadno od CJovog aerodroma)

Ta pored golden gatea samo zivi tu a mozes da je nadjes na golf terenima u juznom delu SFa.

BTW sto se tice doticne sa slike ja sam joj uradio nesto mnogo gore... Minirao sam joj kucu (na svaki deo njene kuce sam zalepio c4 i kad je izasla... BUUUUM ... Samo mi je zao sto nemam sliku toga  [xx(]

Thx alot bro :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

imam ja! ali ja sam gad, pa ih zapostavljam:)

salim se, mrzi me da se cimam....

Jel zna neko gde se nalazi onaj kamion pomocu kojeg pljackas kuce?

Bila je misija sa njim kod onog pukovnika...

You can find a Boxville in Los Santos parked across the street to the South from the gym. It's about half way in the first garden, in front of the house. You'll also find a Boxville parked in an alleyway just in front of the Driving School in San Fierro. From the doorway of the driving school head North and navigate your way through the alley until you see the Boxville.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...