Jump to content

GTA: San Andreas - OUT


EldeR

Recommended Posts

Igra je bre strashno zarazna. Sada sam krenuo da osvajam teritorije i bash je dobro klanje :)

Inache shto se tiche jedenja i teretane - to je bar lako: najedesh se, odesh u teretanu i nabildujesh se (kada jednom nabildujesh mishice, oni se ne smanjuju dok ti ne padne fat na nulu). Isto tako i staminu budzish.

Po povodu ribe, nisam se neshto mnogo s njom smarao, ali nameravam kada osvojim josh neku teritoriju. Osvajanje tudjih teritorija je bash dobro odradjeno i kada udjesh u fazon i uzmesh kalash nece ti biti ravnih.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lite sharpshooter , ja ne zelim da moram da jedem i treniram u teretani, ja ne zelim da imam devojku,

igra totalni shit, igram i pokusacu da je predjem samo zato sto gajim respekt prema serijalu, ali san andreas nije ni do clanaka vice cityju.  VICE CITY 4 LIFE

Pa nemoras ni da jedes ni da ides u teretanu(ako neces vece misicue) niti da imas devojku ako neces neke bonuse)

Link to comment
Share on other sites

Znaci uveo sam wireless, stalno mi se nesto downloaduje, ako ne onda igram cs i wc3 online, ali ipak nadjem vremena za malo gta:sa... E da, da sad ne trazhim, kako mogu da nadjem devojku u igri? I chuo sam da qrva kao mozhe da pushi, neshto u tom fazonu? True? Kako?

Link to comment
Share on other sites

e vidis, vi svi kazete pa nemoras ako neces ovo ono, ali to sve MORA da bi dobio odredjene stvari koje su bitne. u vice city-ju je pure crush kill and destroy. previse detalja koji nisu za ovaj tip igre.

i zaista su smorili sa tom voznjom od 100 km do jedne tacke, pa onda 200 km do druge tacke pa 300 km do trece tacke, i ako se bilo sta zasere i u jednom trenutku, sto u 50 posto slucajeva igra sama generise bez ucesca igraca, sve ispocetka.

na primer, radim ovaj kvest sa meksikanskom kuckom sto pljacka po kantrisajdu. i sad onaj kvest kad juris neke kauboje na onim debilnim motorcicima na 4 tocka. znaci 3 godine sam ih jurio, jer govno od motora ima katastrofalne gume. i sad vracam se po jedan kofer sto sam ga ostavio u zurbi i kad ga uzmem peske odem na autocestu da bih uzeo neko drugo vozilo. i sad onako stanem na sred ceste i nanisanim, vidim samo jedan motor ide prema meni, dam hed vozacu i motor onako lagano ide prema meni, kolko ga inercija nosi, i ladno pregazu glupu kucku koja umre. aj sad kako da se ne iznerviras. pa novorodjence ne bi umrlo da ga motor bez vozaca po toj brzini (sporini) pregazi.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

a takvih bagova nije nikada bilo u vice city, jel?

Daj, nemoj da se igramo...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Bilo je, ne kazem, ali imali su godine i godine da to poprave zar ne? umesto na kvalitet oni su dali sve na kvantitet, tj sminku. kome to treba, zaboga....

BTW dosao sam i do otkrica da ne postoje dobra kola. delom zato sto je kamera ocaj koji unistava svaku mogucu preglednost puta i okoline, ali u sustini nijedna kola ne mozes voziti lepo pod punom brzinom.

Ko je igrao vice city, mozda se seca misije kada onom Phill-u, sto je pljackao banku sa tobom, ode ruka u eksploziji pa moras da ga vozis u bolnicu. Pa cim udjes u vozilo sa njim, onako slika je blur a auto sam ide levo desno. e tako je non stop u san andreasu, cim ubrzas.

a kad kisa pada onda je nemoguce voziti. wtf?! ajde razumem, losa kola pa losa voznja, ali brate i porse i ferari da idu ko govno to je nedopustivo. pa takva skupa kola su pravljena da i pod brzinom i pod losim uslovima slusaju komande vozaca...

u vice city-ju je bilo realno: ako vozis bedna kola bedno ce ici i okretace se oko sebe kad skreces uz pomoc rucne, ali zato ona najbolja kola idu bez mane. u san andreasu svaka kola idu bedno.

ima milion mana i to niko ne moze da porekne, igra se provlaci na staru slavu, sminku, i pricu za koju priznajem da je interesantna, ako ne originalna, jer se prepoznaju par filmova u njoj.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

E sad se setih. Jel ima neki patch za San andreas za prava imena automobila (tj na koje treba da liche)?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Kada povecash driving skill vozish k'o lud :) Meni je trebalo malo vremena da se naviknem na kontrolu kamere dok vozim, ali kada sam to savladao ispada da je mnogo bolje nego u VC - zato shto mozesh bash dobro da gledash okolo sebe kada vozish, pogotovo kada si na usponu ili na padini pa treba da vidish da li ti neko ide u susret. Voznja motora je isto dosta sredjena.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Ok priznajem da sam malo preterao. Ima dosta u tome da moras nabudziti skill voznju na max, da bi radio sta oces. Medjutim voznja aviona i helikoptera mi se uopste ne svidja. E to morate priznati da je bilo lakse voziti u vice city-ju.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Ok priznajem da sam malo preterao. Ima dosta u tome da moras nabudziti skill voznju na max, da bi radio sta oces. Medjutim voznja aviona i helikoptera mi se uopste ne svidja. E to morate priznati da je bilo lakse voziti u vice city-ju.

zavisi - ako mislish na konkretnu vozhnju, vozila u vice city su bila poslushnija. Meni lichno se svidja vishe model koji su uradili za SA - pogotovu shto ima malo vozila koja su krshina. Ne znam zashto kukate za kameru, jedino da je malchice vishi tilt i bila bi kao u VC, mada mi je freelook sa mishem mnogo korisniji jer imam daleko bolji pregled situacije.

Shto se tiche borbi, SA je lakshi, i to zbog bolje kontrole lika. Ako te stalno headshotuju, nemoj da stojish nasred ulice. zagrli zaklon, nishani automatom, taktiziraj. Igrao si jebeni CS, znash shta treba da radish :P

Jedini razlog zbog chega neko mozhe reci da je VC bolji je zato shto mu se vishe svidja Don Johnson - Poroci Majamija - maljave grudi sa raskopchanim havajkama

btw mali osvrt

GTA meets Barbie Online:

Zar nisi mogao da dizajnirash svoj skin u trecem delu gta? zar nije Tommy u GTA:VC mogao da menja odecu?

Teretana, riba, itd:

Zar nije opet u GTA3 bila fora sa vigilante misijama, koje nisi morao da uradish, ali ako ih obavish dobijesh boost na pancir? Ili paramedic misijama koje su ti povecavale health? Ili vatrogasnim koje su te chinile imunim na vatru?

Nishta od ovoga nisi obavezan da uradish..

Link to comment
Share on other sites

GTA:Sin City je bila prvoaprilska shala josh 2002. ali je ovo postalo ozbiljno jer je proshlog decembra Take Two registrovao desetak naslova: San Andreas, Bogota, Tokyo i Sin City su najinteresantniji.

Jedna varijanta je da fanovi nagadjaju koje ime ce biti stvarno

Druga varijanta je da su isplanirali na duge staze..

Link to comment
Share on other sites

ma i Bogota bi bila extra, rat dilera kokaina, i jurnjava po celoj juzhnoj Americi :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

zavisi - ako mislish na konkretnu vozhnju, vozila u vice city su bila poslushnija. Meni lichno se svidja vishe model koji su uradili za SA - pogotovu shto ima malo vozila koja su krshina. Ne znam zashto kukate za kameru, jedino da je malchice vishi tilt i bila bi kao u VC, mada mi je freelook sa mishem mnogo korisniji jer imam daleko bolji pregled situacije.

Shto se tiche borbi, SA je lakshi, i to zbog bolje kontrole lika. Ako te stalno headshotuju, nemoj da stojish nasred ulice. zagrli zaklon, nishani automatom, taktiziraj. Igrao si jebeni CS, znash shta treba da radish :P

Jedini razlog zbog chega neko mozhe reci da je VC bolji je zato shto mu se vishe svidja Don Johnson - Poroci Majamija - maljave grudi sa raskopchanim havajkama

btw mali osvrt

GTA meets Barbie Online:

Zar nisi mogao da dizajnirash svoj skin u trecem delu gta? zar nije Tommy u GTA:VC mogao da menja odecu?

Teretana, riba, itd:

Zar nije opet u GTA3 bila fora sa vigilante misijama, koje nisi morao da uradish, ali ako ih obavish dobijesh boost na pancir? Ili paramedic misijama koje su ti povecavale health? Ili vatrogasnim koje su te chinile imunim na vatru?

Nishta od ovoga nisi obavezan da uradish..

Hmm nema sanse, ovde su 90 posto kola krsine, i smorili su brutalno sa tim budzenjem skill-a da bi te auto slusao. Kamera je OCAJ! U vice city je bio perfektan pregled na sve sto je potrebno, jer kamera moze da se podesi da gleda iz pticije perspektive onako malo udaljeno, tako da se sve vidi. U San Andreas ako je ti sa misem ne pomeris, buljices u registraciju ili gume svog vozila. Znaci voziti i pratiti to kamerom u SA je kao ono trljas se po stomaku i tapkas po glavi, i plus na sve to treba se koncentrisati na zadatle u misiji i protivnike. KATASTROFA!

Borbe su takodje ocaj, i majke ti ne poredi ovo sa kanterom. Problem je u tome sto dolaze sa svih strana bez obzira gde se skrijes, a u pocetku nema se para nizasta osim za pistolj i uzi. i nek se spawnuje njih 15 svaki po jedan metak i to je to, mrtav si.

Jedini razlog zasto bi se nekom svidjao vise vice city? Zato sto je jebeno bolja igrica :)

Mali osvrt GTA: Barbie online (San Andreas) je upravo to. U vice city-ju ako si hteo da menjas skin, to si morao raditi u paintu, i muciti se da napravis po njihovom uputstvu. To je stavljeno samo za one najokorelije frikove, u samoj igrici, bilo je da menjas odecu, ali je to svedeno na najednostavnjiji minimum, i morao si da menjas samo za par misija. Sto znaci da uopste nije akcenat na tome, vec na onome sto je srz igre, voznja pucanje unistavanje.

To za veci health armor i imunitet na vatru sad prvi put cujem, a preso sam VC milion puta. Sto znaci da uopste, ali uopste, nije vazno da bi presao igru ili se dobro zabavljao vozikajuci se okolo, voditi rat protiv policije itd...

najnoviji update: Isuse oni testovi da naucis da letis avion, to je za sada vrhunac debilnosti na koji sam naiso. Znaci uz kameru za koju sam vec napomenuo da je napravljena da striktno odmogne najvise moguce igracu automatskim pomeranjem u najnepogodniji ugao, sama voznja aviona je da se izbljujes. Pa daj mi upravljanje, kameru i onaj maketu-avion iz vice city, vozicu trista puta bolje i proletecu gde god treba. katastrofa, zaista... Trebace mnogo strpljenja i pilula za smirenje da bi se presao ovaj shit od igre, al sta je tu je, nema povlacenja! :) Jedini plus igre je sama prica koja tera da prelazis no matter what, to je u svakom delu svetla strana.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Borbe su takodje ocaj, i majke ti ne poredi ovo sa kanterom. Problem je u tome sto dolaze sa svih strana bez obzira gde se skrijes, a u pocetku nema se para nizasta osim za pistolj i uzi. i nek se spawnuje njih 15 svaki po jedan metak i to je to, mrtav si.

OK, Tactics 101:

- Povedi svoju bandu: ovo je meni josh najgore reshenje, jer iako su zhivi shtit, vishe smetaju nego shto koriste

- High Ground: popni se na zgradu i mocicesh da birash mete, a oni nece moci da te rushuju

- High Ground II: Neke stambene zgrade imaju stepenishte, neke zgrade su gradjene na strmom stepenishtu. Iskoristi to kao rezervnu poziciju gde cesh chuchnuti, nanishaniti i chekati da preostali ulete

- Zaklon: Neravan teren, zidici, chak i neke ograde te mogu zashtititi od metaka dok ti lagano skidash glave

- Noge: Brzhi si od njih, pozicioniraj se na raskrsnicama ili T raskrsnicama - svaki talas ima jednu do dve spawn lokacije - pucaj dok su na distanci, onda se povuci niz praznu ulicu i ponovo ih sachekaj

- Chuchanje: mnogo si precizniji kad chuchish

- Glava: jedan pogodak u glavu i protivnik je mrtav. uvek gadjaj u glavu

- Health / armor: Prvi talas ostavlja health. drugi talas ostavlja armor. treci talas ostavlja oba. Ako te neki talas ojadi, odsprintaj da se napunish. ako ti prepreche put, izmanevrishi, brzhi si od njih

- Skill: skill sa oruzhjem ti povecava domet, preciznost i mobilnost. morash imati 1000 pogodaka da ga dignesh na maksimum. Treniraj [:D]

- Oruzhje: Hekler se vrlo brzo nalazi u igri, i vishe je nego adekvatan za zauzimanje teritorija. Ako ipak ne umesh da pucash sa njim, uputi se u filmski studio koji je na severozapadnom delu Los Santosa - medju hangarima cesh naci AK-47 i kratezh. Kalash i M4 su savrsheni za gang wars, jer cesh ih poubijati pre nego shto opale i metak. Ako imash samo pishtolj/uzi, u prvom talasu ce se naci neko sa heklerom. Heklerom poubijaj drugi talas, u njemu ce biti 1-3 lika sa kalashem. pokupi kalash i pobij ostatak.

Nadam se da ce ovi tips n tricks da ti olakshaju prelazhenje igre [;)]

Link to comment
Share on other sites

Cali.... posto si ti haj end majti:

Sta treba da uradim da bih mogao da drzim oruzije u obe ruke? Dostigao sam hitman level za SMG ili kako vec, al nista se ne desava:)?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...