Jump to content

Jamiroquai


Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio i ja. Nije bilo lose, ali da je sala bila puna nije. Najbolje u celoj prici su momci koji sviraju, stvarno fenomenalno. Ostalo, sta da kazem, meni je najgluplje bilo sto nije bilo ladnog piva (iako nisam ljubitelj piva). Nisam imao nikakvih problema pri ulasku i izlasku, a na vrucinu sam se psiholoski pripremio tako da ni to nij bio problem.

Svi mi dobro znamo da je Dzamir samo predgrupa Bjelom Dugmetu, tako da, vidimo se za nedelju dana!!!

bice vise o koncertu na sledecoj glamurami...videh najavu...nego ako neko sazna kad ce b92[i ako ce] pustati snimak koncerta nek obavezno postuje...nego...jel bilo nekih extra efekata & stuff...?...

e a sto se izjave za bijelo tice[naravno ako nisi cinican...posto ih ima podosta ovde] svaka ti cast stvarno...:)))

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

ne brini se tjiro, b92 bi podjednako promovisao i pop metal bendove poput SOAD-a, Korn-a....

a jamiroquai svoj uspeh sigurno ne duguje niti mtv niti b92 promociji. Acid jazz, funk postoje mnogo duzhe

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ciro, po svim tvojim postovima u zadnjih 2 dana se vidi da si nadrkan zbog nechega, al' to nije razlog da pljujesh po jamiru, a i da vredjash one koji ga slushaju (shto se lako da primetiti iz tvog prvog posta na ovoj temi)..

@bole/nick: ja sam ushao bez problema unutra u 20.40, i bio 5 metara ispred bine, i isto tako bez problema izashao odmah posle deeper underground :)

Link to comment
Share on other sites

ne brini se tjiro, b92 bi podjednako promovisao i pop metal bendove poput SOAD-a, Korn-a....

a jamiroquai svoj uspeh sigurno ne duguje niti mtv niti b92 promociji. Acid jazz, funk postoje mnogo duzhe

ja ne slusham soad, korn i slichne grupe - chak shta vishe NIKADA IH NISAM NI SLUSHAO a slusham metal muziku jedno 6 godina.

takodje dobro znam shta je jam. i od kada postoji, a b92 sam spomenuo jer je ceo u tom jamiroquai fazonu.

uostalom, eto chisto da osetite kako je to kada vam neko hejtuje grupu na koju "drkate" ko zna koliko.

tako je meni na svim muzichkim forumima jer chak i na forume posvetjene striktno toj muzici koju ja slusham dolaze chesto likovi koji hejtuju.

ciro, po svim tvojim postovima u zadnjih 2 dana se vidi da si nadrkan zbog nechega, al' to nije razlog da pljujesh po jamiru, a i da vredjash one koji ga slushaju (shto se lako da primetiti iz tvog prvog posta na ovoj temi)..

nisam nadrkan, ne pamtim trenutke kada sam bio ravnodushniji. moze se retji da sam ogorchen na zivot i sve shta ga chini takvim kakav jeste. a na forum dolazim jer nemam ama bash nishta pametnije, lepshe ili bolje da radim u svom usranom zivotu dok slusham muziku.

Link to comment
Share on other sites

brate tjiro al si se isro, znachi ja koji slusham samo hop, pa sam se razmishljao da odem na ovaj cert, ali ipak nisam jebga, ne znam ni sam zashto..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ok, a koja je poenta smoriti druge ljude na forumu ako si ti smoren ? mislim, zhao mi je shto si ogorchen na zhivot, al' nemoj to prenositi na druge...

da, ali ja sam stvarno hteo da ispljujem jam. bez obzira shto sam sjeban.. ali jebiga, izgleda da su ovde svi u tom jam. fazonu.

Link to comment
Share on other sites

zamisli ;) svi su u fazonu kvalitetne muzike;) necu chak reci da je dobra, jer je to stvar ukusa, al' kvalitet je neosporan tako da tvoj hejt nije hejt, vec samo inkompetentno mishljenje..

aham.

kakvo retardirano razmisljanje.. isto to ja mogu retji za tebe ako se sluchajno pojavish na nekoj metal temi gde 99% ljudi gotivi muziku o kojoj se pricha..

lol, nasmejao si me ali stvarno sada.. na kakvo glupo razmisljanje si izgradio svoj odgovor.

Link to comment
Share on other sites

ok, sad pochinjesh da me nervirash.. ja tebe nisam vredjao, a ti ubuduce pazi kako mi se obracash..

druga stvar, udari search pa vidi da li sam ja ikada hejtovao bilo koju grupu, ili bilo koji stil muzike. btw. svoj odgovor sam izgradio na tvom razmishljanju, pa ti sam proceni da li je glupo ili ne.

Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

Stvarno serunja jebote... Jamiroquai se prosto ne moze pljuvati, apsolutno odudara od toga sto zoves urban B92 stil i sto je svakako gadno. Jamiroquai traje, njihov kvalitet traje, nose slicnu ili istu nepromenjenu energiju svo to vreme, apsolutno se ne moze pljuvati ukoliko si nekompetentan zato sto ne slusas to vec udaras kontru zbog Lune Lu ili sta ja znam vec zbog cega... I batalite to, propade topik kao i svi do sada u praznim pricama...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Nije stvar u savrsenosti, nekome nesto lezi vise ili manje, od nekoga je JK pokupio fore, blabla, to stvarno nije bitno. Da smo muzicki kriticari, nismo, pa se sve svodi na ukus ili generalni nedostatak istog sto je generalni nedostatak i za mnogo siru pricu. Stvar je da je napao Jamiroquai standardnom anti b92 logikom (sto odobravam) ali ovde apsolutno nije na mestu.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

ou nou.

nishta pocheo sam da nerviram sejnta, nema vishe diskusije.

ajd' pochni da odgovarash na ceo post umesto shto vadish iz konteksta.

@maharaja: niko ih ne dizhe u nebesa, al' kad naleti neko kao cira koji ne zna 1st thing o JK-u i pochne da pljuje samo zato shto je on nadrkan ili mu je neko pljuvao njegovu omiljenu grupu, a ne mozhe da argumentovano odgovori na bilo koji kontra post u ovoj temi, to ne mozhe da se precuti zar ne?

btw. totalno se ne slazhem da kupi fore od wondera, shto se tiche vokala ne mozhe ni da mu prismrdi a kamoli da ga kopira, poenta je u energiji i textovima..

Link to comment
Share on other sites

jk = jamiroquai valjda.

@maharaja: niko ih ne dizhe u nebesa, al' kad naleti neko kao cira koji ne zna 1st thing o JK-u i pochne da pljuje samo zato shto je on nadrkan ili mu je neko pljuvao njegovu omiljenu grupu, a ne mozhe da argumentovano odgovori na bilo koji kontra post u ovoj temi, to ne mozhe da se precuti zar ne?

dobrodoshao u moj svet, gde ti svi pljuju muziku a nishta ne znaju o tome.

mada shta ima i da znam, chuo sam gomilu pesama... jako mi se ne svidja.

ja sam samo izneo svoje subjektivno mishljenje.

Link to comment
Share on other sites

A sad me definitivno stvarno zanima zasto je skracenica JK?

Jay Kay, osnivach i pevach/kompozitor u Jamiroquai .. a Jamiroquai se deshifruje kao Jam ( jam session etc.) i Iroquai (indijansko pleme u severnoj americi) ...

Ciro, ja poshtujem tudje mishljenje, ali ti si svoje izneo na vrlo ruzhan i bezobziran (prema drugima) nachin .. niko ovde nije ostavio temu da bi neko doshao i izivljavao se, i totalno ne podrzhavam hejt prema bilo kojoj vrsti muzike jer UKUSI SU RAZLICHITI :)

Link to comment
Share on other sites

Jay Kay, osnivach i pevach/kompozitor u Jamiroquai .. a Jamiroquai se deshifruje kao Jam ( jam session etc.) i Iroquai (indijansko pleme u severnoj americi) ...

Danke ... znao sam za ovo Jam i Iroquai jos odavno, ali nisam tu nalazio JK kao skracenicu, prosto, nema je :) ali ovo za Jay Kay pa kao JK je skroz ok i logicno.

Jeca se ispufala, stavila lepi sesiric i uz nevidjen sarm prodefilovala binom pred gomilom ljudi?

Ta fora je vec iskoriscena u ovom topicu, citaj malo pazljivije ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...