Jump to content

Bijelo Dugme


Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

puff... kad bih znao da nece biti guzvara od raznoraznih shabana (ko izmisli ovaj izraz ne mogu da ga izbacim iz glave) u vrucinchina i da necu nishta chitu mozda bih i svrnuo.. ovako sam umoran vishe od silne guzve i guranja a terba i exit posteno obici (i to kakav exit :))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bez tripa da li su dobri ili ne, meni nije jasno kako neko moze da zna samo pet-sest pesama od bijelog dugmeta? kontam kad ih ne bih podnosio, opet bih znao barem 30 komada:)

sto se mene tice, da, lozio sam se na bd, lozim se i sada kad ne postoje, da, mislim da je brega upropastio rok i tako dalje, kao i ostali tripovi tipa crvena jabuka, ali zabole me patka, uvek me ophrva nostalgija kad cujem bilo sta ex yu, tako da eto mene na hipodromu da ispustim dusu:) plus, sastavlja se bend koji ne postoji, tako da jednostavno mora da idem...

e upravo...znaci te pesme su jednostavno utisnute u nas kao sto je to npr. himna...a najgore je sto ce neki ljudi[bar po izjavama] ici na koncert da cuju 5-6 pesama...mislim na taj koncert stvarno treba da ide samo onaj ko ih stvarno gotivi...jeste , sigurno je da ce biti puno shabana...bilo ih je i na metallici pa sam opet isao na koncert...tako da je to[barem kod nas] uvek propratna pojava...i stvarno mislim da je smesno pricati kako je on unistio rok & roll kod nas...mislim poznata stvar je da se u roku meshaju muzicki pravci...jel su doorsi ubacili orgulje...a i u puno njihovih stvari se mesa dzez sa rokom...ali to zvuci savrseno tako i verujem da mu to stvarno niko ne zamera...tako isto ja mislim i o bd-u...oni jesu ubacivali u pesme taj neki etno fazon[kao i mnoge druge]...ali to zvuci mnogo dobroi ne vidim kako je on time unistio domaci rok...i pored njih veliki deo publike je obozavao EKV[moja omiljena domaca grupa pored bd-a] i isao na njihove koncerte...a oni su ekvivalent domacem rock & roll-u kao i na riblju corbu...a pored te dve grupe stvarno ne vidim da se neka grupa uopste izdvojila nekim extra kvalitetom[mislim samo na rok...tu se ne racunaju grupe sa punk/rock scene]...

znaci doolio ajd mozda se vidimo tamo...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Da su srž roka nisam baš siguran, ali da su legende vala jesu, ipak ne znam dali da idem, jer onu pacovčinu Bebeka, ne mogu očimna da vidim, a kamoli da slušam njegov kreštavi glas žabe krastače!!!!!!!!! TIFA i Alen i Mića su carevi, 3 najveće domaće rok legende i najbolja i najkvalitetnija rok vokala, zato se kolebam......... Ali ovaj prv(mislim na pacova Bebeka)i će 3/4 koncerta da otpeva i čemu onda sve ovo.........!!!!!!!!!????????? [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!]

Ne znam ko me više živcira degenerik Bora ili packe Bebek. Ipak mislim da je svinja gora od pacova......... Inače tu nema boljih samo gorih.........

Edited by Ronaldinjo
Link to comment
Share on other sites

sto se tice vasih komentara...nemojte se praviti jos vecim idiotima ako je to moguce...u redu je reci...ok ja njih ne volim...necu ici na koncert...kraj...ali matore dede koje nemaju para...brega je verovatno nas najbogatiji muzicar trenutno...a i ostali bas ne deluju siromasno[a i oni mnogo drugacije gledaju na pare...ne znam dal mozes da shvatis sta ocu da ti kazem...]...to je jaklo smesna teza...drugo...to onda mozes reci bukvalno za sve domace i strane bendove koji su se posle veoma uspesne karijere vratili da sviraju posle npr. 20 godina...sto je cista glupost...ne kazem ja da jedan od motiva nisu pare...ali sigurno nisu najvazniji...ma uostalom ti ih verovatno i nisis slusao niti ces...cim tako razmisljas i gotovo...drugi sjajan komentar...Ima ljudi za koje je BD obelezhilo veci deo mladosti (i srednjih godina) i dakako ce oni otici. Tu su naravno i ovi mladi koji se lozhe na njih, i tome slicno...laki BD je najveca muzicka grupa na ovim prostorima hteo ti to da prihvatis ili ne...i ici ce apsolutno svi narastaji...znaci lipe cvatu zna svako...od deteta od 9 do coveka od 59...bez ljutnje, ali zbog njihove muzike nam se i raspala drzava

ljudi koji su odrasli na sirijskim sevdalinkama su se dovatili roka - ajme ajme...nemam jebenih komentara...covece ja sam mislio da si ti stvarno inteligentan...bar sto sam mogao da zakljucim po tvojim postovima...

Lepo, lepo, nema

Link to comment
Share on other sites

ti covece ocigledno nisi uopste shvatio sta sam ja zeleo da kazem...i uopste ne znam chemu ta tvoja konstatacija...i posto je rasprava na ovom topicu jos odavno zavrsena bilo bi lepo da ga neko zakljuca jer sve ovo vise nema veze sa prvobitnom temom...tvoja druga genijalna konstatacija..."I čemu te silne tačkice? Namerno ote

Edited by xomi

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ne verujem da ce neko ici na BD :)

Na zalost znam brdo njihovih ostvarenja...bas zato necu ni ici :)

Ustvari, bre, skoro cela moja ekipa koja je isla na brenin koncert ici ce i na BD

Link to comment
Share on other sites

fazon...koliko je bilo shabana na metalici...pa sta jer to onda znaci da su oni losha grupa...smehno stvarno...shabana uvek ima na svakom mesthy i moraju da ispune svoju kvoty...nemoj da se zacudis ako ih vidish i na kraftwerku[prepostavljam da ides posto je ceo 4um u posebnom stanju odkad je stigla west da dolaze]...tako da je taj argument krajnje losh ako si time mislio[a sigyran sam da jesi] da prokomentarises njihov kvalitet...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Ne moji drugari nisu shabani ali imaju los muzicki ukus.

Sem toga shabani sad idu na tehno a ne na BD.

kao sto vec rekoh shabana ima svuda...shabana je bilo[samo onih glavatijih...kapirash sta ocu da kazem] i na pavarotiju...ali to ne znaci da je pavaroti losh pevac...to je poenta cele price...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

na mnogo si nizem intelektualnom nivou od prosecne kishne gliste tako da stvarno ne bi trebalo da se upustash u rasprave ako ne znash ni sam shta hocesh da kazes svojim vishe nego smeshnim komentarima...na off topicu uvek imash teme poput..."jel vishe volite jabuke ili krushke"...gde ti za odgovor ne treba vishe od jedne proste rechenice...tako da bi bilo bolje da ne zamarash to malo mozdanih celija sto imash...

ajde nek neko stvarno zakljucha ovaj topic jer ovo vishe nema veze sa prvobitnom temom...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

na mnogo si nizem intelektualnom nivou od prosecne kishne gliste tako da stvarno ne bi trebalo da se upustash u rasprave ako ne znash ni sam shta hocesh da kazes svojim vishe nego smeshnim komentarima...na off topicu uvek imash teme poput..."jel vishe volite jabuke ili krushke"...gde ti za odgovor ne treba vishe od jedne proste rechenice...tako da bi bilo bolje da ne zamarash to malo mozdanih celija sto imash...

Kakvi argumenti... Da li bi mogao i mene da nauči

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan su gostovali pevachi iz Bijelog dugmeta u emisiji "sav taj pink". Tifa je pred kraj emisija zapevao jednu pesmu. Da li je neko gledao emisiju da mi kaze kako se zove ta pesma? Mnogo mi je poznata i evo trazim je par dana i nikako da se setim kako se zove pesma..

Link to comment
Share on other sites

E aj sad ti meni reci, Retardinjo, kome ti mozes da kazes da je degenerik... Bora i Bebek su ikone EX Yu muzicke scene, i sad si se nasao ti , jedan slepac, da ih prozivas ... Alo, krestavi glas zabe krastace ... Decko , jesi li ti normalan?? Bora degenerik.... Zbog cega, ajde argumetuj svoje gluposti.. Ja ne moram da argumentujem kad za tebe kazem da si retard, ti to sam radis kada pises bilo sta na ovom forumu !!!!

Ti nemoj da me vređaš govno jedno ružno, sve što sam rekao stoji, jer je čista istina, aj zdravo, a ti krembilčino(idealan naziv za takve) me bolje izbegavaj.........

[:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!] [:(!]

[8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...