Jump to content

BodyBuilding


dvnityCker

Recommended Posts

Jel zna neko neku dobru vezbu za donji centralni deo grudi i za crtu ispod grudi, sem pullover-a?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pulover je (po mom skromnom mishljenju) gubljenje vremena, ako prichamo o vezbama za grudi.

To shto Lag kaze (noge gore, glava dole), s tim shto to ovde u BG-u zovu "kontra kosi", a kosi je onaj gde je glava gore, a noge dole. Kako vi u NS onda zovete tu drugu varijantu?

Pored toga, za taj deo su dobra josh i propadanja.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

da kosi benc je glava gore ostalo dole, lag kako mislis glava dole, naopaki kosi a?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa, tehnichki - zakoshenost je ista ili slichna, ti si taj koji se okrece. [:p] Meni nekako bezveze da kazem i "kontra kosi" i "naopaki kosi" ili shta se vec sve koristi. Ovi sa engleskog govornog podruchja imaju bolje izraze - incline i decline. [^]

Dvnity, izguglao sam sliku za decline, ako ti kojim sluchajem treba.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

crta ispod grudi to ti je jbg kad pogledas razvijenog coveka deo kad sise postaju stomak pa crta jbg kako da ti objasnim.. da mozes staviti prst ispod sise ili ovako kraj sise razvijenog coveka pa ona crta.. jbg :) znaci da nije prelaz nego se fino vidi granica

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja se izvinjavam, sta vi podrazumevate pod "crtom ispod grudi" ? :) Nisam upoznat sa takvom terminologijom pa cisto ako moze pojasnjenje :)

Dobro bre Lucky, nemoj da se pravish nevesht, jasno je da se to odnosi na razvijenost donjih snopova velikih grudnih mishica (pect. major).

btw ne verujem da neki casual bilder moze da ima nekih velikih rezultata od takvog usmerenog rada. Ukoliko ti je to slaba tachka zbog gradje, verovatno da cesh uz mnogo rada uspeti tek malchice da popravish situaciju... meni bar vishe od toga nije uspevalo, sh'a znam. Medjutim, ako prichamo o dwarf-ovima... [:p]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Dobro bre Lucky, nemoj da se pravish nevesht, jasno je da se to odnosi na razvijenost donjih snopova velikih grudnih mishica (pect. major).

btw ne verujem da neki casual bilder moze da ima nekih velikih rezultata od takvog usmerenog rada. Ukoliko ti je to slaba tachka zbog gradje, verovatno da cesh uz mnogo rada uspeti tek malchice da popravish situaciju... meni bar vishe od toga nije uspevalo, sh'a znam. Medjutim, ako prichamo o dwarf-ovima... 

Stvarno me je zanimalo sta je crta ispod grudi, nisam imao ideju u glavi dal' misle na horizontalnu ili vertikalnu :) Sad mi je jasnije ... Mislim, ok, kapiram da hoces da igras kao human, i jos jednom da ponovim, svako samostalno bira da li ce biti human, ork ili elf na pocetku, tako da nema problema :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim, ok, kapiram da hoces da igras kao human, i jos jednom da ponovim, svako samostalno bira da li ce biti human, ork ili elf na pocetku, tako da nema problema :)

Hahaha, dobra! Ali to shto si pocheo da me kulirash ne znachi da cu ja prestati da te smaram. [^]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

ili naravno uz par preparata... (rezultati) kad smo vec kod toga jel uzimao neko (ili zna nekog ko je uzimao) kalifornijin Nlarge?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ili naravno uz par preparata... (rezultati) kad smo vec kod toga jel uzimao neko (ili zna nekog ko je uzimao) kalifornijin Nlarge?

Nlarge je Prolab-ov, Kalifornija ga distribuira.

Po meni on je do jaja... zato shto je jeftin (koliko se secam), u principu mozda i nije toliko dobar. Ono shto bih mu zamerio je shto odnos ugljenih hidrata i proteina nije idealan. Mozda bih dodavao 30-tak grama malteksa na porciju (porcija = 4 kashike koji se dobiju u kutiji) i onda bi bio OK za posle treninga.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...