Jump to content

Novi "Prijatelji"


Guest sinister

Recommended Posts

Guest sinister

Prema pisanju Sunday Expressa, Jennifer Aniston, Matthew Perry, Courteney Cox, Matt LeBlanc, Lisa Kudrow i David Schwimmer trenutno pregovaraju o njihovom ponovom okupljanju u "Prijateljima", ali ovog puta na filmskom platnu. Svaki "Prijatelj" bi učešćem u ovom filmskom projektu trebalo da zaradi po 10 miliona funti. Nakon prestanka snimanja serije "Prijatelji" glavni glumci su se okrenuli samostalnoj karijeri, ali niko od njih nije ponovio uspeh koji su doživeli sa ovom hit TV serijom.

mada 10mil funti... pff Oo

serija je bila vrhunska , nadam se da ce i film uspeti...

Edited by sinister
Link to comment
Share on other sites

nisam gledao seriju pa me ovo bash ne tangira.

ne kapiram kako su neki ljudi svakodnevno 10 serijala (ili koliko vetj) sedeli i gledali taj americhki glupi humor sa one dve glupache i 3 retarda od kojih je jedino chendler (ako se tako zove), koliko sam mogao da primetim iz par epizoda, totalni baja.

Link to comment
Share on other sites

Friends humor uopste nije toliko losh. Bio je bolji pre, poslednje sezone me nisu puno nasmejavale, ali je to serija za opusteno popodne, tj. ponedeljak uvece, kada se poslednji serijal prikazivao na HRTu.

Neracunajuci neke britanske radosti, jedina serija koja me je vishe zasmejavala od te (koliko mogu da se setim) i jos uvek mi je favorit je Will & Grace. Nazovite i taj humor glupim, ali me on iz sezone u sezonu "pogadja gde treba" jer ja davno nisam ogledao nijednu epizodu bez 2-3 odlicne fore najmanje.

Link to comment
Share on other sites

slazem sa lakijevim 1. pasusom, jesu se s vremenom malo ofucali, ali na pochetku su bili odlichni, a kada su postali "ko tje koga" i dalje su izvaljivali par dobrih fora po epizodi sho uopshte nije loshe. sho se filma tiche, ochigledno je da im solo karijere bash ne blistaju pa je to nachin da izmuzu josh neku popularnost, te sam zato skeptichan

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

laki.. ti gledash will & grace i josh ti je zanimljiva/dobra serija?

Da, i ne vidim zasto bi to bilo loshe? Ono, 80% drugih sitkoma koje ljudi gledaju meni prosto nisu smesni i nijednom se ne nasmejem (dobro, mozda jednom kad je bas jaka fora), 19% su mi gledljivi u slobodno vreme a onih 1% bas volim da pratim, i to je zapravo Will & Grace, osim ako nesto nisam zaboravio. Licno mi seva paja sto su u pitanju gejevi u seriji, da se odmah ogradim od b92ista i antib92ista, fore su dobre, i cini mi se da bi mi bilo jos zanimljivije kada bih znao koga sve prozivaju od onih nekih manje poznatih amera ili njihovih poznatih firmi/tv emisija oko kojih mi nista ne znamo.

Link to comment
Share on other sites

@Lag

Ok dechko, ja stvarno ne znam koji je tvoj problem, ali sledeci put kad ti udje pesak u vaginicu ti se lepo izdrkavaj po nekom drugom, poshto ja stvarno ne cenim kad se neko prema meni tako ponasha bez nekog valjanog razloga.

Shto se Parova tiche, oni pate od iste boljke kao i Prijatelji, ove nove epizode su mnoooogo loshije... a Oliver ni blizu ne moze da zameni Dzefa.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

nisam nadrkan niti mi je jasno shto si stekao takav utisak

a josh manje me zanima da se izdrkavam na retkim normalnim osobama na ovom forumu

ali shta drugo da ti kazhem kada mi kazhesh da mi je argument RETARDIRAN a tvoj argument je ivanov argument koji se sastoji od poredjenja jedne raspale serije koja je servirana degradiranoj publici i to na veoma uskom prostoru i veoma uspele serije (koja se meni lichno jako svidja) koja se prikazuje na globalnom nivou i koja je popularna do beskraja

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

moj argument je moje mishljenje

dakle prichash o meni

ok, i dalje si se osro po mom mishljenju bez ikakvog argumenta

a "sere" sam upotrebio sa podrshkom nekog, kolko ja kontam, normlanog objashnjenja

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...