Jump to content

Muzichka slagalica - pitanje


Recommended Posts

znachi iz muzichke slagalice:

Da li je MUHARA biljka ili zhivotinja?

stavite molim svoj odgovor, chisto u anketne svrhe...

...za ivana, lexa, igza i josh par ljudi za koje ne samo da znam da znaju nego ce da njihov post da prati napush - ja znam odgovor, ali ovi u slagalici nisu...

Link to comment
Share on other sites

da ta proshlonedeljna karika je bila ludilo:

sandra:koji instrument svira dzimi hendriks?

ponudejno-violina,gitara

lik:violina

isti chovek drugo pitanje

kako se zove zemlja u kojoj je guliver sreo ljude visoke 15cm?

lik:shpanija

sho je najcrnje pobedio je:0

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Jao sad su svi kao pametni...da budem iskren, ja sam mislio daje to ona biljka koja hvata insekte tako sto se sklapa :) Ali u svakom slucaju nisam pogresio, biljka je [:D]

rofl za shpaniju [roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio daje to ona biljka koja hvata insekte tako sto se sklapa :)

same here.

Muzicka slagalica... da nisu tu mozda delili bambije, il je neshto drugo muzicko , gde su delili bambije... aaa svaki put kad je taj show sa bambijima bio, ja sam igro game boy , dushko dugushko, sad sam zaboravio dal se prikazivalo u subotu il nedelje... mada milim da je nedelja! ko zna odgovor! =]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

pretprošle nedelje u 'Najslabijoj karici' bilo pitanje 'koliko prostora nudi Gmail servis', i lik je lupio nešto, a ova mu odgovara 'ne, tačan odgovor je 1GB'. pitam se šta bi se desilo da je učestvovao neko ko je znao (tipa ovaj headcutter :)

Pitanje je bilo koji servis ima 1GB prostora , yahoo ili gmail. Decko je reko jaku sa naglasom na prvom samoglasniku =) I to jeste bilo u toj emisiji gde je Ivan pobedio. ;)

Enivejz i yahoo mail ima 1GB prostora al ajd =)

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

jaoj bio neki deda pre neki dan u tom kvizu.za onu igru tachan broj trebalo je dobiti nekih 972.ova zhena protivnica nije nashla i kazhe 500(brojevi su bili 20,25 i lupam 8,3,3,4)).pitaju dedu a vi?malko se zamislio i onda ko iz topa reko -PETSTO!(imao je pogled "ticeshmenedazajebesh?").da ne bude zabune,pobedjuje najblizhi broj:)

deda je bi urnebesan,u igri gde se postavi pitanje takmicarima pa ima vreme za prijavu odgovora,on odgovara odma,ko da je njega pitala:)

joj,ne pamtim kad sam se tako lepo nasmejao:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...