Jump to content

Prijavite se za EXIT


Recommended Posts

ocemo mi sa rumfoa da napravimo neki bend "Sviramo Kurcu" za te besplatne karte =) evo margi ce udaraljke, drashko ce da peva, stija da slemuje ...
ma jok bate mi cemo da sviramo vazdushne gitare,ti smixsaj enshto u pozadini i gotovo;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Pa brate, normalno je da tje da daju za dz karte muzicharima. Najbolje da tje da im naplate.

po istoj logici po kojoj organizator mora da plati kartu

po istoj logici po kojoj zaposleni moraju da plate kartu

nemoj da si pametan jako

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Ma brate, neafirmisani moj kurac, konkritovci su radili prosle godine na tom superstar stageu, jesu oni mozda neafirmisani?

Moji drugari ce se prijaviti, imali su do sada 3 svirke, KST, Akademija i splav Katastrofa, super sviraju ali do sada nisu imali neki konkretni snimak. Sad ga prave i ako nista drugo, super je fora da odes na EXIT i ne platis karte...

Toplo preporuchujem svim muzicharima...

Odma' da ti kazem da ce popushiti karu. moj ortak se prijavio prosle godine, imaju gomilu svirki pod pojasom, skoro ceo autorski album, dzaba...izabrani su bendovi koji su itetako afirmisani.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a jel primaju prijave za performanse? mozemo da se dogovorimo da se napijamo na bini, pljujemo i povracamo po publici i da im pritom govorimo najgore gadosti. bicemo hit, provereno [:D]

Mmmm... ne. Takav performans je vec pokriven dolaskom Slayer-a. [:D]

::Metalci, izbrojte do tri. Shala::

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

a jel primaju prijave za performanse? mozemo da se dogovorimo da se napijamo na bini, pljujemo i povracamo po publici i da im pritom govorimo najgore gadosti. bicemo hit, provereno
i drashko kao smoke machine;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...