Jump to content

Recommended Posts

Kao sto svi znamo u nasoj wc3 sceni postoji mnogo dobrih igraca u odnosu na svetsku scenu, koji ne mogu da budu bolji u svetskoj sceni, sem , po meni, riste koji se zalaze i uzima kolko tolko ozbiljno igranje wc3-a. Neozbiljnost nasih igraca je velika, od kasnjenja na turnire do kasnjenja pozvanih igraca na meceve nase reprezentacije, od neozbiljnog igranja na turnirima do neozbiljnog igranja na mecevima nase reprezentacije.

Dok organizatori turnira i vodje nasih ekipa shvataju to donekle profesionalno, dok, po meni, zalaganje nasih igraca nije ni upola kolko bi oni mogli da postignu. Mislim, pogledajte poslednjih 4-5 turnira, pogledajte partije, saslusajte lozenje u toku partije i videcete na sta mislim. Jedan od tih primera je zaba koja izbacuje sharkija sa turnira iz deusa, u sledecem turniru sharky izbacuje zabu u luzere. Ili duke ispada od zabe sa tura u mojou, na sledecem turniru (mnogo vaznijem) djuk uzima 2go mesto, dok sam ja sa sharkijem usao jedva u 1vih 16. Meni se u sustini svidja ta neizvesnost do kraja turnira, mozda cak imamo najneizvesniju wc3 scenu, sto uopste ne olaksava liderima nase repke da skupe prvi tim, koji se u protekle 3 nedelje promenio 3 puta.

Jedini koji je to zasluzio je rista, koji ce uvek odigrati u punoj formi, dok ce sharky ,evil , ili neko treci , razvaliti 2-0 u partijama giacoma i u sledecem mechu puci od lika koji boluje od parkinsove bolesti.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chemu ovaj topic ? :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa eto na primer vladica ne igra 1v1 za nas, sad je bio 3ci na eswc-u, osecam da ce sledeci turnir osvojiti mare

vladica ne igra 1on1 za repku jer je slab mnogo, on protiv jakih (rista,duke,sharky, pa i ghost osim ovog zadnjeg turnira) moze samo da uzme lost temple, tako da nije najbolje reshenje da vladica igra.

Elfovi ga gaze,protiv ud-a i orca ako ne digne fast exp nema nikakve shanse,jedino mirror zna,a poshto ostale repke najmanje imaju humane u sastavu, vladica je jednostavno losh izbor

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

debeli bi trebalo da promeni rasu pod hitno :) (jbt covek je bas smrs'o jedva sam ga prepoznao :) )

btw. higl1 verovao ili ne ja se ne secam tvoje face... giske mi je dao uputstvo (debeli ruzni :) ), ali te nisam prepoznao gore u sobi... kad me sledeci put budes video vici ja sam higl1 corava budalo :)

sto se tice samog topica... wc3 scena je mnogo jaca nego sto je sc scena ikada bila... i bio sam skroz istripovan kako to recimo sharky igra bez slusalica... vlad-a zajebavaju u sred pegle... uopste ko da se igra custom game...

i da... dolazi moj ortak i snima ristu napolju (vidi ga prvi put) i kaze ovaj sigurno cepa wc3... ja potrdjujem... na sta ce on isti grubi u faci??? (zanima me da li me je izlozio ili je ozbiljan posto nikada nisam video grubija :))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

bas htedoh da napisem... (nego me mrzelo jaaako...)

koja je svrha topica ns vs bgd??? jednostavno covek hoce da polemise o nasoj wc3 sceni... ima li boljeg mesta za to od wc3 foruma???

nego risto BRE licis li na grubija ili ne??? mislim fizicki :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

bas htedoh da napisem... (nego me mrzelo jaaako...)

koja je svrha topica ns vs bgd??? jednostavno covek hoce da polemise o nasoj wc3 sceni... ima li boljeg mesta za to od wc3 foruma???

nego risto BRE licis li na grubija ili ne??? mislim fizicki :)

Rista je za grubbyja terminator :),anyway,nasha scena mi sa jako svidja,jer se ljudi sve vishe i vishe trude,bash zato su turniri i neizvesni,i svake godine sve vishe i vishe napredujemo,sto pokazuju razni NW lige,i mechevi na bnetu nashih igraca vs stranih...

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

freemene ja imam drugi pogled na isto :) da igraci ne napreduju nego nazadaju pa je zato neizvesno jer u drzavi sem ghosta i riste i eto sad sharkija svi su ostali neaktivni :) tako da je neizvesno ko je manja bulja taj pobedjuje :) no ako mi net proradi ja sam za da igram malo vise i da vezbam ali dzabe kad ja na ovom sugavom sbb treba da cekam 1 ujutru da bi igrao a u skolu idem u 8 a u igraonici imam comp da valja tek oko 12-1 isto.. ;( [:p]

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

btw. higl1 verovao ili ne ja se ne secam tvoje face... giske mi je dao uputstvo (debeli ruzni :) ), ali te nisam prepoznao gore u sobi... kad me sledeci put budes video vici ja sam higl1 corava budalo :)

hajli kako nisi video sarmu

mrsavi ruzni sa cvokama i kenja kao zmaj : )

^^

Link to comment
Share on other sites

Brate kome nejde SC predje na WC3!

samo kad tebi ide sc, vidim uzeo si i wcg i ecg,i stalno si top3

a i pravopis ti je tu negde :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

veliko hmmmmm ko misli da napredujemo, moje misljenje je da idemo u rikverc ne brzo ali dovoljno niko ne igra zbog retardiranih net conekcija cujem kao niko nije u formi kad sam dosao cujem svi bleje nikad jace ghosta jebu discovi a ne vidjam ga cesto na netu ja odigram mozda 6partija dnevno jeste riki najbolji ali sta da kazemo za mozga nase scene aka sharky.covek ide na mass pircing dmg-a i ne bi li ga contrirao on vadi mass unarmor tako da ono :).realno na turniru se ne moze igrati normalno zbog ljudi kao sto smo mi jedina normalna partija na eswc-u je bila rista-duke zato sto je riki trazio da svi izadju iz sobe i kasnije smo usli pod uslovom da se niko ne cuje sto se i desilo sem gisketa koji je imao napad kaslja, dok partija vladica-duke je bila ono ne cujes ni sta mislis cisto da misha ne bi popio blajv ko zna zna :).po mom misljenju treba organizovati sto vise online turova posto nase igraonice SU STVARNO OCAJNE KAO I FORUM.na poslenjih 3tura nije imao normalan comp da se odigra partija, te ne radi mish cas sluske tastatura nema podloge ovo ono i da igramo ozbiljno.forum tolika igraonica toliko se reklamira a ima za 200compova 70 RETARDIRANIH PLASTICNIH PODLOGA.dok kad bi igrali od kuce ili iz igraone moze da makar skrpi ok opremu za jedan comp.e da i treba biti mnogo ostriji po pitanju kasnjenja mislim da bi to donekle popravilo nasu scenu.

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

hmm fatalko n1 slazem se u potpunosti

mislim da kad bi kod nas neki igrac "zagrejao stolicu" i npr 2 meseca igrao po 8 sati dnevno da bi imali i mi top igrace...ali kod nas su ti svi smekeri i oni "imaju life",izlaze,imaju ribe...sve pod znacima navoda...druga stvar je inet conn koja je ocajna kod sada manjine ljudi i to vise nije nikakav izgovor...evo kad meni za koji dan treba da uvedu cable onda znate kakva je situacija,prevedeno moze ga imati svako...iskreno ja planiram da za letnji raspust igram najmanje 6 sati dnevno war i spremim se WCG tako da mozete racunati na jos jednog ozbiljnog igraca :)...anyway tu je dosta ljudi koji imaju mnogo potencijala,neki od njih su xzar,sirneo,grinder,pogotovo Green koji nemaju net a non stop su u top 16 svakog tura...anyway bottom line kad srbija bude imala net kao i sve ostale drzave i volju igraca da vezbaju kao i ostali mogli bi vrlo lako da budemo jaka repka poput rusije,svedske,bugarske ili francuske...

Link to comment
Share on other sites

veliko hmmmmm ko misli da napredujemo, moje misljenje je da idemo u rikverc ne brzo ali dovoljno niko ne igra zbog retardiranih net conekcija cujem kao niko nije u formi kad sam dosao cujem svi bleje nikad jace ghosta jebu discovi a ne vidjam ga cesto na netu ja odigram mozda 6partija dnevno jeste riki najbolji ali sta da kazemo za mozga nase scene aka sharky.covek ide na mass pircing dmg-a i ne bi li ga contrirao on vadi mass unarmor tako da ono :).realno na turniru se ne moze igrati normalno zbog ljudi kao sto smo mi jedina normalna partija na eswc-u je bila rista-duke zato sto je riki trazio da svi izadju iz sobe i kasnije smo usli pod uslovom da se niko ne cuje sto se i desilo sem gisketa koji je imao napad kaslja, dok partija vladica-duke je bila ono ne cujes ni sta mislis cisto da misha ne bi popio blajv ko zna zna :).po mom misljenju treba organizovati sto vise online turova posto nase igraonice SU STVARNO OCAJNE KAO I FORUM.na poslenjih 3tura nije imao normalan comp da se odigra partija, te ne radi mish cas sluske tastatura nema podloge ovo ono i da igramo ozbiljno.forum tolika igraonica toliko se reklamira a ima za 200compova 70 RETARDIRANIH PLASTICNIH PODLOGA.dok kad bi igrali od kuce ili iz igraone moze da makar skrpi ok opremu za jedan comp.e da i treba biti mnogo ostriji po pitanju kasnjenja mislim da bi to donekle popravilo nasu scenu.

jbg vuk zna sta je posao :D, bolje 200 1.7 celerona, koje po meni je teze odrzavati, pa su zato bili takvi uslovi. Inace forum ima dosta bartona na 2 ipo, sto je cak i previshe za wc3, jedino sto je jebalo su mishevi, podloge, tastature i sluske :))). Ali jbg rista i djuk su izdrzali na tim uslovima, dok je vladica protiv mene trazio podlogu / misha / sluske citavih sat vremena xD.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Vecina igraca koje ste vi naveli su koliko ja znam iz bg-a i Ns-a Izvinite ako greshim.

A ako su po bg-u poceli da uvode konekcije to ne znaci da je tako i u celoj "Srbiji".

Ja mislim da ima dosta dobrih igraca i van bg-a koji i da hoce nemaju nikakve uslove da igraju wc3 josh sa raspalom organizacijom nemaju ni zelju za igranjem.

I kada bi bila bolja organizacija da bi se nasha scena drasticno popravila i kada bi pocelo da se gleda makar malo van bg-a !

p.s. ja sam rodjeni Beogradjanin samo sam sada u Cacku dok ne zavrshim shkolu. Da ne bude vidi ga ljakse smeta mu bg!

btw. neverujem da igram loshe wc3. a ni net nemam !!!

Link to comment
Share on other sites

sve to stoji, ali vi zaboravljate da je Zeus ceo RoC igrao sa modema, dok su Inso i Didi pre toga starcraft gulili na modemu,pa su opet sabijali.

Ko o chemu (kurva o poshtenju:), Srbi o loshim internet konekcijama. Ako vi imate cilj,ocete da osvojite WCG ili ESWC kod nas,onda sedite pa igrajte ceo dan i noc iz igraonice, ko shto je Sharky radio dok ga je to zanimalo,znachi idite u dugove, shtekajte pare i slichno. Nemojte sedeti samo na dupetima i kukati kako vas Telekom ne voli,a vi troshite pare na neshto drugo. Sve se mozhe kad se hoce, Rista je pred wcg ceo metar dana vezbao na modemu,pa je uzeo turnir bez problema.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Fato to za online turove je odlicno i evo bwsl se angazovao za to, a sto se tice lanova mogli bi mozda malo vise "pro" to napraviti , igraci treba da igraju mech bez ometanja itd, ali nije resenje izbaciti sve na ulicu da cekaju lol.Inace dok je Vladica igrao finale luzera u forumu lik je uleteo u prostoriju i rekao "E Vladice aj mi daj podlogu,hitno mi je " ffs...

Inace mislim da ti "pro" stranci nisu mnogo bolji , mnogo nas ih je susrelo sve na ladderu i dosta njih i pobedili.Mozda pricam gluposti eto blizi se g3 gde dolaze vankor,cara,fury a verujem i neki drugi pa cemo videti kako cemo se snaci vs njih na lanu. (ako se barem neki od nas uozbilje i spreme se dobro siguran sam da ce se ti PRO igraci mnogo namuciti da pobede)

Link to comment
Share on other sites

sta da kazem ent mi je krsina yuri decko je taj uletio jer su bile njegove sluske i mis a oprema na turu je bila krsina stranci ce nas ugaziti bugari imaju net ko mi pa su bolji volja je potrebna a ne whine....rista i sharky su dok su bili na vrhuncu svoje slave igrali bez compa kuci vec po igranocima i zaduzivali se i gurali to cenim

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...