Jump to content

Zurke


Recommended Posts

traktor

sinhronizacija

i malo mozga (ne mozhesh pustiti pesmu kad ti se hoce)

shto se tiche efekata

chini mi se da traktor nije svemocan

Pa da nije svemocan, ali meni kao noob-u u tom "poslu" izgleda dosta jednostavan za koroshtjenje, i chini mi se da moze da ga koristi ko se malkice razume u to shto radi.

Senses working overtime.

Link to comment
Share on other sites

Pa ovako, s obzirom da sve vishe mjuze zavrshi u mp3 formatu preporuchio bih ti jedan cd plejer i komp (sa plejera cda, sa kompa cda i mp3) na misketu (dvokanalna, nema potrebe za jachom, pozeljno sa nekim efektima), ozvuchenje (naravno) i neko osvetljenje (koral, die beste solushn, od stroba ljudi malko polude). Ja sam skoro pravio zurezu i imash za 50 evrica sve ovo sto sam naveo da iznajmis. Ne reche dal pravish zurku na gajbi. U tom sluchaju ovo ozvuchenje (koje je 2x500w) je i prejako. Pod obavezno da prijavish zurku muriji, jer dodju i rasteruju. JEDAN DJ, NEDAJ NIKOM DA PRIDJE MUZICI!

Sto se tiche videodzejisanja, tu bi ti trebao video beam, josh jedan komp sa video miksetom i nekim programchichem u tom fahu (tipa premier pro). Shto vishe video arhive i naravno iskusnog lika koji se bavi montazom.

Shto vishe alkohola, shto vishe riba (znachi ljudima kazi donesite pitje i povedite drugarice).

Shto se tiche mjuze, budi faca, pa napravi po chuku vremena razlichitih setova. Ono kao na primer krenesh rege, trip-hop, hip-hop, rmb, acid jazz (improvizuj), posle udri malo jache i to. U zavisnosti i od ekipe. Neki vole i Billy Idol, Sisters of Mercy, Faith no more...

I sretjno :) Ako se niko ne kresne, ne ispovratja, ne isprlja zid nogama (shto se lako skida obichnom gumicom za brisanje, nisam ni ja znao do ove godine :) nije ni bila zurka [:D]

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

yap, winamp 5.x ima integrisan crossfade, nista vise ti i ne treba  [:I]

A gde se ta opcija uljucuje u jel moram da imam onaj winapm modern skin ili mogu sa verzijom 5 da ga koristim i preko classic skina ?

@stator

sta je predpojacalo ?

Link to comment
Share on other sites

^^

bas tako ... bez imalo ironije sa tim sto treba skratiti period citya na tjirilicu oma...

bunda od nerca - tina must have

Ah konacno ste odrasli :)

Ubacimo tu i novog velikana Seju Kalaca :)

Link to comment
Share on other sites

koji bre rege, trip hop i fnm.. do ponoći "strani disko haus", od ponoći do pola jedan city recors, posle narodnjaci.. :/

vidis to je zanimljiva logika......a ovo govorim jer je UVEK tako....mislim ta satnica...

pitam se u cemu je fora sa tim "rasporedom" tj. u cemu je fora da drknu narodnjake u spicu partijanja :))

el to ono kao "nista nije dovoljno jako (tj. ne izaziva dovoljno histerije) za kraj kao sto su to narodnjaci"? [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Resolume 2.2

to je ono shto ti treba za vizualizaciju :), to koriste po profi rejvovima za vizuelna sranja po beamovima i tako to :), mozesh mixujesh i avi, mpg, flash sve i svashta, bash bruka radi posao, a ima i milion efekata, a i dosta ljudi radi pluginove, koji su besplatni, u svakom sluchaju nezaobilazan program ako oces perverzno dobru vizualizaciju :)

Dopefish lives!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...