Jump to content

Star Wars: Episode III


Recommended Posts

mozda je to Lein dar? :)

The Force is strong in their family:

Luke: You're wrong, Leia. You have that power too. In time you'll learn to use it as I have. The Force is strong in my family. My father has it...I have it...and...my sister has it.

[;)]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nemozes mu nista .

Ali u Ep. 3 kada Anikan secka vodje Trade Federation-a , uz pomoc sile zatvarasva vrata . Dok ga zadnji, iz gore pomenute federacije, moli za zivot u pozadini se vide otvorena vrata .

Nista strasno , ali ipak ...

" ... ali metar moga sela , Amerika cela ... "

Link to comment
Share on other sites

Odgledah pre par sati, i... jednostavno ne znam. Moram josh da sredim utiske.

Akcione scene su ekstra i ima ih mnogo. Chini mi se da ovaj deo ima najvishe akcije od svih.

- ideja "how to turn Anakin to the Dark Side"

Dobro resheno.

Mali dechak Hajdi je bolji nego u prva dva dela, ali nazalost (i dalje) ne ume da glumi. To jako smeta u nekim scenama, prosto nije dovoljno ubedljiv.

Sveukupno, nekako se ne osecam toliko nalozeno... ali zashto onda toliko zelim da ponovo odigram "Jedi Academy"?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Upravo sam odgledao SW Ep3 i ima jedna dobra stvar - gledao sam ga za dzhabe =o))

Fim je sranje, realno sranje sa 5-6 vizuelno veoma lepih scena, ali radnja i dijalozi su smeh...ili sramota - zavisno od toga kako gledate na stvari...

ja sam ushao u salu sa budistichkom smirenoshtju i zheljom da me sve to ne iznervira, i nije..jer ovo nije moj Star Wars, ov je film za decu koja ce da kupuju figurice...

za kraj

svima koji su Episode 2 pravdali sa smejurijom "bolje je od ep 1" - ovaj film ima da vas totalno razdushevi i vama bioskopska karta za ovo netje biti bachen novac

have fun

k

ps

"Good relations with the Wookies I have"

ROFLfreakinMAO!!!

pazi ovako...ne moram da budem vidovit pa da da mogy da predvidim ovo...objektivno...film nije u rangu IV i V dela...i naravno da ima mana...ali i da je isti stvarno fantastican tvoja[i bilo cija druga...] reakcija bi bila ista ili bar slicna...ti si se spremio da propisno ispljujes ovaj naslov tako da te nista ne bi odusevilo po ovom pitanju...objektivno...ovaj deo i jeste bilo najteze snimiti...zbog price i svega toga...to vec verovatno i imas u vidu...tako da je reziser po tom pitanju bi dosta ogranicen...slazem se da su mogli malo bolje da dramatizuju radju i sve je to moglo malo bolje da bude ali...veoma je daleko od zivog sranja...a i sve se ovo dogadja zbog velike zasicenosti publike jednim te istim filmovima u drugom pakovanju i zbog toga se sve ovo desava...a jos me vise nervira to sto propisno ispljujete neki film za cije je ostvarenje ulozeno mnogo vise truda i sredstava...a svitanje mrtvih i postar su jos OK filmovi...strasno...sto se mene tice od ovih "novih" sw ostvarenja najbolji je definitivno episode 1...i ne secam se ko je pisao nesto u fazonu "debeli skot oce da zaradi jos koju kintu"...ili tako nesto...enivej mislim da je on stvarno sacuvao svoje "ime" i na velikom platnu i u igrackoj industriji je 90%[najmanje[ njegovih ostvarenja vrhunskog kvaliteta u svojo oblasti...

ps:molim vas dajte samo svoja misljenja po pitanju ovoga...pun mi je ku*** kojekakvih debilisanja i sranja na ovom 4umu...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

posle katastrofe prvog dela i vrlo kilavog drugog dela ovo je sjajan film... koji nazalost nije uspeo da zaseni koliko su prethodna dva bila losha :( kamo srece da sam prvo gledao epIII bez prethodnog losheg tj bolje reci muchnog isksutva

btw jedina osoba koja ovde zna zapravo da glumi je natali portman koja je sjajna... mada generalno teshko je glumiti dzedaje koji su cool bez i trunke emocija... a jedini dzedaj koji je zapravo trebao da pokazuje te emocije je ochaj zivi.. dechko ne zna da glumi ne zna da pricha sve je shminka uradila (negde prochitah da su mu digitalno izmenili glas kad se preobratio na dark side)

deliki deo scena je krupnom kadru shto mi je bilo vrlo chudno

sta ce biti u flimu gotovo su svi znali shto je opet malo bzvz

najvishe me odushevila scena kako dart vejder osakacen gori, nisam verovao da ce tako nesto biti u filmu koji je ipak za mladje narashtaje

e da nekako mi je u celom ovom serijalu nedostajala ta dzedajska mudrost i domishljate replike (kad smo vec kod toga dijalozi su toliko banalni da je hari poter masterpiece za ovaj film) ma kako naivna bila jednostavno mi je glupo da svi vide kako skajvoker se koleba a niko ne moze da mu objasni neke stvari malo bzvz

generalno kao shto rekoh vrlo dobar film sa koim sam bio zadovoljan ali ne i odusevljen uprvo mozda zbog katastrofalna prva dva dela

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nisam josh odgledo film... ali kontam da ce da me odushevi shto se tice efekata, lajt sejber akshnnn , lozana sam shto se tice efekata... :)

Celine Dion crooning the love theme "My Sith Will Go On".... :)))) (imdb)

btw. za one koji nisu znali..

mayhew041002_big.jpg <- Chubiiii :))

baker4.jpg Kenny Baker, shmele:)

daniels.jpg <- Anthony Daniels

sve u svemu legende... :)

btw. da nisu mozda pushtali na rts1 il tako nekom kanalu ewokse jes da je davno bilo ali :)) (a imao sam ewoks puzzle joj, to su bila vremena... lego kockice i ewoksi) [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

capt.caaj20605190528.star_wars_opens_caaj206.jpg

A Jar Jar Binks doll hangs from a Hollywood Boulevard street sign Wednesday, May 18, 2005, near a movie theater where 'Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith' was to play early Thursday in Los Angeles, Wednesday, May 18, 2005. ( AP Photo:Ann Johansson)
Link to comment
Share on other sites

to G!!!...

jeste slazem se da je anakin malo zasrao[tj. nije bas on najbolja solucija za ulogu vadera[...i da ima problematicnih dijaloga...ali nije bas da je samo Natalie Portman dobro obavila svoj posao...tu su Ewan McGregor[jeste da je Alec Guinness nezamenjiv i da je stvarno dao svoj ogroman doprinos da ratovi zvezda budu ono sto su danas...ali i ewan je skroz ok odigrao svoju ulogu...]...dalje.chr_sisa_sisaistopher Lee je dobro odradio posao...pa onda Samuel L Jackson...pa Ian McDiarmid koji je oduvek igrao zlog kanselara...i to dobro...i meni naravno smeta to sto su njihove "mudrosti" prerasle u duele light-saberima[dosta istih izgleda stvano dobro]...meni je evo licno mnogo zasmetalo kako je Mace Windu ubijen...mogli su to mnogo bolje da odrade...i smetaju mi neki dijalozi koji nisu na nivou za ratove zvezda sto sam vec i rekao...ali ne svi...daleko od toga...

e da...mislim da je 1. i 2. deo najvise unistio Jar Jar Bink's...da nije njega...definitivno bi svi imali bar za nijansu[a neki i vise] bolji utisak o ta dva dela...ja ga zato kad gledam uvek iskljucim nekako...jednostavno se pravim da ga ne primecujem...ali dobro je sto je preskocen ovaj put...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

znaci Ian McDiarmid se zove taj baja .. jes njega sam zaobraviozasita se uneo u ulogu, mozda i previshe :) maestralno

ali ewan mcgregor ma koliko mi kul bi ozbog trainspottinga posle onog budjavog mulen ruza mi je ocaj zivi... on nekako cool izgleda sa daljine sa onom bradom dok mashe sabljom i svim tim ali s obzirom na veliki broj scena gde su im face zumirane nakako se vidi odsutnost, tj nije se uziveo u ulogu totalno (ili se meni slika o njemu toliko iskvarila da nisam primetio da je dobar)... i da bre glumac za tu ulogu mora da ima grlat i upechatljiv glas a ne da moze da peva u mjuziklu :) - isti slucja je i vigo mortensen u ulozi aragorna, pomalo neubedljiv

a i negde sam chitao po netu njegove izjave kako mu se smuchio starwars jer zapravo nema glume vec se sve svodi na snimanje sa zelenom pozadinom

po nekom mom razmishljanju to malo ljudskih uloga sto ima je jednsotavno pogreshnim glumcima preraspodeljeno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Star Wars je nagrdio kolko je zaradio kinte za prvi vikend 160 mil $, samo u Severnoj Americi za 3 dana .Titanik is gooing down.Ihaaaaa

" LOS ANGELES - The last of the "Star Wars" movies has done what no movie in history has ever accomplished — sold $50 million worth of tickets in a single day. "

" LOS ANGELES - Moviegoers have turned out in full force for the final chapter of the "Star Wars" saga, which took in $158.5 million since its opening to shatter three-day and four-day box office records.

ADVERTISEMENT

"Star Wars: Episode III — Revenge of the Sith" grossed $124.7 million from Thursday to Saturday, according to studio estimates Sunday. That's higher than the three-day record set by the first "Spider-Man," which took in $114.8 million in May 2002 — though "Star Wars" had a lower Friday-Sunday take ($108.5 million) than the Tobey Maguire film.

"Revenge of the Sith" rang in a whopping $50 million on its opening Thursday, a single-day record boosted by eagerly anticipated midnight showings, and its total receipts since then beat the four-day $134.3 million opening of 2003's "The Matrix Reloaded." The George Lucas film has also grossed $144.7 million overseas for a total of $303 million worldwide. "

Bole nemas pojma .

" ... ali metar moga sela , Amerika cela ... "

Link to comment
Share on other sites

Malecno skretanje sa teme:

Joj, juche bio "Phantom menace". Ja se zaista ne secam tog filma kao toliko losheg. Ranije mi je bio zabavan, a juche sam zaspao par puta dok sam ga gledao. Ono je stvarno loshe.

Sledece nedelje "Attack of the clones".

I da, dobra je Dukuova faca. Do jaja je i kad Sidius drekne ono "unlimited power!!!".

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Malecno skretanje sa teme:

Joj, juche bio "Phantom menace". Ja se zaista ne secam tog filma kao toliko losheg. Ranije mi je bio zabavan, a juche sam zaspao par puta dok sam ga gledao. Ono je stvarno loshe.

Phantom Menace je ubedljivo najdosadniji od svih SW filmova, mada i on ima neke odlichne momente:

- fajt Darth Maula, Obija i Qui-Gona,

- pod race

- izjava Darth Sidiusa - "Wipe them out, all of them!" :P

- izjava Yode - "I sense much fear in you. Fear leads to Anger. Anger leads to Hate. Hate leads to suffering."

Najveci promashaj Ep 1 po meni je to shto su ubili potencijalno najjacheg zlobnog heroja - Darth Maula...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...