Jump to content

ESWC seeding


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Žreb će malo kasniti tj tek oko ponoći će biti postavljen jer su mi u zadnjih par sati nekoliko ekipa otkazalo učešće, dok je samo trećina platila tako da će mi trebati malo više vremena da sve sredim.

Izvinjavam se svima zbog neprijatnosti ali drugačije ne može zbog neažurnosti i neozbiljnosti većine ekipa.

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

pa igramo...videces sutra... [}:)]

ajde bre izbacujte vishe grupe !!!

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Nije nista cudno c17 je bolja ekipa od njih. Cuo sam da su bile neke prozivke tipa "Sto su oni nosioci grupe?! Oni su vunashi i slicno" Ali mi je sad drago jer su ih glatko pobedili i opravdali mesto nosioca. nhf je malo napumpao ime ali zapravo nisu nista posebno. Mislim momci sabijaju ali nedovoljno da bi nekog jaceg protivnika namucili, a to vazi i za c17!

Link to comment
Share on other sites

hvala svima koji su nas podrzavali ali dalje se nije moglo ...

posle pet sati cekanja odigrali smo i tu osminu finala ...

kao i obicno beogradska ekipa je bila favorit bez obzira na to sto su u grupi bili drugi, a mi u svojoj prvi ...

kazem favorit zato sto je poznato da sudije uvek imaju nesto protiv ekipa sa strane, tako su i ovog puta imali nesto protiv nas ...

ne znam sta smo im skrivili ali su morali da nas dekoncentrisu na sve moguce nacine ... i tako je prica o "slusalicama" vec postala vic u pancevu ...

smk je dobra ekipa i njima ne treba tako nesto u mecevima sa nama ...

vecina je mislila da smo mi jaca ekipa pa i mi sami ali eto pobedili su nas ...

gg smk ... poz za nhf ... i dalje mislim da su dobra ekipa ... bez obzira na mec sa nama ...

sina_parlante.jpg
Link to comment
Share on other sites

mislim da smo mi i trebali da budemo postavljeni za nosioce jer c17 (ili paka) nije nigde bilo proteklo vreme dok smo mi kao mi za to vreme stigli do drugog mesta na eslu i na proshlom openu sasvim solidno odigrali chak i kao mix ekipa (dobili pobednike, GM 16-2 ili 16-3). i juche smo iz standardne postave bili samo nas trojica (stepa, baxuz i ja) ali to naravno nije olakshavajutja okolnost vetj samo pokazuje ozbiljnost pojedinih nashih igracha. dodge je uleteo u kombinaciju par dana pred turnir, opti samo dan tako da realno nismo ni mogli da ochekujemo da uradimo ovaj put neshto vishe. shto se tiche mecha za pak-om mislim da nije sramota izgubiti od jedne ekipe koja igra vetj chitavu vechnost zajedno. bash zato shto doshli vishe kao mix nego kao ekipa desilo se da smo tek u zadnjem trenutku ukapirali da niko od nas petorice ne chuva gornji sajt po defaultu samim tim i ne zna bash najbolje da ga sachuva. oni ko da su to znali i 90% njihovih napada je ishao na gornji sajt i od toga samo 3 smo uspeli da im odbranimo. momcima svaka chast na odigranom mechu ali ja znam da mi mozhemo daleko bolje i mislim da tjemo to u narednom periodu i ostalima pokazati.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...