Jump to content

Sin City


Recommended Posts

jel ima neko na kompu sin city strip?ili jel zna neko link odakle se mogu skinuti????

matori meni je burazer dao taj film pre neki dan u divx formatu... nisam ga ni gledao (imam ispite u qrcu sam :) )... samo znam da je crno beli i da je perverzno dobar (po prici drugih)... pa ako si negde u blokovima da se nadjemo da ti ga dam :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Odlichan film ... zaista ... da kazem neuobicajno ovako da dodje dobro neshta iz HW ... stvarno super ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

matori meni je burazer dao taj film pre neki dan u divx formatu... nisam ga ni gledao (imam ispite u qrcu sam :) )... samo znam da je crno beli i da je perverzno dobar (po prici drugih)... pa ako si negde u blokovima da se nadjemo da ti ga dam :)

jeste da si dobra dusha, ali ti je dota popila mozak [:D]

vrati se i prochitaj njegov post [;)]

Link to comment
Share on other sites

matori meni je burazer dao taj film pre neki dan u divx formatu... nisam ga ni gledao (imam ispite u qrcu sam :) )... samo znam da je crno beli i da je perverzno dobar (po prici drugih)... pa ako si negde u blokovima da se nadjemo da ti ga dam :)

matori ja sam film gledao i svideo mi se a posto je film radjen po istoimenom stripu mene zanima da li neko ima te stripove skenirane na kompu ili zna li neko link odakle moze da se skine strip....

A U GLAVI ALL-STAR

Link to comment
Share on other sites

istripovao sam...

popila je meni mozak mata2... mada ima slicnosti sa dotom... kad god izadjem na pismeni ono neka nova verzija... i dok se snadjem profa vec okripovao roshana :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

istripovao sam...

popila je meni mozak mata2... mada ima slicnosti sa dotom... kad god izadjem na pismeni ono neka nova verzija... i dok se snadjem profa vec okripovao roshana :)

1005.gif

Link to comment
Share on other sites

popila je meni mozak mata2... mada ima slicnosti sa dotom... kad god izadjem na pismeni ono neka nova verzija... i dok se snadjem profa vec okripovao roshana :)
[offtopic]Dajovic i Lazovic kombinacija?[/offtopic]

Film je odlichan!

Da, Marv rulez! [^]

mada me je smorilo kada su radili one vratolimije sa kolima shto je i na budjavom divx snimku toliko izgledalo veshtachki da bode ochi... sve ostalo je do yaya...

sem shto su nabili sve mogu poznate glumce, jedino rurka i albu i benicija su trebali da ostave, ostalo da budu neki manje poznati likovi, koji i u obichnom zivotu liche na likove iz stripa... smorili me sve isti likovi po americhkim filmovima, a najgore me smorio onaj "spajdermen" kojeg su natrpali u film... jes' bash nije moglo bez njega... drago mi je shto su ga iskasapili na kraju [}:)]

Link to comment
Share on other sites

Odlican film,verovatno najbolji koji sam gledao ove godine.Sto se tice glumaca,Rourke,Del Toro,Madsen(bas i nije imao neku minutazu:) i Owen su fantasticni kao i uvek.Bruce Willis i Elijah Wood su me prijatno iznenadili,a sto se tice zenskih uloga tu je druga prica.Bezlicno,dosadno,ocajno...blah!.Osim Brittany Murphy koja stvarno ima talenta sve ostale zenske uloge su bile blagi uzas.Jessica Alba?svi mi volimo da je gledamo ali ne kako glumi.Rosario Dawson mi je toliko antipaticna i bezlicno glumi da ne mogu da opisem.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gledao sam sinoc na divx-u, mozda ne najbolje resenje, ali sam se dobro proveo.

Prvo sto mi je upalo u oci je zaista originalno snimljen film, mislim da je najbolje od svih do sada preneo atmosferu iz stripa (generalno iz stripa, ja nisam citao ovaj). Poslednje sto mi je upalo u oci je da film traje mnogo dugo, a zapravo samo je dva sata. Sve vreme dok sam gledao film uzivao sam, nekako, iako je radnja spora sa puno unutrasnjih dijaloga (tipicno stripski), svaki kadar je odlican.

Najbolja mi je prica sa Rurkom, onda sa Vilisom, a sa Ovenom mi se ne dopada bas nesto.

Od Frenk Milera sam citao samo Batman: Dark Knight Returns i to mi se dopalo. Vidim da je nasilje glavno oruzje kojim se koristi, sto odmah kao glavne ljude koji ce uticati na reziju, priziva Rodrigeza i Tarantina. U svakom slucaju onaj "trik" sa bojama je fenomenalan. Ovaj film ima samo jedan problem, a to je isti problem koji imaju i stripovi, radnja je banalna, a konflikti unutar licnosti resavaju se iskljucivo nasiljem, sto je najjednostavniji moguci nacin.

Gluma je na nivou, nisam primetio nista spec. niti sam nesto ocekivao, odusevio me je samo Rurk.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

e vidish, i uchinio mi se poznatim :)

btw, meni dva najsjajsnija trenutka

kad onaj mrtvi retard u kolima progovara :) totalno barkerovski trenutak i ja sam se upishao od srece

kad onaj celavac primi strelu u sebe:) totalno pajtonovski trenutak i ja sam se upishao od srece

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

mislim, jebo te, ladno se slažem sa boletom..

možda ovo auto gik u meni govori, ali dve stvari:

- nisam nigde video lepše snimljenu ferari testarosu, što je teško, jer je to najsnimaniji ferari svih vremena sigurno (ceo film je vizuelno lep, ima britani, rozario i džesiku, ali ovo mi je baš bilo do jaja)

- klajva ovena su apsolutno morali da uguraju u neki bmw!

izvinjavam se za oživljavanje matorog topika, al eto, malo sam kasno gledao film..

p.s. dkc je iznenađujuće podnošljiv bioskop.. slika je ok, zvuk takođe, sedišta su neudobna ali nekim čudom ima mesta za noge

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...