Jump to content

Reprezentacija


Recommended Posts

e, ili da igraju stariji od 48 godina ...

oni se nebi svadjali to je sigurno ...

ovi balavci ne znaju ni nos da obrisu, a tu glume neke odgovorne i zabrinute igrace ... svi kuci da mama sipa toplog mleka ... ajd ...

kad matorac zasedne, mrzi ga da ustane i on bi sigurno igrao pa makar gubili i sa nulom ...

ja znam bar 10 tipova starijih od 30 godina, koji igraju kanter bar 3 meseca ... cisto da znaju da kupe sta im treba ... pa mozete nesto da iskombinujete ...

a za tim menadzera stavite nekog penzosa ako nista bar ce da se obraduje ...

toliko vredi "vasa" repka ...

sina_parlante.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

9999 post sa istom poentom na ovom topicu NE SVADJAJTE SE !

Odmah da kazem,

Ne igram cs, igrao sam do 1.5ver i ne vishe, ali za to malo vremena barem nisam bzvz pravio neprijatelje!

Jednostavno recite: "Jbga nesporazum, zivot ide dalje ko hoce, hoce, ko nece ne mora..."

Rekli su vec na ovom topicu da je zaista cast igrati u repki i braniti cast Srbije u najigranijoj FPS igri ikada. To shto se vi ne slazete nece nikome doprinositi sem onome protiv koga igrate , u repki treba da igraju najelitniji igraci zemlje ne oni koji se najbolje slazu , jer i ja se ne slazem sa mojim ortacima a mi veze sa cs-om nemamo, jer vi svojim skillom i znanjem o igri pobedjujete , naravno lepo je kad se ljudi slazu, nije to uvek savrsheno ali ipak da dodje do tog nivoa da svi jednostavno kazu "kraj" svemu tome je malo bezveze i samo govori o vashoj profesionalnosti , starosti i iskustvu.....

Link to comment
Share on other sites

Sta je bilo bilo je, idemo dalje..uvek su neke svadje itd..ja iskreno mislim da ova nova repka moze nesto da uradi..prvenstveno zato sto su momci preko i sto im je stalo do nase NASE SRBIJE..a to da su oni pobegli preko kao sto neko napisa gore ne znam ko..to vetj nije nase ..da pricamo da li su pobegli ili ne znam ni ja sta..tu vec ulazimo u politiku !!! Mislim da oni mogu da ostvare neki uspeh sa repkom, meni je iskreno dojadila prica da samo igraju ljudi iz "nasih" najboljih klanova, nemojte sada pomisliti bilo sta zato sto sam naznacio "nasih"..prvenstveno niko iz kgb-a nece igrati ...mozda samo c0nf, ali mozda..nit zelimo da neko igra iz nama nekih drugih poznatih razloga..zato mislim da je najbolje da dajemo sansu tim ljudima, sto ceo zivot skoro igraju preko internet-a od kuce, znaju sta je TEAMSPEAK itd itd..uigrace se..i mislim da mozemo da uradimo mnogo vise nego sta smo uradili do sada..a to je NISTA..

Eto toliko od mene..i ono sta da kazem..sretjno momci u daljem takmicenju repke i sabite sve za majku srbiju [:)]

die.like.the.rest.and.fuc*.only.the.best

Link to comment
Share on other sites

samo mi nije jasno zasto nije ulozen wildcard sa nase strane za mec protiv grka , ako su vec poljaci trazili wildcard sat vremena pre meca mogli smo i mi , i onda bi racistili sve nesuglasice oko repke , ovako ne bi smo dobili forfeit poraz

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

samo mi nije jasno zasto nije ulozen wildcard sa nase strane za mec protiv grka , ako su vec poljaci trazili wildcard sat vremena pre meca mogli smo i mi , i onda bi racistili sve nesuglasice oko repke , ovako ne bi smo dobili forfeit poraz

zato shto vam selektor nije prochitao pdf sa pravilima izgleda :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

A ti si kao chitao taj pdf? [:p]

naravno, normalno da cu da prochitam pravila, i da vidim shta moze tu da se zaobidje :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...