Jump to content

Ko je koji chin ?


Recommended Posts

gnome rogue je poznat kao gninja - jer ga niko ne vidi =o))

pogotovo kod "vetjih" likova kao sto su taureni i orcovi (a i ostali koji nose "suknje") gninja ima mogucnost da udje u texturu protivnika i dobro ga iznenadi jer ovaj netje videti nista iza sebe =o))

takodje najvetji smeh je kad vidite female gnome warra sa kikicama kako vitla 2h axe = uber smeh =o))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paladin - klasa koju biraju uglavnom klinci, kad vide da mogu xx puta da se hiluju, i builduju ga tako da sto vise i sto efektnije smore protivnike sa self-healom...

Tako da... Down with the paladin.

Jos 1 stvar...

Niko od njih se ne pegla dok ne dogura do 40-50 levela

10ak puta sam ubijao paladine oko 30og levela, koji nisu imali ni najnizi cin kod alijanse... Pathetic, imajuci u vidu da sam ja bio skaut na 25. levelu.

(Tauren Druid)

Hocete da budete male cave?

Birajte paladina.

MJ

Link to comment
Share on other sites

pfff serete za paladina .. i mrzite ih sto vas tamane kao zecheve ... btw koliko ja vidim ima worloch i magova do 20 lvl ko pleve ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Paladin - klasa koju biraju uglavnom klinci, kad vide da mogu xx puta da se hiluju, i builduju ga tako da sto vise i sto efektnije smore protivnike sa self-healom...

Tako da... Down with the paladin.

Jos 1 stvar...

Niko od njih se ne pegla dok ne dogura do 40-50 levela

10ak puta sam ubijao paladine oko 30og levela, koji nisu imali ni najnizi cin kod alijanse... Pathetic, imajuci u vidu da sam ja bio skaut na 25. levelu.

(Tauren Druid)

Hocete da budete male cave?

Birajte paladina.

MJ

al ajde da je to rekao neko drugi nego nashao se Druid .. ono zeleno shto bacate .. to neki chisto lajtsho ili heal ? i koja je to glupost da se niko ne pegla dok ne dodje do 40-50lvla .. vidjao sam palishe 30 lvl koji po ceo dan provedu u SS

jedina mozda chinjenica koja je vredna pomena shto si izneo je da oni sa najmanjim skilom biraju paladina ..

al ovi sa malo vecim skilom mogu da se pohvale sa dostignucima tipa 1(paladin 60lvl):3(warrior 60lvl, shaman 58lvl i rogue 60lvl) .. pa ti sad vidi ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Paladin je lik koji izdrzi toga puno ali nezaboravite da ima drasticno manji dmg output nego naprimer crit build warr ( high lvl game ) i nema nacina da zauztavi oponenta kada krene u beg ( osim ako nema engineering i net-o-matic ) ... njegov stun je ok, ali ne i dovoljno dobar.

Ono, respektujem paladine koji me nateraju da bar malo vodim racuna kako igram ... pri 1 na 1 :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

+ paladin je extremno dobar lik za druzinu ... za razliku od rouga etc ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

u pocetku pala valja, posle je shit, to su i igraci uvideli , da nije sve med i mleko , kako je bilo do 50 lvl-a. Kukaju po forumima kako su slabi , rofl, samo gledam i smejem se. Mada razumem zashto je blizz zbudzio paladine, zbog glupih amera i glupih amera koji zive u evropi :).

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Paladin je lik koji izdrzi toga puno ali nezaboravite da ima drasticno manji dmg output nego naprimer crit build warr ( high lvl game ) i nema nacina da zauztavi oponenta kada krene u beg ( osim ako nema engineering i net-o-matic ) ... njegov stun je ok, ali ne i dovoljno dobar.

Ono, respektujem paladine koji me nateraju da bar malo vodim racuna kako igram ... pri

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Hunt jeste al prekjuce ...

PS: meni je jedini problem za 1vs1 duel paladin i to samo zato sto je isti nacin igre ali on ne mora da se shiftuje u "clothwarera" da bi se izhilovao gde druid popije najvise dmg-a a jedini nacin da onesposobi paju dok se hiluje je stun koji je na svakih minut i koji cesto misuje ...

Inace sve ostalo :) pod noz ...

magovi/pristovi/worloci == imam resistance arkane 65 fire 55 nature 70 frost 60 shadow 60

sto se tice wara .... pijem dmg hilujem se i on eventualy umre :P

hunteri :P necu udostojiti objasnjenja

rogue zavisi dosta cesto dal ce kritovati i tako to ali generalno peglam i rogueove u vecini slucajeva

tolko sto se tice vune druida za pvp ....

s tim sto u masovkama samo entangle moonfire i heal saveznike ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Bravo Mohi! Sve si im lepo rekao. Druid je tezak za igru, ali ko nauci da igra sa druidom tesko ce bilo ko da ga dobije 1 na 1. Jedini problem po meni su mozda paladini, samani i eventualno warrior. Opet kazem ko nauci da igra sa druidom(dobra oprema se podrazumeva). Ja jos uvek ucim.

Link to comment
Share on other sites

paladin nikako nije najjachi 1vs1maude, i priest i shaman su bolji od njega...a i hunta ponekad ;o))

ma istripovao si se kakav shaban .. prist josh moze da bude tesno .. al ako rachunamo sve abilitije moze da ga duva svako .. sem arcane/fire maga koga mnogo sere =)

a druid je extra zato shto je versitajl (ovo za duel) inache je samo hiler u svemu ostalom

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

U instancama druid je samo healer i uzima bearform samo kad preuzme agro da ga ne bi sastavili sa zemljom

A u pvpu druid spamuje moonfire (instant 220dmga i jos nekih 300 overtime) i entangluje (rogovi trkaci i tako to) i hiluje onolko kolko ima heala u pvpu ... tj ne mnogo posto se sve brzo odigra i naravno koristi bearformu kad i ako krenu na njega

A taktike za duel sa druidom variraju od protivnika ... ako nekoga bash zanima prenecu mu moja iskustva i ovde pod duelom mislim i ako ostane jedan na jedan sa hordom ...

PS: ko misli da je druid naivan za pvp vara se ... nedavno sam peglao dvoje sam i to nekoliko puta lvl60 ud rogue i lvl52 ud warlock ... rogue pomagao worloku da questuje ... posle 4-5 umiranja su odustali i zapalili

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ma gde naivan....Mislim da je to jedina klasa protiv koje moram malo i da razmisljam u pvp-u....

Svi ostali...OWNED !!! Pogotovo Paladini...

E sad zasto ih mrzim....zato sto su abuseri...udaraju ko pichkice(i plz nemoj da mi neko prica kako udaraju skoro kao warrior ili tako neke gluposti) a imaju healova ko Bogovi....primer: u jednom duelu sam paladina 5 lvl iznad 3 puta svuko hp do dna i on se 3 puta healuje...ja sam iskoristio zavoj kada je on nabacio shtit i to je sve posle toga ni jedan jedini heal....toliko o njihovoj snazi....

inace rougovima je ono iznad sto se neko zalio stil igre....rogue ako te ne ubije za 10-15s onda je sigurno izgubio....

Zasto ih jos mrzim....zato sto sam prekjuce jednog mudonju koji je dosao kao da raiduje na xr i koji je 2lvl iznad mene jurio preko celog barrensa uz /spit /taunt /chicken i ostalo...samo da je sisao bio bi fer 1na1 fight...na kraju sam ga navatao a pichkica me nije ni udarila....toliko o njihovoj hrabrosti (a i cele alijanse posto stvarno ne pamtim kad je neko iz alijanse probao zapravo da se brani kad ga napadnem 1na1....bio je jedan hunter lvl60 ja 51...nazalost nije mu se isplatilo....)

Sto se tice nekog gore ko je napisao kako nas redovno ubijaju.....pffff e da samo 1 vece provedes samnom pored kompa dok igram ne bi tako pricao.....Stvarno je smesno videti nekog "ultra-mega-super-giga-extra mocnog" paladina kako bezi od manjeg levela za posten 1na1 fight...

A sto se ostalih tice ko god je na Dunemaulu i paladin neka slobodno kaze vreme i mesto pa da me ubedi u suprtotno....nema veze koji je LVL

Link to comment
Share on other sites

ja iskreno ne mogu da shvatim koliki noob treba da budesh da bi te ubio igrach 9 lvl manji od tebe... a i tim se ne bih ponosio grime ( "bio je jedan hunter lvl60 ja 51...nazalost nije mu se isplatilo" ), jer ochigledno da je taj hunta bio gadan lamer:)

Link to comment
Share on other sites

grime ajde malo smiri loptu .. nisam klinac a koliko znam nisi ni ti .. ja sam izneo chinjenice koje mogu da potkrepim slikama/videom/da me gledate dok igram ili shta vec

i na osnovu jednog lika, jednog duela ti stvarash pretpostavku o celoj klasi .. ko zna kakav je retard to bio

druga stvar je shto je paladin po vidjenju ostalih imba .. ja ne bih rekao imba nego chisto overpowerfull i to ne u smislu heala (imaju ga i druge klase) nego u smislu da ima heal a da nosi plate .. al to je tako i pomirite se sa tim .. nije tu blizzard nishta izmislio paladin postoji u mnogim FRP sistemima i skoro je identichan svuda .. sad shto je blizzard napravio da imash klasu paladin odmah na pochetku (a ne da to bude jedna od hero classa wora) to je druga pricha

ne podcenjujem nichiju veshtinu niti velicham svoju samo govorim o chinjenicama

a te chinjenice moze i Mohi da potvrdi (53lvl paja vs 58lvl druid) :P

PS: grime dodji na 60lvl, dueluj jedno 3-4 dana ispred ogrimara (valjda je tamo za hordu [:D]) i pvpuju jedno 5-6 dana pa se onda vrati na topic

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...