Jump to content

Ghost's...


Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

probajte da zamislite sledeceu situaciju

sedim udobno zavaljen u fotelji na petom spratu malo pripit i buljim u nebo trazeci smisao zivota

U jednom trenutku vidim u daljini kako protrcava roze jednorog!

Trebalo mi je malo vise vremena da ukapiram da je to balon napunjen helijumom koji je pobegao nekom detetu koji je nosen vetrom izgledalo kako trci!!!

U tom trenutku sam verovao u sve i svasta [;)]

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

duha nikad nisam video ali cesto vidim senke modju drvecu kad se vracam pijan from downtown

ja obicno kada sam pijan i kada se vracam form downtown nema sanse da potrefim gajbu

Jednom sam se sam pijan vracao od Skadarlije do Auto komande i trebalo mi je negde oko tri cetiri sata...a u ta tri cetiri sata sam video stvari u koje do tog trenutka nisam verovao,i pricao sa ljudima koje sam prvi put video u zivotu....I da koliko se secam startovao sam neku plavusu koja je bila sa jedno 5, 6 drugarica i ladno mi je dala telefon

Link to comment
Share on other sites

verovatno si startovao duha zenku..

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

ja obicno kada sam pijan i kada se vracam form downtown nema sanse da potrefim gajbu

Jednom sam se sam pijan vracao od Skadarlije do Auto komande i trebalo mi je negde oko tri cetiri sata...a u ta tri cetiri sata sam video stvari u koje do tog trenutka nisam verovao,i pricao sa ljudima koje sam prvi put video u zivotu....I da koliko se secam startovao sam neku plavusu koja je bila sa jedno 5, 6 drugarica i ladno mi je dala telefon

idi...pravi si hari poter hari nema sta...

ti startovao ribu...pfff...pa sto kaze stex mozda ako je bila duh i ako si ti bio pod gasovima...:)))

Link to comment
Share on other sites

,May 10 2005, 21:29:53]

ja sam vid'o jednog shto je kenjo trcheci ;)

meni je najjace bilo kad sam video lika kako vozi bajs, i samo odjednom u sred voznje baca peglu, bez zaustavljanja... e to je skill...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

pre jedno 10 god kad smo kao klinci dozivali duhove nastao cirkus jebote...sedi nas nekoliko i baca one madjije mrtvi ozbiljni...taj lik imao persisku macku...i kecamo mi tako duhove kad odjednom brate macka dozive nervni slom !!!! poce da rezi i skace po kuci keve mi rodjene...frkti macor sve u 16..samo sto nije zalajao...mi se sledili ko mrtvi od straha...posle jedno 5 secundi zacu se neverovatno glasno pevanje slavuja brate...tad je vristanje nastalo opste...osedeli smo do jaja....kad ono liku se tako cuje zvonce na vratima....dolazili ortaci...:P a za macku ne znam sta joj se desilo...sve u svemu trip je bio za 10 !!!

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

meni je najjace bilo kad sam video lika kako vozi bajs, i samo odjednom u sred voznje baca peglu, bez zaustavljanja... e to je skill...

Mora da si video Zolu :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa ima nekih stvari koje sam cuo od ljudi koji su ateisti i ne veruju ni u sta paranormalno...pa su im se desile neke stvari koje nisu mogli bas da objasne...nije da su bas videli duha ali...mislim mozemo mi da se zajebavamo koliko god hocemo ali ima tu neceg definitivno...

istina je negde tamo...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...