Jump to content

B92: "Večiti" izbačeni iz Pionira!


Lex

Recommended Posts

Auuuu shta se radi...

Seljacine stare... I Bogdanovic i drustvo. vole da se slikaju na tekmama. Iskezi mi se iz one loze kao pomahnitao a kada treba da se da kinta nikoga nema!

A ima kinte za presvlacenje slavije... ima kinte za svetosavski plato... ima kinte za lickanje Bg-a...

I treba da zapale klubovi... u Valjevo, Nis... bilo gde... pa da vidimo onda shta je pionir bez ''vecitih''

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Mislish da su prodavachice dresova u hali za vreme tekmi slabo placene? :)

Smeshno, nema nishta od toga, Bogdanovic reshava sve sutra ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nema nishta (ili bar nema mnogo) od toga. Pionir bez Partizana i Zvezde teshko da ima od chega da zhivi. Mislim da ovo chak nije ni prvi put da se provlachi ovakva pricha kako bi Pionir izmuzao pare.

Samo je zanimljivo kao josh jedan pokazatelj stanja u nashem sportu, kosharci, drushtvu...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nema nishta (ili bar nema mnogo) od toga. Pionir bez Partizana i Zvezde teshko da ima od chega da zhivi. Mislim da ovo chak nije ni prvi put da se provlachi ovakva pricha kako bi Pionir izmuzao pare.

Samo je zanimljivo kao josh jedan pokazatelj stanja u nashem sportu, kosharci, drushtvu...

Pa da, vec su se neshto gubili zimus kada nisu pustili grejanje na po jednoj zvezdinoj i nashoj tekmi...

Kako nemaju, sada ce Pavarotti ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Kako nemaju, sada ce Pavarotti ;)

Pa da, ulaznice kostaju od 10 do 25 soma... K'o cela nasha sezona... za te pare bih mogao da se pretplatim i za KKP i CZ i Okk i da mi ostane kinta za jos po nesto... [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

gde ste culi da ce pavaroti pevati u pioniru? pa nije on indira radic

Pa gde bi ti na Hipodrom? Divi cenu karte sve ce ti biti jasno. Koliko ljudi ce to da plati? Pionir je veliki. Bolje neka ide u Vizuru [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ako pavaroti hoce da nastupa u onakvom krshu od dvorane (sto ja dobro znam, jer studiram arhitekturu) po pitanju akustike, sedista onda je i bolje sto je na kraju karijere. Dotakao je dno zivota

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

neka su ih isterali, ako duguju onolike pare(sho koliko ja kapiram niko ne poriche) zashto bi ih tolerisali? zashto bi grad trebao da platja troshkove pofesionalnih klubova koji nisu u vlasnishtvu grada, imaju pare da dovlache anonimne i istroshene crnje(tj. amere) a nemaju da plate rachune

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

neka su ih isterali, ako duguju onolike pare(sho koliko ja kapiram niko ne poriche) zashto bi ih tolerisali? zashto bi grad trebao da platja troshkove pofesionalnih klubova koji nisu u vlasnishtvu grada, imaju pare da dovlache anonimne i istroshene crnje(tj. amere) a nemaju da plate rachune

Zato shto se svaka reklama platja... na ovaj ili onaj nacin. Oni reklamiraju grad Beograd. Beograd ce to da im naplati tako shto ce im dati besplatnu dvoranu. Jednostavno,

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...