Jump to content

Anime


Recommended Posts

@ shmigs

Bleach pogledaj prva 2 arka.

Zasto?

Kubo je prso posle prva 2 komada, zeljan para pravio je

krseve, krao tudje ideje, ujedno i ne zanimljive, pravio filere itd.

Covek je radio sve samo da tovari gomile novaca u jastucnicu. Siroma'...

Za Naruta se slazem sa fatom.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@Buda

pa ne znam shta si gledao

evo na primer:

Claymore

Gankutsuou - monte cristo

Jigoku shoujo

Le chevalier D'Eon

Ninja scroll

Orphan

Peacemaker kurogane

Samurai deeper Kyo

Seirei no moribito

Scrapped Princess

Shigurui

Tenjou tenge

Trinity blood

Twelve kingdoms

oO

 

Link to comment
Share on other sites

odgledala sam-

Shadow skill - nisam neshto odushevljena, matoriji anime al kapiram da ce se nekima svidjati taj combat-zanr

Fate/stay night - takodje nije bolji od prethodnog preterano, onako osrednje, dosta mi je utisak pokvario glavni lik koji me je nervirao sve vreme svojim retardiranim postupcima

ne znam koliko sam objektivna poshto poslednjih par dana mi je koncentracija bila blizu nule

FLCL - nisam odgledala do kraja jer isto nisam imala paznje za random wtf scene

pishite i vi shta ste gledali da znam shta da skidam sledece

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kontao Fate/Stay Night da odgledam al posle tvojih utisaka nemam preteranu zelju :P

Odgledao Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho, okej film mada po meni overrated

Canaan sam odgledao 10ak epizoda danas,mogu reci da je okej al ostalo je jos 13 epizoda da uprskaju stvari :P

Karas je jedan od boljih anima u zadnje vreme,samo sto se sastoji od par epozida al vredi pogledati definitivno

Skidam Dogs Stray i Sengoku Basara,prvi je koliko sam shvatio futuristicka verzija Black Lagoona a drugi je Samurai fazon u Sengoku periodu Japana u kome se par glavnih protagonista ujedini da bi pobedili BAD ASS LORD OF DARKNESS...

Edited by DaNte ?

infidel

Link to comment
Share on other sites

Eskaflowne sam gledala josh davno, ono dobra je

Ja sam kontao Fate/Stay Night da odgledam al posle tvojih utisaka nemam preteranu zelju :P

Odgledao Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho, okej film mada po meni overrated

Canaan sam odgledao 10ak epizoda danas,mogu reci da je okej al ostalo je jos 13 epizoda da uprskaju stvari :P

Karas je jedan od boljih anima u zadnje vreme,samo sto se sastoji od par epozida al vredi pogledati definitivno

Skidam Dogs Stray i Sengoku Basara,prvi je koliko sam shvatio futuristicka verzija Black Lagoona a drugi je Samurai fazon u Sengoku periodu Japana u kome se par glavnih protagonista ujedini da bi pobedili BAD ASS LORD OF DARKNESS...

pa pazi, Fate/stay night je poprilichno visoko ocenjena na anime sajtovima, sad ne poznajem nikoga josh da je gledao mislim mozda se tebi i vishe dopadne nego meni

karas je odlichan chini mi se, davno pogledah samo 3 epizode kad josh nisam imala celu i nikako da se nakanim da je skupim i odgledam celu

e da i taj Sengoku basara nikako da odgledam chini mi se da su svi gledali sem mene jel valja?

inache,

trenutno gledam Higurashi naku koro ni - jezivo ljudi! znachi ladno sam se uplashila u par navrata kad sam gledala nocu a bila sama gajbi super je pricha

jedini minus po meni je to shto se serijal sastoji od nekoliko odvojenih pricha tj verzija dogadjaja a isti su likovi, pa mi je to malo teshko da svarim, meni lichno bi vishe prijalo da su drugi ljudi u pitanju u svakoj prichi (mada im je lichnost drugachija u svakom delu) al opet mozda ce se na kraju ispostaviti da ceo taj trip ima poentu

al osim toga, na osnovu nekih 15 epizoda koje sam odgledala - moja topla preporuka svima!

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Jebem ih usta dlakava, sad kada je radnja sve bolja i kada je krenuo specijal Shippudena epizode 127 i 128 niko nije subovao a tako mi se gledaju [izuv]

Kako mislis niko nije subovao, vise niko ne subuje jer Crunchyroll pusta sa subom svi ostali samo kupe od njih i samo ih kace na net, ja sam gledao subovano sat vremena posto je izaslo na crunchyroll.

Link to comment
Share on other sites

Doslo je vreme.

Gledam Berserka opet nakon 4 godine.

Koji master piece...

Konacno sam odlucio da citam i mangu tamo gde je anime stao.

Ne vredi, bolje trositi vreme na potvrdjeno zlato nego da pljujem

novokreirane fejlove i da se nerviram sto tvorcima guzica zine na $. Crklli daboda.

Inace,

po torentu koji sam skin'o ovo je prvi vol stripa

Zanima me da li je to kraj animea i pocetak mange ili je anime udenut negde u sredinu ili kako?

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Isti ti je tok priče i u animeu i u mangi.

Prvo imaš jednu avanturu Gatsa nakon Eklipse.

Pa onda imaš priču od njegovih početaka, preko upoznavanja sa Grifitom, do Eklipse.

Jedino što se anime završava na Eklipsi, a manga se nastavlja i nastavlja i nastavlja... :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

kakvo bre zezanje, pa JA sam na HDDu iz Dubaia 2003-ce doneo prvih 30-tak epizoda i uvaljao ovde svima tripujuci ih kako je mega gotivna serija... Realno, serija sabija ali samo ako se izuzmu fileri i oni flashback momenti, evo i orochimaru je mrtav (jeftino je pao) a ova ekipica zlikovaca je sve manja tako da cekamo konacne obrachune koji ce biti mega win kao sto su bile one epizode kada je matori sarutobi kaznio orochimarua...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

kakvo bre zezanje, pa JA sam na HDDu iz Dubaia 2003-ce doneo prvih 30-tak epizoda i uvaljao ovde svima tripujuci ih kako je mega gotivna serija... Realno, serija sabija ali samo ako se izuzmu fileri i oni flashback momenti, evo i orochimaru je mrtav (jeftino je pao) a ova ekipica zlikovaca je sve manja tako da cekamo konacne obrachune koji ce biti mega win kao sto su bile one epizode kada je matori sarutobi kaznio orochimarua...

Stavi spojler, nisam morao da znam da je Orochimaru mrtav. :(

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...