Jump to content

Anime


Recommended Posts

To stoji ... naravno da bez price crtez ne vredi ni za po' dinara. Al opet treba imati nada , ako oni ne naprave neku ok pricu koliko toliko originalnu onda ne znam ko hoce.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

GitS filmovi su teshko gomno. Phial u rangu sa Akira-om (najprecenjenije gomno ikad) i Appleseed-om (definitivno najgomnastije gomno ikad).

Njegov wiki:

Oshii has stated his approach to directing is directly opposite the Hollywood formula, i.e. the visuals are the most important aspect, then the story and the characters come last.[1]

Znachi, o chemu mi prichamo ovde? Vi od nekoga sa takvim pristupom ochekujete neki kvalitet?

Ko je u fazonu da shilji pishicu na Musashija, moja preporuka je Vagabond manga.

Scenario or gtfo! Znamo da je u pitanju baja koji silji kitu kroz knigu da je mastermind macha.

Sa dosadasnjim ostvarenjima primeticu da je taj famozni klise prilicno jadan. Ako bude Mitja koji vidi milisekunde u sred

borbe sa 4+ likova i eskivira machetu koja mu fikari 2 dlake sa glave, mogu su da ga nacrtaju i triput bolje, nece drzati vodu kod mene.

Indeed. Pun kurac takvih sranja, stize josh jedno i to od dokazanog failfaggota jeeeeee. [xx(]

Al' dobro, ako je vama do jaja, drago mi je zbog vas. :D

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Akira i apleased su epska govna ... GITS serija i prvi film su super a ni drugi nije los.... meni je serija najbolja a sada vi kako hocete znamo vasa misljena zivi bili pa videli.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mushishi ftw! \o/

Ride sam video na ann-u pre dva meseca i ne mili mi se, iskreno.

Aj javi utiske.

Skinuh sky crawlers.

Kapiram da je srceparajuca drama, ali ako valja ne marim za zhanr.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...