Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

@ fatty

Ako te mrzi da cekas recnucu ti ja. Dodaj jos nesto da popunis DVD.

Tezak je oko 1.3 GB. Dobar je i kvalitet i prevod. Sam naslov je zajebao ostale na tu temu.

Tako da, Dz nema potrebe da planiras, nadji torrent i skidaj. Upravo ono o cemu sam pisaou proslom postu, 5+ljudi je

ocenilo pomenuti naziv bas bogato. Sto ovde, sto u 'pricajete sta ste gledali u poslednje vreme'.

A evo iznad i coveka kome je tesko ne poverovati kad je anime kritika u pitanju. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Apsoshtrumfno sjajan.

Pochetak je najgrdji klishe koji ne obecava, ali do kraja.... oh lawd.

Da da jeste klishe al zato sam pocetak i cuvena recenica : "Against that many ?! Rarou-sama will be sufficent..."

kao lol sto volim kul negativce <3

Dobar anime. Necu bas da ga dizem u nebesa cisto iz razloga sto sam roflovao irl kada je ljupko kuchence koje je dve sekunde pre toga poklonilo svoju hranu totalnom neznancu klosharu skocilo za vrat profesionalnom ubici 2 metra u vazduh i zaklalo ga kao da je vukodlak hahaha jebeni Tobimaru hahaha :)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

upomotj!

odgledan tenjou tenge seriju i sad je na redu tenjou tenge ultimate fight OAV al sam uspela samo na francuskom titl da skinem trazila sam svuda ima li neko titl na engleskom nemojte da me osudite da posadim mamu pored da mi prevodi!!

apsolutno moram da vidim kako se zavrshava ;(

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Upravo skinuh BALDR FORCE EXE

kissdumengageplanetdx7.jpg

sastoji se iz 4 epizode po pola sata, ovo je MKV extenzija, znaci HD video. Sacu odgledam pa javljam utiske.

Inace, Sword of the Stranger je na 50% (full DVD verzija), waitin...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Night Wizard zavrsen , simpaticna prica i barem po meni vredna gledanja

ef - a tale of memories - poprilicno relax i ok anime

they are my noble masters - ecchi @ its best

ikki tousen 3 - oskudno obucene ribe koje se prebijaju - awesome :D

sad gledam Witch Hunter Robin - pure violence (tek prvih par epizoda gotovo)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam batman gotham knight ... odlican je mnogo bolje nego sto sam se nadao ... samo je kraj mao meh ... unfinished ? Valjda im nestalo para .. inache je vrhunski kvalitet ... i svidja mi se kako menjaju stilove crtanja od poglavlja do poglavlja...

Preporuka

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Odgledah The Sword Of The Stranger. Sta reci? Pricha naveliko prevazilazi okvir filma i vidi se

da je obradjen samo jedan deo iste u ovoj ekranizaciji sto ce smetati mnogima koji vole da u potpunosti

razumeju ono sto gledaju. Osim toga zamerka ide i na nerazumljivo nizak kvalitet animacije...

Odprilike kvalitet je na nivou prosecne epizode Naruta i to me upravo najvise i nervira - sto ovako DOBAR FILM

mora da izgubi bit of his flawa zbog gluposti kao sto je mali "frame rate" animacije, da se tako izrazim.

I pored toga, film je sjajan, pravi japanski izdelak koji ovoga puta vizuelno ne ostavlja bez texta ali

na svim drugim poljima ubedljivo objasnjava zasto ameri ne trebaju da prave anime!!!

stranger01.jpg

stranger02.jpg

stranger03.jpg

stranger04.jpg

stranger05.jpg

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

KRAJ GEASSA !!!!!

Koji imbalans je serija...

kraj je kao i u svakom dobrom anime-u neocekivan i iznenadan

9/10 od mene za ovu seriju

(smanjio sam ocenu posto su zadnjih par epizoda ozbiljno zasrali ali nvm)

svaka preporuka od mene

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Dont mention it :P

D.Gray man je zavrshen posle 2 god 103 ep.

School Rumble s3 gotov.

Detroit Metal City koji je skoro poceo da izlazi...budalastina [:D] Souichi Negishi is a shy young man who came from the rural Ota Prefecture to Tokyo for college and wished to become a kindergarten teacher. However, for some reason he became the singer and songwriter of a metal band named "Detroit Metal City," with a stage name "Johannes Krauser II." Whenever he wears the heavy makeup, Negishi becomes a completely different person, shouting the most vulgar profanities beyond anyone's imagination. With the popularity of DMC increases, Negishi starts worrying his double personalities can have negative effects on his (romantic) life off stage.

I naravno ako do sad niste gledali nesto od Gintama pogledajte koju epizodu mozda vam se svidi - Sakata Gintoki is a samurai living in an era when samurais are no longer needed. To add to his troubles, oppressive aliens have moved in to invade. Gintoki lives with Kagura and Shinpachi, taking on odd jobs to make the world a better place...and to pay their rent.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Par stvari:

Yakushiji Ryoko no Kaiki Jikenbo

Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto: Natsu no Sora

Natsume Yuujinchou

Enjoy.

PAGGA!

[roflmao]

Ne, bez shale, kakvi su ovo UZHASI? Cekiro sam malo na youtube-tu, ko bre gleda ovakve naslove? [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Haha,pa ima gomila ljudi.

Ovo sam vam ja izvadio par stvari koje su dobile solidne reviewe i ocene u moru serija.Isto kao i post ispod bacim vam info pa ko hoce nek skida.

Mogao sam da vam kazem da je Ikkitousen: Great Guardians gotov,ali bolje ne posto je serija bash grozna [:D]

Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto: Natsu no Sora bi trebalo da bude ok posto je spinoff Someday's Dreamers koji je dobar anime iz 2003.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

ma sve je zhasu [:D]

evo par naslova vrednih cimanja koje sam gledao u skorije vreme (neke po drugi-treci put), verujem da je vecina gledala, al opet ako ne znate sta biste gledali....

dead leaves

The Sword Of The Stranger

Tekkon Kinkreet

Memories

Afro Samurai

Appleseed Ex Machina 2007

Paprika

Howl`s moving castle

Metropolis

Spirited away

.... eto to sam sve u skorije vreme okrenuo u playeru... provereni naslovi hehe...

btw, u sledecem rushu recenzije za jedan novitet i jedan klasik:

1. Afro Samurai

2. Metropolis

Stay tuned!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...