Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobar. a?

Meni stoji u torrentu, mada je stopiran zbog nekih drugih, od one polemike kad je izasla zadnja epizoda.

Skidam seirei~5GB

Paranoia agent~3GB

Prison break~8GB

Na poslu Genshiken ~4GB

+neke igre...

Ko zna kad ce sta da dodje na red.. :(

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ovako nisam odgledao nijednu episodu naruta ali bih voleo da pocnem da gledam da li ima neki sajt gde bih mogao da ih skidam od prve eopisode do --- ,ako ima samo da nije torrent posto imam adsl i jako mali upload

Kakve veze ima upload sa torrentom?

Sekiras se zbog seed-a? :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Kako smaraju sa Narutom, epizode izlaze svake prestupne i radnje nema...

PRESTANI DA KOMENTARISES NARUTA I NAPUSTI OVAJ TOPIC !!!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Znaci...nemam reci.

Pogledao sam prve 4 epizode i odusevio se prilicno jer me dugo ni jedan anime nije drzao koncentrisanim na to sto gledam kao ovaj, pocevsi od same shpice.Ali i pored toga rek'o sam sebi "mojne da postujes nista, pogledaj seriju do kraja, mozda ispadne djubre kao Devil May Cry." <--- :*(

Onda sam pogledao petu epizodu i eto me na ruru. [:D] Ta epizoda je presudila. Iako ispadne sranje na samom kraju (obavesticu ako bude tako), crtani je vise nego ispunio ocekivanja za sada, a s' obzirom da ima 13 epizoda mislim da realno nema sta da se sjebe u tako malo materijala.

paranoia agent

evo i download linka ovde

@Katsu

Znam da si me ranije pitao za razmenu hq crtaca. Ima jedno tri-cet'ri torrenta DVDrip-a za tebe. ;)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Veoma je ocigledno da su Ameri u pitanju. Ako hocemo iskreno Cosplay jedino ide onima koji su ga i izumeli sto se mene tice. Japanke FTW!!!!

To jedva da je Istina. :)

Ovo je jedino sto sam nasao da opravdam tvoje reci.

Izvinjavam se Seth-u sledecim linkovima. [|)]

ecchi cosplay

Levi - Black lagoon

Kusanagi - G.I.T.S.

Ima toga koliko vam dusa ishte, samo treba traziti. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Hocu. Rado.

Anime je psiho i definitivno treba da se pogleda. Toliko cu reci.

Samo da me sacekas jos loma, ako nije frka. Em mi je haos na poslu oko kalendara, em se spremam da udarim format na jedan od HDD-ova, a moram da udomim sav taj materijal sa njega negde. U haosu sam. Ali cim stignem rezem ti njega i ono iz maila sto si mi poslao, ako se nista nije menjalo.

EDIT:

koliko zauzimaju sve epizode?

Nesto malo iznad 2GB zauzima ova moja verzija sto skidam. Sad uvideh da ti nisam odgovorio.

Better late than never. :P

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

^

Ne znam sto, ali nikad nisam mogao da pogledam do kraja taj serijal. Cini mi se da sam stigao do neke 7-8 epizode (kada je ona srela nekog misa sto ima normalnu kevu, human-a) i zakocio... A tako mi se gledao kad sam procitao o cemu je rec, koliko se secam od tebe sam ga i uzeo onomad. :)

Sacekace bolja vremena...

Prs'o link za Darker Than Black.

Sad je odjednom private tracker i zahteva registraciju...Zanimljivo.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Imam problem. :(

Poceo sam da gledam Seirei No Moribito koji na prve tri epizode nema nikakav problem sa audiom, a na cetvrtoj se javlja sledece.

Imam audio ali delimican. Cujem efekte, muziku, sve sem dub-a. Da je tako od pocetka rekao bih da je do kodeka, ali nije. Inace nista nisam instalirao u medjuvremenu, od kodeka imam CCCP i k-lite mega codec pack. Njih koristim vec neko vreme i ni jednu muku nisam imao sa njima do sada. Zanima me da li se jos nekom javila slicna stvar, sto bi potvrdilo da je do encode-ovanja kod prevoda serije u anime-kraze headquarterzima, ili sam ja tenkre koji pojma nema da resi budalastinu.

U media player classic-u i BSPlayer-u se javlja pomenuti fenomen.

Serija je odlicna inace. Alternative history ftw! :)

2 thumbs up za sada.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao taj tvoj link,ali za ubuduce sve serije koje su 5.1 udji u ffdshow audio(ako koristis klite)>mixer i tamo podesi 2/0 stereo :)

To se meni deshava za vecinu KAA izdanja.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...