Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Evo neceg neocekivanog.

Bleach-The DiamondDust rebellion

Release date:22. decembar 2007.

Nije proslo ni mesec dana kako sam skinuo prvi - Memories of nobody, kad ne lezi vraze...

Kapiram da su sada u fazonu da zarade sto vise kesha jer po stripu se blizi kraj, koji bi trebao da nastupi oko zime. Valjda nece biti toliki shakali da pustaju fillere poput Naruta, to bi bio ocaj ocaja. Jesu imali svoju seriju od 20ak fillera, ali naspram Uzumakija to je nista. Videcemo...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

@ Katsu

Izvini ako postavljam glupo pitanje, ali jel znas koga predstavljaju ove gore spodobe? :D

Naruta,Sasukea i onu fuksu jel ? [:D]

I kao sto rekoh,treba i pobiti :P

Pocela Shana2 eclipse pokupio \o/

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

aam.jpg

HAHAAHAHA, DEDER DA OVAJ "NARUTO" SA SLIKE PROBA "WATER WALK" !!! KOJI BI TO ROFL-MEGA-COPTER BIO :))

Btw, sto je najjache, osim ove neptunove cerke levo i ovo dvoje su takodje predebeli i bledunjavi... ma ovo mora da su neki AMERI! [roflmao]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ako hocemo iskreno Cosplay jedino ide onima koji su ga i izumeli sto se mene tice. Japanke FTW!!!!

To jedva da je Istina. :)

Ovo je jedino sto sam nasao da opravdam tvoje reci. Ali je zaista dobro...

Mada cenim da si na ovo mislio kad si rekao japanke.

A i ovo je prilicno verno.

Lol!

Sakura FTW!

[:D]

Sve u svemu cosplay je definitivno skup najgroznijih frikova na svetu.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Google following:

-lame cosplay

-lol cosplay

-rofl cosplay

-japanese cosplay

-retarded cosplay

-[ime crtaca] cosplay

Npr sailor moon cosplay i dobijes ovo kao rezultat. [:D]

Pusti mashti da havarishe. :)

Inace po neproverenim postovima nekih americkih zaludjenika za Bleach, sledi filler od 147-167 epizode. [:(]

Udavili se shitom dabogda.

EDIT:

@Katsu

Fala. :)

Zato sam i pitao. Mislim velicina fajlova je ok, ali nikad cuo za Sudo fansub.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Upravo sam pogledao ovonedeljnu epizodu Naruta.Jebo te...

Iako je emo epizoda, mnogo je dobra. Bas ima scena za najezh. Ostao sam bez reci.

Zato je Naruto keva u odnosu na neke izvikane cratne filmove,zato sto ima scena prikazanih kao nigde, akcije, emocija, humora, svega. Naruto za predsednika! rofl

To sto je covek (globalno) govnar, zeljan novca pa dozvoli da se ovakva serija upropasti usranim fillerima koji mu donesu nekoliko dolara vise u dzep, a seriju nepopravljivo dovede do propasti to je drugo. O razvlacenju dogadjaja kroz 450 epizoda necu ni da govorim.

Glasajmo za Naruta kao obaveznu lektiru u osnovnim skolama! :)

Ko je za?

EDIT:

@ Katsu

Bacam pogled cim nadjem vremena. Bokura no bi trebalo da valja, citao sam na ANN o tome, videcu to i ovo drugo cim oslobodim koji minut.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

izbacish filere i intro-outro sekvence i one pain in the ass retrospektive i dobijesh nekih 100nak epizoda of PURE NARUTO FLAWA :D

oduvek sam zeleo da imam JEDNU MEGFA epizodu sastavljenu samo od tih esencijalnih delova bez djubreta pa ono zalegnem sa brdom

klope i pitja i gledam non stop 50+ sati naruta [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Brate i manje. O_o

Koliko ga dave, ubacuju nevazne scene, razvlace, ponavljaju kadrove...Bilo bi 26 epizoda.[:D]

Ja to cekam da uradim sa Bleachom i Narutom cim se zavrse. Da prerezem, izbacim fillere i sranja, pa da se, u nekoj buducnosti zavalim sa nekim anime noobom koji pojma nema sta ga ceka i krenem sa trovanjem zdravog razuma. :)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam poceo da gledam Naruto pre jedno mesec dana tako da sam u cugu pogledao sve do poslednje epizode, sto znaci do jedno 28. epizode ali od 1. onog obicnog serijala, tu ima bez onog filler djubreta jedno 180 epizoda, sad mi smor da cekam svaku novu epizodu ova poslednja je bila super, izgleda da cu ipak sacekati jedno pola godine da izadju epizode a onda cu lepo da u cugu pogledam tih 10-20 epizoda naruta a onda da dovrsim i bleach.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

^ Lol!

Zar zaista mislis da ce da zavrse sa Narutom za pola godine?[:D] Trebalo im je oko tri godine da zavrse 1-180. A Shippuden je tek poceo. Bez MINIMUM godinu dana ja se ne nadam kraju Naruta. Ali bice vise, naravno. Ne mogu oni da se suzdrze bez jos jednog naleta filler djubreta...

A Bleacha sto se tice u nekom od gornjih postova sam rekao da se kraj blizi, osim ako Kubo Tite ne krene da se drogira (kao sto je u par navrata licilo), pa krene sa izmisljanjem baljezgarija kako bi omastio brk vise nego sto moze da istrpi.

'el neko gledao Eureka seven ili Seirei no Moribito?

Cini mi se da valjaju, samo sam hteo da cujem domaca misljenja.Svi ostali su: "OMG, KEWL, FTW, AMUSTHAVE, AWESOME1..." i ostali nekonkretni komentari.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Za Eureku svi govore da je dobra...ja sam gledao i nije mi nesto ni "legla".Ima pricu,crtez,animaciju,al nesto mi se nije svidela.Seirei je pre neki dan izasla poslednja epizoda tako da cu veceras poceti da gledam.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

hocu da se izvinim gospodi iz NS-a koja su mi ljubazno narezala anime Death Note i jos neke sjajne filmove,

ladno su mi ostali diskovi u onom budjavom Avantgardu gde sam te noci pustao muziku... :(

Iscimacu Vege-a da mi opet srezhe onaj mega film AKA BIBLIJU kojom ste bili toliko odusevljeni :)

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Seirei je pre neki dan izasla poslednja epizoda tako da cu veceras poceti da gledam.

Ja imam kompletan torrent sa boxtorrenta vec skoro dve nedelje. To i nije bas pre neki dan...

Sad se pitam da li je torrent fake ili je tvoj pre-neki-dan prerastao u nedelju i kusur. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

17/10/07 Seirei no Moribito 26 Anime-Kraze :)

Puko mi je HD od 130gb prosle nedelje tako da mi je otisla gomila stvari pa sad opet moram da skidam :(

Par stvari vishe ne mogu ni da nadjem il su licencovane il dead torrent...opasno sam se smorio.

Nego jel neko ima Moonlight Mile ? HD verziju mozda

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

17/10/07 Seirei no Moribito 26 Anime-Kraze :)

Znaci da proverim tracker... :(

A inace torrent je glasio na anime-kraze sub team. [:(!]

Skidam Paranoia Agent, kao i obicno stavio sam prvu epizodu na high priority.

Istripovana je prica, koliko sam pohvatao iz te prve. A uvodna spica je prica za sebe. Kad je krenula znao sam da ce crtani da bude tripovanje. Videcemo da li ostalih 11 epizoda opravdava prvu.

Pen art je isto neobican. Nista posebno drugacije, samo su jednog lika, novinara, predstavili su kao zlo zla. Iako, kapiram nije. Ali ti pogledi, grimase...skroz je dobro. :) Malo podseca na crtezh one Witch of the west iz Howl's Moving Castle-a.

Par stvari vishe ne mogu ni da nadjem il su licencovane il dead torrent...opasno sam se smorio.

Ako ti treba nesto sto ne mozes da nadjes na webu, cimaj slobodno. :)

EDIT:

Dobar je tracker, smestili ga na boxtorrent 18/10/200sedme :)

my bad

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...