Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kako fileri u Narutu? X(

Odakle ta "dezinformacija" ??

Inace ftw scena, jedna od boljih, je kada Kakashi zajebe one Deidarine pauchke sa kawarimi no jutsu-om. :D

@Katsu & Atomic

Skidam School Rumble, vas cu da besim za "dragulje" na sred terazija ako ne lici na NHK! ;)

Ali s' obzirom da je komedija/drama trebalo bi da opravda rank na ANN.

Trebalo bi da odlgedate 5 cm per second bre ako vam se svidja ovaj tip crtaca...

@kolac u tiganju?NEMOGUCE!

CosLAMEplay XD

Kakvih slucajeva ima, ovi jos i "lice" na nesto.

Afrosamurai bi bio bolji da je strpan na vise epizoda, minimum 12.Mada je i to malo.Ali ovih 5 je... O_o

Jedino muzika valja i neka tabanja.Krvare doduse na sve strane.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

KAKO SMARAJU U NARUTU OMFG!

Brate, zasto smaraju? :|

Jedino, ali jedino sto smara je to silno odugovlacenje. Ja sam dobio Naruta takoreci serviranog od 1 - 90 i neke epizode i nalozio se na njega kao malo dete na karamel-bombone.Preziveo sam fillere,jedva doduse, ali sam preziveo,pa sad uzivam u svakoj novoj epizodi.Istina, malo mi smeta to odlaganje iz nedelje u nedelju i to odugovlacenje/kupovina vremena, ali jos uvek sam ok sa tim.Znam da cu, kad izadje zadnja epizoda, sacekati jedno 2-3 godine da se slegne sve to uz neke druge anime naslove i pogledati u jednom cugu ponovo ceo serial. :)

Inace, jel se zna kad izlazi 4ta OVA Hellsinga?

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi...school rumble i NHK nemaju nikakve dodirne tacke,school rumble je bash slice of life komedija,dok je meni NHK daleko ozbiljniji i sick.

Sto se tice hellsinga on je vec emitovan,ali fansub grupe uglavnom izbace dosta kasnije.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Jes' vala. Što se NHK-a tiče, evo, već sam stigao do 20. epizode. Moram da kažem da je anima FANTASTIČNA.

Deveta epizoda, scena sa posterom - "They can go to hell, they are all bitches!" sa njih dvojicom je PRAJSLES ! Smejao sam se kao nezdrav.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice hellsinga on je vec emitovan,ali fansub grupe uglavnom izbace dosta kasnije.

To sam i 'teo da pitam, pogresno sam se formulis'o.

:D

Meni je NHK prvi "normalni" anime. Bez carolija & stuff. Jedva me nagovori ortatj da je skinem. Sjajan crtani!

Ali

kad krene da se tripuje oko RPG-a

,odlican deo majke mi. :)

Treba da prave vise takvih naslova, pas ih jebo rutavi...

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Znaci i na pola serije sam bio u pravu.

Devil May Cry sux.

Ocene po epizodama: (otprilike)

1.VRH!

2.-6. lame

6.-11. lame sa primesima:

"Hmm...opet ovaj ruznoliki demonchic koji marnjava iteme na randum.Sta li je taj naumio...?"

12.Ocekivana velika pegla i kraj.

Jako malo epizoda za razvijanje price.

Gomila wanna-be-strong demona ili cega vec koji sireci prejake reci budu pwnovani od strane glavnog baje.

Za taj uzitak, umesto ovoga gledajte Hellsing Ultimatum definitivno.A DMC leti sa mog harda. :)

Mozda da ima jacu pricu, da je ta "bajka" o njegovom prejakom caletu bila dodirnuta vise od dve i po recenice i odnosa sa njegovom kevom bilo bi bolje.Ne dobro, ali bolje.Ovako lici na Naruto fillere.Ne po kvalitetu, vec postoji "foe" i resen je za 26 minuta koliko traje serija sa sve spicom.

Najjaca epizoda mi je bila sa onim svestenikom.Kao siri muda, Dante, Lady i ona druga riba svadjaju oko duga ili sta vec bese, znam da je bilo nesto totalno nebitno u toj situaciji, tu upada pop/demon sa recenicom:"Sve cu da vas jebem jako!!1" i dobija batine.Ne, prvo se proderu na njega svo troje pa dobije batine.Mislim... O_o

A onu "demonku rokerku" ne zelim ni da pominjem.Wtf?

Od 1-10 od mene je dobio 4 samo zbog prve epizode i muzicke podloge.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Uahhhhhh! Naruto Shippuuden najnoviji double episode 29-30 sabija! Dodushe gledao sam i bolje ali bar se konacno privodi kraju ovaj otegljeni fight... I konacno malo special powers-a da krknu likovi za koje sam mislio da su odavno u penziji [:D] Recomended!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Uahhhhhh! Naruto Shippuuden najnoviji double episode 29-30 sabija! Dodushe gledao sam i bolje ali bar se konacno privodi kraju ovaj otegljeni fight... I konacno malo special powers-a da krknu likovi za koje sam mislio da su odavno u penziji [:D] Recomended!

Niggeru, cela serija je u penziji.

Opet preskacu ovu i sledecu nedelju sa emitovanjem.Tacno znam, ako nista drugo bar cu se ozeniti dok budem video kraj Naruta.A mozda se rodi i prvi balavac.

Mai hime...meh onako moze da se pogleda,ali nista spektakularno.

Ako je "meh", onda ostaje na netu.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Pre Inu Yashe (koja ima tovar epizoda) zavrsi death note jbt. Taj crtani ima ukupno 37 epizoda zasto si stao na 23tjoj?

Jedno pitanje.

Da li ima neko One piece da je voljan da mi recne?

Znam da i njega ima jako mnogo, uzamenu za to placam/rezem istu kolicinu DVDova ili kako se vec dogovorimo.

Naravno, trebaju mi sve epizode. Pre jakog interneta mi se desilo da sam uzeo od nurazerovog ortaka osakacenog Berserka bez 8 i 11 epizode, a od 15 > nije imao prevod. Znaci nisu bili kodeci u pitanju, bio je klasican RAW. I was so sad... [:(]

Ako se takav pojavi neka trazi da mu turim katalog na pm ili mail. Ovaj koji postoji na ruru je zastareo i blago pojacan.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Barserka imam celog na 1 DVD-u.... ima engleski sub svaka apizoda...

A OnePiece iam isto.... do 321 epizode... Samo mi je DVD writer na lapu izgleda na samrti, valjda cr pozhiveti jos malo... [:D]

Meni treba kompletan Death Note ako neko ima!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Hellsing OVA je danas trebao da izadje ali je odozen. Sto se tice nartua, ja citam mangu I stigao sam do 376, tako da sam se spasao 20200220220 sati gledanja. Mada malo ce da ubrzaju posle ovog fajta, ako bude bilo po mangi.

Inace neka moja lista je:

Full Metal Alchemist

Hellsing

Samurai Champaloo

Trigun

Naruto

DBZ (mada me dosta smorio, jel sam ga gledao od 2001 godine sto se emitovalo po TV-u, I onda sam nabavio sve epizode, I za 4-5 dana sam odgledao oko 170 epizoda, i nisam mogao vishe, I ne mogu, do dana danasnjeg)

Naruto je samo djubre zbog filera, mada prvih 15-20 epizode (sa Zabuzom) su najbolje.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

@ DJ fatboy

Imam complete Berserka bre. Pa to je biblija anima. Samo sam naveo primer te nesrecne transakcije DVDova u moju kucu. Taman sam pogledao prvih 5 epizoda, obradovao se kad sam cuo da mi ovaj donosi ostatak i kad sam video... [:(] Tuzniji sam bio samo kad sam pomislio da je Zed ubio belog rendzera svojim onion-cutter-like monsterom. [:D]

Inace imam ja Death Note 1-37, ako budes dolazio za BG mozemo da se djiramo za One Piece, ili bar deo njega posto pitaj Boga koliko je to DVDova...

Hellsing OVA je danas trebao da izadje ali je odozen.
Pederi, licumuri i demoni! [:(!]

Hellsing-gledaj Blood the last vampire. Ne poredim sa Hellsingom, ali pogledaj.

Samurai Champaloo-keva naslov, ali mozes da pogledas i Hakkenden. Ima fenomenalnu old skul ziku na uvodnoj spici. (sto me podseti, sacu je svucem u mp3-u) :) A i Basilisk chekiraj pod o.b.a.v.e.z.n.o.

Trigun-the one and only

Naruto-gledaj Bleach

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Jel neko gledao Genshiken?

Naisao sam na njega slucajno trazeci ovonedeljni Bleach na DBovom sajtu, po ocenama ga vec vidim u torrent-u samo sam 'teo da vidim sta se ovde desava sa tim naslovom.

Inace Planetes je za sada dobar. Nisam nesto puno pogledao, mozda 5 epizoda koje sam turio na high priority, ali xtra je. Zeljno iscekujem ostatak.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Da li je dobar ?? Genshiken,spada u grupu onih serija koje ne smeju da se preskoce [^] Za sada imas 12epiz+3OVA i pravi se sledeca sezona.Stvarno je dobar slice of life.

Reci mi samo da si preskocio i Haibane Renmei...odmah ides u zatvor [:D]

Atm gledam Darker Than Black...ako hocete "festival" za oci animacija,crtzez extra.Necu da spoilujem pricu.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Znaci lektira. :) Tako reci bre.

Znam za drugu sezonu, tako sam i saznao za njega na DB-ovom sajtu. Taman dok ne prevedu to da pogledam prvih 12 i 3 OAV ili OVA ostvarenja. (Jedno je Original Animated Video, drugo je Original Video Animation-prvi put sam izguglao sta znace te skracenice, kidaju me vec godinama.) LOL

Charcoal Feader Federation sam pogledao pre jedno 2 godine. Trip od price.

A'e reci malo kasnije za Darker than black vredi li skidanja.

Odo' da gledam Planetes. [:D]

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...