Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Iako pratim ovaj topik nisam siguran da li je neko vec pomenuo Dragon Ball Kai. E pa to je isto sto i Dragon Ball Z, ali bez filera (bice 100 umesto skoro 300 epizoda), pripremljen za HD rezoluciju i malo doteran. Za sada je izaslo 24 epizode. Vec u 18. je zavrsena prva bitka izmedju Vegete i Gokua.

Znam da ima ovde fanova pa ko velim da napomenem.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam prvu upizodu sinoc. Ostale ne zelim.

Animacija je prematora, ali ne smeta.

Prica je propustena kroz cirkular. Sve je u secanjima po 2-3 sekunde, kadrovima koji nista ne govore.

A to je nafilovano akcijom, kidanjem lobanje ili dve, "zajebanom" muzikom waw formata iz 80ih... Jako lose.

Iz ovoga sto sam video nije prejadno, ima onaj smek/klise animea koji je vidjen 100 puta,

ali da su podgojili ceo proizvod malo ne bi govno iz'eli.

Overall 4/10

EDIT:

Motao sam sledece epizode, vidim da se posle sele u 2400 godinu iako je do tada bila "sadasnjost".

Opet, nedovoljno da dobije vecu ocenu.

Uz malo vise maste strip mozda i valja, ovo ne.

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

ej ljudi, ae ako je neko zainteresovan, sutra zavrsavam prebacivanje sa DVDa na novi HDD ovih mojih anima, cela kolekcija oko 130 DVD-a, svi ispravni neogrebani..... Prodao bih djuture sve to za neke male parice, pa ako je neko zainteresovan ozbiljno nek baci PM !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Zdravo drugari! :) Mrzelo me da listam sve te silne strane da vidim sta ste gledali, a sta ne. Ja sam juce odgledao Desert Punk! do kraja. Sad sam poceo Edeon of the East.

Desert Punk! - Postapokalipsa ;) Glavni lik je nemilosrdan placenik u tom surovom svetu. Jedina mana mu je sto previse voli zenske sise (ako je moguce da neko previse voli zenske sise to je on haha). Uglavnom da skratim glupiranje, ispade mi nesto izmedju GTO i Trigun-a. U svakom slucaju ako ste za neku vedriju animu odgledajte ovo.

Eden of the East - Ne mogu mnogo da kazem o ovom ostvarenju. Nova je animea, vidi se i po crtezu i animaciji. Desava se u sadasnjem vremenu toliko o tome ;P Necu da mnogo pricam posto sam tek 2 epizode odgledao od 11.

Link to comment
Share on other sites

ne moram, ja sam VIP kad su anime u pitanju [:I]

anyway, el ste mozda u toku sa Narutom? Meni su do jaja sve nove epizode,

radnja je krenula do jaja da se odmotava a akcije ne manjka uopste !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...