Jump to content

Anime


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Za Hellsing OVA sam cou da vise prati mangu nego prva verzija od 13 epizoda koja je meni isto bila vrh. Ali istina, ova verzija je zajebala vek. :D

@Member:

Sta se to tebi svidja kod DMC-a?

Gledao sam ponovo Chamloo-a. :)

Ekstra mi je taj crtani jbt....

Jel neko ima Last exile i voljan je da sreze?Izgleda da mi je neko maznuo moju kopiju, ostao samo omot. Mrzi me da skidam sa neta ponovo.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Završih i treću sezonu City Hunter-a. Kakva fantastična anima - totalni "brain off".

Claymore - fantastičan iz epizode u epizodu.

Naruto su opet počeli da dave, al' dobro, neka ih.

Bleach .. Neću ništa reći ... Jeb'o te ..

Valja li taj Last Exile nešto? Da nabavim legalnu kopiju kod ovlašćenog distributera?

-edit- Nema veze, skinuću ga svejedno.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

@Fatboy

Pustam, samo da se vrnem from Baric.Nedelja predvece, otprilike.Ucini i ti isto na kkimimaro@gmail.com, pa da se isfrikombinujemo nesto. [:D]

@Atomic

Si video?:) Naruto i Kakshi preskacu 10 km slucajno usadjenih debala u klancu.

Ali nema veze, bar ne gledamo dlakavo stvorenje na Narutovim ledjima koji ne zeli da sidje dok ne poraste i vrishti "Onbu,onbu..."

Skini Last Exile ako ti nije mrsko.:)

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Završih i treću sezonu City Hunter-a. Kakva fantastična anima - totalni "brain off".

Claymore - fantastičan iz epizode u epizodu.

Naruto su opet počeli da dave, al' dobro, neka ih.

Bleach .. Neću ništa reći ... Jeb'o te ..

Valja li taj Last Exile nešto? Da nabavim legalnu kopiju kod ovlašćenog distributera?

-edit- Nema veze, skinuću ga svejedno.

MOKORI !!!! city hunter je van konkurencije.

Claymore-cekam ovu "poslednju" epizodu pa da odgledam,al ima price o s2.

Naruto-sucks

Bleach-nikad se nisam nakanio da gledam

Last Exile je dobar,iako je Gonzo u pitanju. [:D] skini

Ja trenutno gledam Tenshi na Konamaiki

Odgledao Yuu Yuu Hakusho.

Quick Watch preporuka-Kyou no Go no Ni komedija(flcl,ad fazon)

I tako...

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ah, Tenshi na konamaiki, brings back the memories! :D Jedna od prvih anima koje sam odgledao. 8/10 po meni...

Meni su jako interesantne te "school" komedije, tipa School Rumble, Onizuka, TNK, itd. Generalno, njih najviše volim da gledam.

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

Tenshi je noviji tako da sam ga do sad uvek preskakao,al evo sad odlucih da odgledam.

Jedan od prvih serija koju si gledao je ovo 2003 god ?? :) dodushe ne znam koje si god.

Koga zanima par novih filmova koji nam dolaze:

Evangelion Shin Gekijouban: Rebuild of Evangelion

Appleseed Saga Ex Machina

Kara no Kyoukai

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

^ lololol ONBU! hahaha, jedna od najglupljih filer epizoda... rame uz rame sa onom

kad sakura treba da glumi dvojnicu one debele princeze i sharmira "lepog" princa [roflmao]

Kako ih nije sramota kad se sete sta su emitovali na malim ekranima...

Ah, Tenshi na konamaiki, brings back the memories! :D Jedna od prvih anima koje sam odgledao. 8/10 po meni...

Meni su jako interesantne te "school" komedije, tipa School Rumble, Onizuka, TNK, itd. Generalno, njih najviše volim da gledam.

Skini NHK!.Svidece ti se.Inace ne gledam One peace, vid'o sam ovde da je hvaljen, ali mi je pored bleacha i naruta mnogo da zapocinjem jos jednu seriju sa toliko epizoda.U nekoj buducnosti cu da je pogledam. To i Goku-a. Mozda. :)

Koga zanima par novih filmova koji nam dolaze:

Evangelion Shin Gekijouban: Rebuild of Evangelion

Appleseed Saga Ex Machina

Kara no Kyoukai

Jel taj Appleseed saga ex machina sequel na Appleseed 2004? :|

Nisam video nista da pricate za 5 cm per second? Jel neko gledao to? Problem je sto je lupljen licence na njega pa ga nigde nema na netu.Za sada. Ja sam maznuo jednu kopiju od neke sub grupe ranije, ako neko dobije zelju za tim.Rezirao ga je isti baja koji je pravio Hoshi no koe.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ma meni je keva [8.8/10]. Mozda zato sto je medju prvim koje sam gledao.

Bacam danas u torrent Planetes, videh ovde da je hvaljen.Kad bude vreme sledi komentar.

Bleach je inace "stasao na noge" opet. :D

A meni se upalio umnjak. :(

Ni najgorem neprijatelju ne zelim ovo da prozivi.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Dobar je Planetes,mene je opasno smorila Tanabe sa njenim righteous recenicima i ponasanjem.Fee je najbolja u seriji.

Evo zavrshio se Claymore pa cu sad neki dan da ga odgledam.

Takodje cekam da izbace zadnju epizodu School Days,jer su je ukinuli zbog neke klinke koja je reshila da uzme sataru u ruke [:D] evo vam link ako vas zanima:Link

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

HA zajednicka stvar koju imam sa niggerom je da obozava naruta isto kao i JA !!! OLOLO

KAD CE VISE DA IZADJE 29. EPIZODA :(

PS: Naruto Shipuden je stigo do 24-te epizode i za zadnje 3 epizode treba ih kolektivno sve poslati u Hag !!!

Kakav bezobrazluk, da jedan fajt traje 3 JEBENE EPIZODE !??!!!?? Skotovi !!!

Inace sad ova 29. je double epizoda bice 29-30 \o/ konacno kraj onog fajta kad prejebu onog ciganina sa dinamitima, cant wait :(

BTW moja rang lista anima je ovako:

Berserk

Naruto

Hellsing

Devil May Cry

Trigun

DBZ

FMA

Edited by kolac u tiganju?NEMOGUCE!
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Cek Katsu, jel School Rumble nesto slicno NHK-u?

Misim na realnost. Nema chakre, prevelikih maceva i to. Samo komedija/drama.

I zanima me jel neko gledao Tenjho Tenge.

Zapade mi za oko na ANN, ali potrazio bih ovde malo podrske za taj naslov. Ako je bude bilo. :)

29/30 epizoda je bila na mininovi tacno 5 sati pre tvog posta kolac u tiganju?NEMOGUCE!

just to let you know. ;)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

29/30 epizoda je bila na mininovi tacno 5 sati pre tvog posta kolac u tiganju?NEMOGUCE!

just to let you know. ;)

Da, ali pojavila se pre 18h, znaci oko 18:15 juce. Jedno 8 sati pre njegovog posta. Evo ti dokaz :P

Najzad kraj Cleymora, malo sam tuzan sto su toliko odstupili od mange. Za Naruta, opet krecu fileri. Ujedno najbolja scena borbe do sada je bila 10vs100 bar po meni.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...