Jump to content

Anime


Recommended Posts

@ storm

znam i sto. Mada sam ga ja pogledao, bio mi je i preporuka za druge nekada. :)

Ali u proncipu nista specijalno. Sta vise ispod proseka. Cak se nisam potrudio da skinem film gde je navodno sve reseno. :P

Tako da digrejzo, ako mozes da podneses emo scene, sa klincima koji sabijaju u nosecoj temi i more likova koje ih podrzava/saplice u tome, uzmi ttgl ovo batali.

Ako si gledao ttgl, ovo nemoj da zavrsavas osim u slucaju da bas nema sta da se gleda drugo.

Mada je opste poznato da u moru animeta, ako jedan sakuje-uvek postoji nov materijal za proveru.

edit:

sta god da ostali kazu, champloo je meni super.Cekam jos loma da prodje pa da ga overim ponovo. ^^

champloo je ftw tako da +1 vote za to

meni je FMA bas lepo pao.. moj zonfa totalno [:D] doduse kraj je za mene razocaravajuci.. film nema "toliko" veze s nastavljanjem.. a mangu me mrzi da citam.. al svejedno mi je ok [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

champloo ima jedinstveni "what if" duh gde su moderne propalice u settingu drevnog japana. atmosfera me podseca na cowboy bebop, mada nije bash to to. u svakom sluchaj 5-

Pa isti je reziser kao u Cowboy Bebop-u , genije :)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Meni je prva sezona fmp-a bila bas dobra ali sam prestao da gledam posle par epizoda druge...malo me smorilo. Sada nikako da odgledam do kraja.

A vishe mi se svidja Champloo od Bebopa, mada... Samurai7>Champloo>Bebop [:D]

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Moze neko da baci neki torent za taj samurai7 ne mogu da nadjem da proverim neke opasne tvrdnje na ovom topicu :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

e sad ste me malo smorili jer skidam champloo upravo :/

a bibop se meni nije dopao

:((

gledam GTO i Ergo Proxy trenutno

gto onako fin ali nishta specijalno

Ergo proxy mi se mnogo svidja crtez, odgledala sam tek par ep. tako da ovako za prichu josh ne znam al za oko sigurno uzivancija

Odgledala sam Sword of a Stranger i posle vashih silnih hvaljenja sad sam down - daleko da je omg kao shto ste opisali, mislim ima prichu koja je bila obradjivana petsto puta do sada, stvarno sam ochekivala mnogo bolje, ili sam propustila poentu? wtf?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledala sam Sword of a Stranger i posle vashih silnih hvaljenja sad sam down - daleko da je omg kao shto ste opisali, mislim ima prichu koja je bila obradjivana petsto puta do sada, stvarno sam ochekivala mnogo bolje, ili sam propustila poentu? wtf?

You are a woman.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da je ta tema, postala kultura animea.

Samim tim ti se ne svidja nista posebno jer je pred tvojim ocima 100 puta stajao fearless samurai and his little helper ispred zgrade neprijatelja. Jedina razlika je sto je ovde sve odradjeno na nivou dobrog crtanog filma.

Npr:

1)Shogenov podredjeni, zaboravih mu ime, pred kraj serije trazi ruku princeze, gde mu je ovaj obecava. Pun sebe ulazi u bitku, nakon sekunde TRAS, sekira po mozgu! Kraj price.

Kakva pojacana intuicija zato sto zna da ga priceza cega ako se vrati ziv, super nadmoc i ostali sitevi, nema. Napravio je kiks i cmoknu sekiru. Naruto bi je zaustavio chelom inace, i napravio ljutitu facu, pretvorio se u lisicu i srushio planinu-dve.

2) Negativac Raro, najjaci lik koji je ikada napravljen. Ne jebe zivu silu. Imao je naredjenja koja je postovao iz ciste dosade. [wiki quote]With a thirst for both greater power - Raro craves equally stronger enemies so he may improve his skills. Meeting Nanashi is like a dream come true for him.[/wiki quote] Takav lik u anime serijama nije postojao koliko ja znam.

Dalje, cela rezija, scenario i ostale sitnice na koje se ljudi retko obaziru su odradjene savrseno, prateca muzika, cak i par emo scena nisu upropastile filing.

Ti ako si down nakon ovoga, uzmi Fushigi Purupuru Pururin Rin!, that'll lift ya.

@ storm

prvo proveri opasne moci gugla, pa se baci na proveru samurai 7. :)

link

[roflmao]@ wulfgar

Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

a bibop se meni nije dopao

gto onako fin ali nishta specijalno

+sword of the stranger.

Reci ovako nesto u jedom postu...trebalo bi biti zakonom zabranjeno.Agree with Wulfgar. [:D]

Postoji mnogo razloga zasto su bebop/gto dobri i originalni,ali svako ima svoj ukus.

Kad smo vec kod bebopa,trenutno najbolja verzija na netu:

source: r2 remastered dvd

resolution: 720×480 (anamorphic 720×540)

video codec: h264

audio codec: 5.1 ac3

audio languages: japanese

subtitles: english (ass, srt)

size: 13+ gb

http://www.datorrents.com/download/36134-c...264-ac3-niizk-/

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Samurai7>Champloo>Bebop [:D]

ne volim da namecem svoje mishljenje drugima, i da etiketiram tudja mishljenja sa negativnim epitetima, ali stvarno ne verujem da neko mozhe da stavi Samurai7 bilo gde blizu ova dva ostvarenja.

Daleko od toga da je samurai7 krsh, ali:

- Uzeli su remek delo Kurosave i nagruvali ga spidom, krekom, i steroidima tako da samuraji skachu po 20 metara u vis i sa katanom seku jebene mechove od 50m koji pritom LETE i imaju JEBENO VATRENO NAORUZHANJE KALIBRA RAVNOG BATTLESHIPOVIMA!?

- Scenaristi se ochigledno nisu dovoljno popishali po Kurosavinom scenariju, pa su dodali josh nekih osam epizoda posle odbrane sela gde prezhiveli samuraji idu da se obrachunaju sa IMPERATOROM I NJEGOVOM ARMIJOM!? Ali poshto su imperatorov flagship i kompletna armija letelice, nashi samuraji sad imaju i jednu letelicu pa SKACHU sa svoje LETELICE na gore pomenute letece mechove i katanom ih presecaju na pola(!?)..

Od odbrane sela pa do kraja sam ga bukvalno gledao na silu, chisto da isposhtujem ono shto su postigli u prvom segmentu animea.

Jedina pozitivna strana u scenariju je shto su zadrzhali dubinu karaktera iz filma.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

Nempojma, hteo sam malo da stanem u odbranu samuraj 7, ali kali me pokopao. :P

Meni je ok naslov, zanimljiv spoj Eda i postapoklaliptike na totalno blesav nacin. Ne retardiran, vec blesav.

Nije mi toliko gadan, cak iako znam da je skrnavljenje original kurosave.

EDIT:

ali ambasadore, usr'o si motku sa ovim, realno. :)

Samurai7>Champloo>Bebop
Edited by uarewhatuare
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Poenta je da je ta tema, postala kultura animea.

Samim tim ti se ne svidja nista posebno jer je pred tvojim ocima 100 puta stajao fearless samurai and his little helper ispred zgrade neprijatelja. Jedina razlika je sto je ovde sve odradjeno na nivou dobrog crtanog filma.

Npr:

1)Shogenov podredjeni, zaboravih mu ime, pred kraj serije trazi ruku princeze, gde mu je ovaj obecava. Pun sebe ulazi u bitku, nakon sekunde TRAS, sekira po mozgu! Kraj price.

Kakva pojacana intuicija zato sto zna da ga priceza cega ako se vrati ziv, super nadmoc i ostali sitevi, nema. Napravio je kiks i cmoknu sekiru. Naruto bi je zaustavio chelom inace, i napravio ljutitu facu, pretvorio se u lisicu i srushio planinu-dve.

2) Negativac Raro, najjaci lik koji je ikada napravljen. Ne jebe zivu silu. Imao je naredjenja koja je postovao iz ciste dosade. [wiki quote]With a thirst for both greater power - Raro craves equally stronger enemies so he may improve his skills. Meeting Nanashi is like a dream come true for him.[/wiki quote] Takav lik u anime serijama nije postojao koliko ja znam.

Dalje, cela rezija, scenario i ostale sitnice na koje se ljudi retko obaziru su odradjene savrseno, prateca muzika, cak i par emo scena nisu upropastile filing.

Ti ako si down nakon ovoga, uzmi Fushigi Purupuru Pururin Rin!, that'll lift ya.

@ storm

prvo proveri opasne moci gugla, pa se baci na proveru samurai 7. :)

link

[roflmao]@ wulfgar

I dont use google because i am hardcore i am anty-establishment , i am just a bad dude !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...