Jump to content

scg vs Bulgaria


brank0

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gg... mnogo velika je bila razlika u ping-u, obavesteni smo da je mec u 19, a ne 18, nismo imali server da ponudimo jer nije bilo vremena... no, ne bih da trazim opravdanja ipak smo izgubili eco partiju - gg

Ponekad moras proci pakao da bi stigao u raj
Link to comment
Share on other sites

Izgubili smo 16-14 od bugara.

Ping je bio daleko na strani bugara ali opet je mec bio daleko neizvestan. Imali smo mec vec na poluvremenu ali nismo imali doviljno srece da ga zavrsimo kao pobednici.

Cestitam svim igracima na dpuzenim igrama.

Fraghunter- Lepo odigrao vodio napade odlicno i doveo nas do rezultata 8:7. U grugom delu nesto losija igra ali nije do njega bilo.

c0nfy- Lepo odigrao ceo mec(koliko mu je to ping dopustao)

Vlada- takodje odigrao lepo mada ispod svog proseka. (btw. odlucio je da vise nece igrati)

dYLe- super odigrao ceo mec izvukao par partija ali opet kao CT onemogucen na dolasku u pomoc na B sajtu zbog pinga :((

Philip(distro)- odlicno odigrao mada je pao glupo u par situacija. Inace odlicno pucao snipom.

Sto se tice onih koji su jedva cekali da me ocrne izvolite.

Link to comment
Share on other sites

Bedak, ali shta se mozhe...

Pitanja za selektore: Zashto je u situaciji kad philip kasni (ili ne mozhe da dodje) seo da igra distro, a ne neko sa "klupe za rezerve" ? Ako se frag svojevremeno kleo u heavena, a sviper ovde branio dodge-a kako je znao i umeo, zashto onda neko od njih nije igrao ? Ili su u pitanju mozhda neke lichne razmirice izmedju fraga i heavena ? Da heaven mozhda naprasno nije postao losh igrach ? Ili se sviper tek tako odrekao dodge-a, posle svega shto je ovde pisao ? Ovo mu je bila najbolja prilika da stekne iskustvo koje je sviper pominjao... Ako sve ovo vec nije kako kazhem, zbog chega onda nisu ranije zvanichno pozvani i primljeni neki igrachi (distro i herga pre svih) kad smo to ovde sugerisali ?

dYle ce sad reci kako zhelim da komshiji crkne krava... Ne, samo mi nije jasno kako gore prozvani tako lako zaboravljaju ono shto su govorili tako nedavno...

Link to comment
Share on other sites

Bedak, ali shta se mozhe...

Pitanja za selektore: Zashto je u situaciji kad philip kasni (ili ne mozhe da dodje) seo da igra distro, a ne neko sa "klupe za rezerve" ? Ako se frag svojevremeno kleo u heavena, a sviper ovde branio dodge-a kako je znao i umeo, zashto onda neko od njih nije igrao ? Ili su u pitanju mozhda neke lichne razmirice izmedju fraga i heavena ? Da heaven mozhda naprasno nije postao losh igrach ? Ili se sviper tek tako odrekao dodge-a, posle svega shto je ovde pisao ? Ovo mu je bila najbolja prilika da stekne iskustvo koje je sviper pominjao... Ako sve ovo vec nije kako kazhem, zbog chega onda nisu ranije zvanichno pozvani i primljeni neki igrachi (distro i herga pre svih) kad smo to ovde sugerisali ?

dYle ce sad reci kako zhelim da komshiji crkne krava... Ne, samo mi nije jasno kako gore prozvani tako lako zaboravljaju ono shto su govorili tako nedavno...

potpuno je u pravu ....

toliko o "ozbiljnosti" ove godine ...[:D]

Link to comment
Share on other sites

1. Zato sto je frag rekao da sedne da igra disto jer je dodge radio celu noc i bio na ispitu ujutro.

2. Heaven nije bio pozvan da igra jer je vec postojala petorka koja je trebala da igra, a philip je kasnio.

3. Ne znam nista o "sukobu" frag-heaven

4. Nisam zaboravio sam je frag odlucio da igra disto a ne dodge.

Link to comment
Share on other sites

server nisam organizovao zato sto za 2 servera nismo imali rcon.

u slucaju da se ekipe ne dogovore za server Admin je duzan da nadje 1 a admina nije bilo. Tek posle meca javlja mi se Bleah sa pitanjem "Is there a problem?"

Zajebao sam.

Hvala dovidjenja do sledeceg meca.

Link to comment
Share on other sites

1. Zato sto je frag rekao da sedne da igra disto jer je dodge radio celu noc i bio na ispitu ujutro.

2. Heaven nije bio pozvan da igra jer je vec postojala petorka koja je trebala da igra, a philip je kasnio.

3. Ne znam nista o "sukobu" frag-heaven

4. Nisam zaboravio sam je frag odlucio da igra disto a ne dodge.

1, 2 i 4. Zar nije onda najnormalnije da se pozove neko od igracha koji su vec u reprezentaciji, nebitno da li je on planiran da igra ili ne? I dalje mislim da je problem u tome shto se on zove heaven. Ako je vec neko procenio da je distro u ovoj varijanti bolji od heavena, zashto onda distro nije pozvan ranije? Zashto u krajnjem nije pozvan menka ? I dalje mi niko nije odgovorio na ovo pitanje... Mislim da znam razloge, ali o tome zaista ne bih na ruru!

Selektori razocharali ste! I to ne zbog partija koje pruzha repka, vec zbog svoje nedoslednosti! Sviper koji nije u stanju da do kraja stane iza svojih rechi i frag koji svoje lichne razmirice i planove prenosi i na igranje u reprezentaciji... SRAMOTA!

Link to comment
Share on other sites

blah... sve te sporedne stvari,tipa kasnjenje itd.. sve je to nebitno i sami to znate.

distro je odlicno zamenio filipa i ispalo je ok sto se tice toga.

u bugarskoj je sat vise nego kod nas, mozda je u tome bio problem.

sve sve sve sto ga napadate je relativno nebitno. dobili su nas na ping i sto mozda bolje igraju mada ja i dalje ne verujem i to.

blabla, signa, blabla

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...