Jump to content

Crvena zvezda - Partizan 1:1


manager

Recommended Posts

hm.. i definitivno je titula promenila vlasnika. partizna ima nedostiznih 5 bodova prednosti nad zvezdom i mislim da je ovim remijem obezbedio 1. mesto.

lepo je pocelo za nas. dominacija na terenu i plod svega je dobra asistencija zigica za strelca pantelica. celu tekmu zvezda je pokusavala da dugim loptama na zigica nesto napravi i mislim da je to najveca greska dostanica. jes da je posle takve akcije pantelic dao gol, ali ipak, preterali su. ja ne znam da li smo 3 napada imali a da je neko od veznih imao vise dodira. mislim tako mi se cinilo sa tribine, pogledacu jos snimak, mozda gresim.

posle datog gola, partizan je postepeno osvajao teren. posle jednog skracenog kornera najvisi je bio jedan od igraca partizana, ne znam ko i zatresao mrezu. posle toga su imali zestoku dominaciju, i sva sreca pa nismo primilli jos koji gol.

drugo poluvreme necu ni da komentarisem, jednom recju ocaj.

sudjenje OCAJNO!!! tanovic nije zasluzio prelaznu ocenu. KRIMINALAN kriterijum!!!

navijanje je bilo ispod prosega za sever, ne znam zbog cega. do njihovog gola bilo je odlicno, a posle samo na momente smo bljesnuli. za koreografiju je ipak suvisno trositi reci. kada nadjem slidze kacim da vidite, mada ste verovatno vec videli. grobari isto na momente solidni, par puta su se i culi na severnoj strani.

incidenti: prvo je na zapadu bilo nekog kacenja izmedju par likova, bez ikakve tuce. dok je na istoku bilo izuzetno zanimljivo. sve je kulminiralo tucom u samom centru istoka.

povod za najveci incident na utakmici je bila kradja zastave koja je bila okacena na istocnoj strani od strane nekog klinca koji je skocio na atletsku stazu iz kaveza. nisam mogao da verujem da je prosao redare i pandure, dosta je to cudno. isto se tako vratio bez problema nazad u kavez u kom su bili neki likovi u bordo majicama, a navijali su sve vreme za partizan. stvarno ne znam o kome se radi.

kada su delije skontale sta se desilo doslo je do brzog prelazenja na istok i odlaska do kaveza. u medjuvremenu su grobari probili ogradu i usetali se na istok. i onda stampedo sa severa. nesto slicno kao i protiv vojvodine prosle sezone na overi titule. prstalo je na sve strane;)

tada ulaze drotovi na sever. i tu krece isto tako stampedo ka njima. tuca, cupanje stolica, gadjanje... strasno.

i posle se pitamo zasto su nam tribine prazne, zasto nema ljudi. eto upravo zbog ovoga. ljudi se ne osecaju bezbedno na stadionu, i ja ih razumem. posle ovoga ne verujem da ce biti toliko posecen derbi kao prethodnih sezona. ovo je jedan VELIKI minus nasem fudbalu.

ali ipak pricekajmo kup, da vidimo sta ce biti.

toliko od mene, izvinite sto sam smarao, ali sam i dalje pod utiskom derbija. aj pozdrav ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lep opis :)

Steta zbog tuche... A kakav je to "kavez" , taj deo ne znam ?

to ti je onaj deo pored Juga.... na JNA ti je pored Severa.

Tu dolaze gostujuci navijaci. Uglavnom je tu za derbi poslednjih 6 godina bio JF.

Uzgred EXISTING TOPIC!("Sve tribine Srbije) ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, ja sam bio samo na drugom poluvremenu :) Odgledamo ortak i ja Bundesligu, pa shta cemo do 20 i Buducnosti, ajde na derbi, shteamo se pored istoka i neki lik mi da neiskorishcenju kartu za zapad, i mi se nekako ubacimo obojica ne jednu, i ostane neiscepana, mislim da cu sa njom i na kup :)

Fudbal smeshan, jedino zanimljivo je bilo uci dzabe na zapad i lepo gledti celu predstavu na suportnoj strani ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

manager da li si video fotku naseg transparenta?

"Kakve koreografije kakvi bakraci vi ste picke a ne navijaci"

Nabavicu ti je ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

e, decko, mene UOPSTE ne zanima navijacko prozivanje preko foruma.

topic sam startovao da bi preneo vama moje utiske sa utakmice.

isto sam tako stavio fotke da ostali vide, koji ne prate sport ili derbi, kakva je atmosfera bila.

tako da, ne moras preterano da se lozis.

"cisto navijacka prozivka, prepoznace se grobari, tj mishevi ;)"

Manageru ako cemo iskreno, ti ovde subliminalno prozivash grobare tvojim izjavama, koje mogu da se vide u svakom postu, i na primer na imenima tim slikama sto si dao itd.

Tako da ono, isto si kriv ko i on.

Link to comment
Share on other sites

e, decko, mene UOPSTE ne zanima navijacko prozivanje preko foruma.

topic sam startovao da bi preneo vama moje utiske sa utakmice.

isto sam tako stavio fotke da ostali vide, koji ne prate sport ili derbi, kakva je atmosfera bila.

tako da, ne moras preterano da se lozis.

Veruj ni mene ne interesuje niti sam dosao sa nekom losom namerom ali si zaista dao prilicno provokativne linkove tj. nazvao si ih tako. Nemamo ti i ja nikome da se pravdamo...

Zipa dao si link ja mislim "navijacki trofej" ili tako nesto sa shiptarskom zastavom...

Hoces da preneses atmosferu? Probaj da napises Grobari - pa ispod slike i transparenti Grobara. Pa napisi Delije - pa ispod toga slike Delija... E to nije provokativno. ;)

PEACE ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Generalno govoreci ovo nije dobro za navijanje u Srbiji... i ovo malo ljudi vise nece hteti da dolazi na utakmice... tuga... sve ovo ce da se vrati kao boomerang.

http://www.blic.co.yu/danas/broj/slike/nas..._derbi_tuca.jpg

http://www.blic.co.yu/danas/broj/slike/hro..._derbi_tuca.jpg

http://www.blic.co.yu/danas/broj/slike/hro...derbi_tuca2.jpg

http://www.blic.co.yu/danas/broj/slike/hro...derbi_tuca3.jpg

http://www.blic.co.yu/danas/broj/slike/hro...derbi_tuca4.jpg

----------------------------------------------------------------------------------

Zbog nereda na večitom derbiju

Prijava i protiv Crvene zvezde

Posle nereda koji su obele

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

a zasto je prozivka pokazati da je maznuta zastava...

iskreno fudbal nam je veliki ocaj kad se onakva tekma zove derbi.. katastrofa...

u toku celog prenosa sam najvise navijao za drotove da ubiju shto vishe budale (i jedne i druge) koje kvare draz sporta... pitam se kad ce se setiti da uvedu zakone slichne engleskim.. za ispad 20 i vishe godina zatvora

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uzeli ste, svaka cast, trenutno(u zadnjih 3-4 godine), ste daleko bolji i kvalitetniji tim, ja topriznajem, medjutim, sve sto se desava sa Zvezdom u poslednjih par godina je rezultat lose politike u klubu. Svima je cilj, da dovedu dobre igrace i da naprave jaku kompaktnu celinu, jedinu nasi klubovi(pogotovo Zvezda) ne misle tako, nama je cilj da prodamo igrace, uprava pokrade novac od transfera(prvenstveno mislim na Dzaju lopova). Koji, neiskusnim budalama zamazu oci odlaskom, ovi se ponadaju, a oni se vrate onako ko da nista nije bilo. Vidimo da Zvezda u svakom prelaznom roku proda vecinu dobrih(uslovno receno) igraca i ostanu deca od 18-23 godine, koje su dosle iz neke drugoligaske ekipe. Pa kako bi i mogli da naprave uspeh. Nema teoretske sanse, sve dok se ne promeni nesto u politici kluba, neki ljudi jednostavno moraju da odu i to sto pre. Dotle lukavi Partizan ima da nas jebe sa svih strana. Ja sam vatreni Zvezdas, ali prestao sam da idem na utakmice i derbije od kako sam provalio o cemu se tu zapravo radi, kakav je to problem. I bez obzira sto se ovo nikome nece dopasti(i ne treba bole me), vise cenim Partizan, vise volim Zvezdu(ljubav vecna)! To je moje iskreno misljenje o trenutnoj situaciji i sve dok se nesto ne ucini, Zvezda ce padati sve nize i nize(ako uopste moze nize!)! Eto to je to otprilike, inace Partizan bi i prosle sezone osvojio titulu, da se nije cimao u LES-u(kada li ce samo Zvezda), siguran sam u to! To je nasa zalosna istina i realnost, ali sta cemo, kada Dzaja vlada! Inace, osim toga onaj Dostanic je teska krembilcina i lazovcina, em sto laze sebe laze i druge, tipa Zvezda je bila bolja zasluzila je pobedu, jeste kurac! De njega nadjose, inace moje licno misljenje je da niko nije nista pokazao na derbiju, ali globalno Partizan je bio bolji u vecem delu, pokazao je zelju za necim i to je i ostvario, Zvezda ne, zajebancija! Zacrtani cilj i rezultat nemilo ovo govorim ali Partizan je ostvario, Zvezda nije i nece uskoro, verujte mi! [V][V][V][V][V][V][V][V][V]

Link to comment
Share on other sites

Ma ajde Ronaldinjo ... procas o Dzaji lopovu? Pa sta da kazemo za Zeku i Bjeku? Ako se neko nakrao u ovoj drzavi to su njih dvojica... Kad god Grobari pocnu da pricaju o parama od transfera... Zeka govori o "novom stadionu", "pravimo'' nov stadion a ovaj nema teorije da napunimo dva puta godisnje.!

Doveli su Tomica, Ciru, Oditu i drustvo a dobili su ogroman novac od LS, transfera itd.

Mogli su da dovedi bar dva puta bolje strance... 100% sam siguran.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...