Jump to content

Za ponos!!!


Recommended Posts

Nista mi ne bi smetalo da menjam gistro ponos sto na ulici kao ne mozes da vidis pedere i lezbose, za normalnu ekonomsku situaciju, ako nista vise...

U Srbiji se nema za 'leba, al zato ponosa ko'ko 'oces :PP

word.

btw, beograd je metropola, ima metro do pola ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

metropola nije grad u kojem se pederi vataju za bulje i krljaju po ulici, trandze puse za pajdo po haustorima po centru grada, svaki dan neki egzibicionista umetnik se maze govnima na glavnom gradskom trgu...

to nije grad prevazidjene malogradjanstine, to je dekadencija...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

domiNus-e,jel ovo treba da znachi da se necemo vishe vidjati ?

:))

ja sam isto bio na pomenutoj exk i nisam zapazio TOLIKO pedera ... otprilike ono shto me ne zanima,totalno ignorishem

ko zna u koje je on delove zalazio ako nije ni sam gay ? [?] ;)

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHA bash sam se lepo nasmejao ovim "gradskim legendama" tipa "u Moskvi mogu da te prebiju na svakom uglu" [:D] Za grad koji sa okolinom ima 15 miliona ljudi, Moskva je veoma bezbedan grad - ovde isto kao i u Beogradu mozesh slobodno da se shetash u 3 sata ujutro. Probaj u nekoj metropoli tipa New Yorka da se proshetash po nekom od loshijih krajeva nocu...

To shto ponekad rokne bomba u metrou je sasvim druga pricha i nema veze sa Moskvom...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHA bash sam se lepo nasmejao ovim "gradskim legendama" tipa "u Moskvi mogu da te prebiju na svakom uglu" [:D] Za grad koji sa okolinom ima 15 miliona ljudi, Moskva je veoma bezbedan grad - ovde isto kao i u Beogradu mozesh slobodno da se shetash u 3 sata ujutro. Probaj u nekoj metropoli tipa New Yorka da se proshetash po nekom od loshijih krajeva nocu...

To shto ponekad rokne bomba u metrou je sasvim druga pricha i nema veze sa Moskvom...

E sad, probaj da napravish par koraka u selu nedaleko od SU pa da vidish shta su bande. Bilo je jedno vreme toliko upadljivo da su ljudi bili napadani u sred bela dana a da ne prichamo nocu. Konkretno prichamo o metropoli od 15 kuca bez sporednih ulica i getoa itd. A i ne mogu da zamislim scenu: Baba, kupus ili glava?!

No kakve veze to ima sa gay scenom?

Link to comment
Share on other sites

@ Jack-O-Lantern ( jedva sam ukucao nick, vracaj stari ;P )

Nisi video one italijane sto su dolazili svaki dan po 2-3 autobusa, a iz svakog po dvojica izlaze sa bodi majicama i krznenim jaknicama... MATER IM ;))

Shto?

Bash su slatki :P

Ma brate,tako se oni samo oblache,ne mora da znache da su pederi...

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

AHAHAHA bash sam se lepo nasmejao ovim "gradskim legendama" tipa "u Moskvi mogu da te prebiju na svakom uglu" [:D] Za grad koji sa okolinom ima 15 miliona ljudi, Moskva je veoma bezbedan grad - ovde isto kao i u Beogradu mozesh slobodno da se shetash u 3 sata ujutro. Probaj u nekoj metropoli tipa New Yorka da se proshetash po nekom od loshijih krajeva nocu...

To shto ponekad rokne bomba u metrou je sasvim druga pricha i nema veze sa Moskvom...

hm, ne bash, znam da zhivish tamo, al' sam prilichno dobro upoznat sa situacijom.. moskva uopshte nije bezazlen grad...

Link to comment
Share on other sites

mislim meni pederi ne smetaju dok me ne diraju na zagadjuju mi zivot javnim nastupima mislim realno to je neprirodno da se dva tipa karaju! Ja bi to sakcinisao zakonom jbte oni se setaju gradom i drze se za ruke jos su PONOSNI a meni ortaka kaznili jer se ljubio sa devojcicom na klupi!!! Pa ako traznicija pored dobrih strana donese porast pedera ima da nas nema za 100godina.

P.S. PONOSAN SAM STO NISAM PEDER!!! i ako bude organizovanja shoot the gay day-a racunajte na mene :-P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...