Jump to content

Crna Gora


Da li ste za otcepljenje?  

76 members have voted

  1. 1. Da li ste za otcepljenje?

    • Da
      43
    • Ne
      26


Recommended Posts

Meni licno Crna Gora nikada nije nista znacila. Zato me i nerviraju izjave u poslednje vreme tipa: Crnogorski mediji upozoreni da pisanjem o uspesima fudbalske i odbojkaske reprezentacije ili pevaca iz Srbije, rade protiv nezavisnosti. Vlade Divac i Zeljko Joksimovic - komsije kao Toni Kukoc ili Doris Dragovic!

Interesuju me vasi komentari povodom ovoga.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

meni je svejedno, jer nemam rodbinu u CG, a oni ako hoce da se otcepe neka pokrenu referendum

smeta mi samo jedna stvar. deo crnogoraca koje poznajem, a koji zhive/studiraju u beogradu, me izuzetno nerviraju: kad su ovde odlichno se slazhu sa srbima. Iste te ljude sam sretao u CG, ne samo da su drugachije govorili, nego su se i skroz drugachije postavljali prema nama koji smo banuli u njihovu republiku na letovanje..

Link to comment
Share on other sites

Nisam glasao zato što sam između.Razlog zbog čega to ne treba raditi je zato što smo mi jedan narod i sramno je da to radimo a sa druge strane žive na nama ko paraziti i ništa ne rade i samo nam kukaju pa sam iz tog razloga za.Lično mislim da bez nas nisu ništa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

meni je svejedno, jer nemam rodbinu u CG, a oni ako hoce da se otcepe neka pokrenu referendum

smeta mi samo jedna stvar. deo crnogoraca koje poznajem, a koji zhive/studiraju u beogradu, me izuzetno nerviraju: kad su ovde odlichno se slazhu sa srbima. Iste te ljude sam sretao u CG, ne samo da su drugachije govorili, nego su se i skroz drugachije postavljali prema nama koji smo banuli u njihovu republiku na letovanje..

ista situacija, s tim da josh neki crnogorci koje ja znam dodju ovde da studiraju, i josh pljuju Srbiju i Srbe

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pre bih voleo da se mi otcepimo od njih

nego da cekamo sta biti na

njihovom referendumu

ako mi pokrenemo referendum za otcepljenje onda crna gora nasledjuje Jugoslaviju, a to nije mala stvar

Link to comment
Share on other sites

nema sanse da se otcepe, ja sam licno za jer kontam da je ovako sranje, ali oni se grcevito drze sa srbiju i tako im je super, mogu da seru do mile volje, a ti ne mozes njima, ako se otcepe to se malo menja...i nemojte vi crnogorci sad sta ti meni vamo tamo, ja pricam (kao i ostali) o politici drzave, ne o pojedinim likovima...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...