Jump to content

Dobrodo


Lucky

Recommended Posts

Zbog zahteva izvesnog broja forumasa kao i povecanja "naucnih" topica na forumu odluceno je da pod delom Technology (*) bude otvoren deo foruma posvecen nauci (i tehnologiji).

Trenutni moderator je dule_smor, iz ociglednih razloga, ali to ne znaci da nece biti mozda jos neko, ako se ukaze potreba. Stoga, ili se sami javite za poziciju moderatora, naravno ako ste zainteresovani, ili se aktivnim ucescem odnosno otvaranjem topica i odgovaranjem drugima preporucite za ovu poziciju.

Ono sto je takodje vazno istaci jeste da je Naucni forum eksperimentalni forum sto znaci da ce se na njemu sprovoditi neki drugi "zakoni" u odnosu na ostatak foruma. Sta je vazno za vas kao posetioce :

- Bice zabranjeno svako skretanje sa teme topice i u najmanjem smeru

- Bice zabranjeno postovanje kratkih i besmislenih postova, kao na primer "lol", "najbolje da ce to da radi" ili "prso mozak".

U daljoj buducnosti, ako se pokazhe kao potrebno (znaci trenutno nije ukljuceno) moze se dogoditi da :

- Moderator mora da dozvoli postovanje postova (svaki post ide moderatoru na pregled i odobravanje)

- izbacimo brojac postova na ovom delu foruma tacnije sta god da ovde postujete, nece doneti +1 na counteru.

Naravno, kao ultimativni test jeste da vidimo da li ce se ovakav deo foruma primiti medju narodom.

Eto ... to je to. Ja cu sada prebaciti neke naucne topice iz klejbezabli ovde, a na vama ostaje da postujete!

-----

(*) Ako neko ima bolju ideju gde bi bilo zgodno udomiti ovaj deo foruma a ne pod Technology (kao root forum, pod entertainment ...) neka se javi.

Link to comment
Share on other sites

lepo,lepo;josh samo da se oslobodimo zivopisnih podnaslova tipa "retardi napolje".valjda ce to doci samo po sebi sad kada je stvoren i ovaj deo foruma;))

btw.mogao si odmah da ga stavish u Misc & rest jer ako pogledamo malo opis tech dela tj "Deo foruma namenjen hardversko softverskim pricama i temama, te diskusijama na temu grafike i dizajna, ali i interneta, mreza i mobilnih komunikacija."vidimo da to jeli nema bash neke veze sa trenutnim temama;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ono shto ustvari hocu reci je da ne mozesh staviti nauku u okvire tehnologije.tech u okviru nauke da,ali obrnuto jeli nikako.

chinjenica je ako bilo shta promenish to za sobom vuche josh mnogo drugih malih promena,ali sam si trazio....u svakom sluchaju si sjeban;)))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...