Jump to content

Imena filmova ...


Recommended Posts

Nikako da uhvatim pocetak filma kad ga gledam na RTSu pa to ti je ... Teletekst nije od pomoci, valjda ga nisu dovoljno "osvezavali" kada sam ja trazio info. Sve u svemu, oba filma su bila kasno tacnije posle ponoci na RTS1 i to jedan sinoc, a drugi pre jedno nedelju dana, pa mi trebaju imena.

- U ovom od pre nedelju dana glumi ona plava iz Ally McBeal (pozdrav Koletu) pod imenom Portia de Rossi (priznala da je gej ;)) i ona sa nekim tipom se doseljava u neki stan koji izdaju matorani kojekakvi. Onda nakon toga pocinju da nestaju ljudi, ona kapira da su i pre njih bili tu neki koji isto nisu imali roditelje kao ni ona i njen muz i da su i oni nestali ... i bla truc, tek ispostavi se da penzosi sve to rade a zarad toga da bi iz mladih ljudi izvlacili nekakav "nektar" koji ih odrzava relativno mladim (svi izgledaju kao 60-70 al' zapravo imaju po 100 i kusur godina). Treba mi ime tog filma :) Moze biti da se film zove "The Glow" posto se taj "nektar" i zove "The Glow" ali mi je imdb iz nekog razloga skroz spor pa ne mogu da proverim.

- Ovaj drugi je bio sinoc na prvom i cini mi se da je neka komedija u pitanju. Ona jedna polu poznata glumica posle neke frke u banci odluci da se samoubije skokom sa krova, a u tim trenucima opljackaju banku u kojoj je radila i jedan od plackasa dodje na krov i uzme je kao taoca. I onda oni tako posle zajedno bezhU ... glumi tu jos dosta polu poznatih glumaca ali im ja nazalost ne znam imena. Ovo vam je dosta da mi kazete kako se zove film ako znate.

Hvala :)

p.s. Ne kupujem novine da bih mog'o da cekiram tv program od juche :)

Link to comment
Share on other sites

Prvi smo resili, The Glow je u pitanju ... Ovaj drugi nije Quick Change jer ne glumi Djina Dejvis vec skroz drugi film. Hvala drugaru Mishi koji mi se javio mailom (posto ne moze da postuje kao guest ;) i evo sta kaze :

1. The Glow (2002) (TV) http://www.imdb.com/title/tt0286653/

2. Kill Me Later (2001) http://www.imdb.com/title/tt0243595/

Sad sam proverio na IMDBu, definitivno je to taj drugi film.

Hvala drugari na pomoci :)

edit : A evo ga i Wulfi. Jeste, to je taj film, danke ... i vidim ja poznata mi je ta glumica kad ono iz Hellboya... A vidim da je glumila i u jos nekim filmovima koje sam odgledao.

Link to comment
Share on other sites

nije ovaj drugi taj stijo...drugachija je radnja...a i laki bi pomenuo klovna =o)

i naravno ovo sa belmondom je x puta bolji film...u njemu beshe kim catrall glumi zhensku glavnu jel?

elem pricha mi ne zvuchi poznato i bojim se da je jedan on ONIH filmova koje nemechek uzima u paketima kad kupuje dobre stvari =o)

Link to comment
Share on other sites

Ako pricamo o ovom drugom filmu meni je skroz kul bio ... ali mi se mnogo spavalo i pri prvom reklamnom bloku sam iskoristio priliku da ugasim TV :) Onako, opustena komedija za razbibrigu ...

A to za klovna je onaj mator film kad ona riba kao trudnica zapravo "u stomaku" iznese gomile para?

Link to comment
Share on other sites

skroz je kul taj sa nektarom, bash sam to gledao

p.s. koji lejm +1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...