Jump to content

neobee speedy...


domiNus

Recommended Posts

Ubrava otvaranje stranica ali su slike losije...i neke stranice nece da rade kako treba , ali nekom noobu (nemoj se osecati prozvanim jer te ne prozivam :D ) npr mom kumu je to svemirska brzina i jos me covek pita jel to adsl....brate samo mu kazem lol......

Ako te ne nervira koristi ja sam ga skinuo posle 5 sati,..

a i koji ce k*r*c to nekom ko ima kabel,adsl wireless..

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

"Neobee Speeedy radi isključivo preko pristupnih linija Neobee.net-a. Korisnici koji nemaju otvoren Neobee.net nalog mogu probati Neobee Speeedy preko postpaid pristupnog broja 042/210-042. Detaljnije o postpaid pristupu pročitajte ovde. Novi nalog možete otvoriti na svim uplatnim mestima Neobee.net-a kao i putem SMS poruke. Pročitajte detaljnije..."

toliko...

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Pa u sustini nije lose.Za surf naravno stranice se znatno brze ucitavaju ali nisam

kontao da su slike losijeg kvaliteta.Za download i nije neka alatka.Mislim ubrzava ga malo ali ne bas nesto narocito.Jedino mi se nekad javlja da jos jedan program slusa na portu 25 pa da treba da ga iskljucim i onda ponovo ostvarim konekciju.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Ubrava otvaranje stranica ali su slike losije...i neke stranice nece da rade kako treba , ali nekom noobu (nemoj se osecati prozvanim jer te ne prozivam :D ) npr mom kumu je to svemirska brzina i jos me covek pita jel to adsl....brate samo mu kazem lol......

Ako te ne nervira koristi ja sam ga skinuo posle 5 sati,..

a i koji ce k*r*c to nekom ko ima kabel,adsl wireless..

Eve cisto da kazem nesto i ja [:)]

Ja sam na Neobee isto i koristim Speedy-a. U pocetku sam ga instalirao cisto da ga probam, a sada ga bas koristim. Fazon je u tome sto sam ja na Wireless-u i sto u lokalu sa svim Neobee mashinama imam neku vezu od oko 2 mbita. E sada, speeedy server na kojeg se kaci taj software je isto tako u lokalu samnom, pa sada mozete da zamislite sta se desi kada idem preko njega :))))

Od mojih skromnih 512k kolko imam bez proxy-ja tog, sad prema http (posto samo taj protokol podrzava, pored maila) imam 2 mbita! U pocetku nisam verovao, ali sam se uverio kada sam novi OSP 1.32 patch za Quake 3 (oko 28 mb-a) skinuo za nekih 4 min, brzinom koja je varirala oko 180kb/s do 200 kb/s.

Sada ne znam da li je to namerno tako ostavljeno, ili jednostavno nisu razmisljali o tome ovi iz Neobee-ja, sve dok je tako, meni je lepo :) Barem sto se surfovanja tiche, eh sad da sam mogao jos i bit torrent toliko, ali nema veze sa 512k imam nekih skromnih 30-40 kb/s na torrentu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...