Jump to content

ima i vida guerra mobilni


Recommended Posts

sreli se na nekoj bleji aždaja, stanke i 2bad.. popili par piva, nešto spikali, i naravno počeli da se prepucavaju..

pa kaže aždaja:

- ja sam sigurno najlepši na forumu!

na šta će stanke:

- ahahah woono ja sam zato najružniji!

ni 2bad im nije ostao dužan, nego je povikao:

- pičke, zna se ko je najgluplji!

i reše oni da svrate do ivana da im postavi titule.. prvi je ušao ažda, i ubrzo se vratio sav ponosan, rekavši da mu je ivan stavio titulu "lepi macan"..

sledeći je upao stanke.. i on se vratio sa osmehom na licu, kao novopečeni vlasnik titule "nisam lep, al sam zato ružan"..

2bad nije prošao kao ova dvojica.. on se vratio sa nickom "2bad banovan", sav nesrećan, i naglas se zapitao:

PA KO JE TAJ KILLYGOR?!

pa jebo te otac, kili, da li bi ikako mogao da budeš više retardiran???????

Link to comment
Share on other sites

sreli se na nekoj bleji aždaja, stanke i 2bad.. popili par piva, nešto spikali, i naravno počeli da se prepucavaju..

pa kaže aždaja:

- ja sam sigurno najlepši na forumu!

na šta će stanke:

- ahahah woono ja sam zato najružniji!

ni 2bad im nije ostao dužan, nego je povikao:

- pičke, zna se ko je najgluplji!

i reše oni da svrate do ivana da im postavi titule.. prvi je ušao ažda, i ubrzo se vratio sav ponosan, rekavši da mu je ivan stavio titulu "lepi macan"..

sledeći je upao stanke.. i on se vratio sa osmehom na licu, kao novopečeni vlasnik titule "nisam lep, al sam zato ružan"..

2bad nije prošao kao ova dvojica.. on se vratio sa nickom "2bad banovan", sav nesrećan, i naglas se zapitao:

PA KO JE TAJ KILLYGOR?!

pa jebo te otac, kili, da li bi ikako mogao da budeš više retardiran???????

AHAHAHAH rofl rofl rofl ... bruka ... dobro malad je josh josh mu je iq u razvoju ... taman kada poraste imace dvocifren iq broj :)))) [:p][:D][:)][:D][:p]

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...