Jump to content

MP3 plejeri


dexter

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

iFP-390T iRiver 256MB ti mogu preporuciti toplo... Ja ga imam nekih skoro dve godine... Radi bez problema...

Bilo sta od iRivera uzmes i neces pogresiti. Kvalitetan zvuk, moderan dizajn, odlicna navigacija, lepo osvetljen ekran i FM, +odlican voice rec i direktno snimanje u mp3.

Za oko 14000 din cini mi se mozes naci i verzije od 1GB... Oko 10000 su ovi od 512MB... Mada, i 256MB moze da ti bude sasvim ok za svaki dan...

Link to comment
Share on other sites

Druze koliko si platio taj iFP-390T , i gde si ga uzeo ?

Sad bas planiram da uzmem takav mnogo mi se svidja :) , dodushe ovaj sa linka je 128

Jbt ne mogu da nadjem nijednu prodavnicu koji imaju dosta iRiver-ovoh modela sem piramide koji su do jaja skupi , svi prde po oglasima imaju sve a kad ih zoves : ` Ah,znas to ce biti za jedno mesec dana ... `

edit : Kapiram da je pre 2 god bio skuplji , al koliko se seriji 3xx sad krece cena ?

Link to comment
Share on other sites

Budzet?Negde sam procitao da su te slusalice (posto pretpostavljam da su isti modeli kod tebe i mene) ocenili kao jedne od najkvalitetnijih,ali ako postoje i bolje - super!

Danas mi se konacno otkinula desna slusalica,tako da sam mislio da cu moci da kupim neke druge u Pyramid-i...

Ronaldinho - - Henry - - Krkic - - Giovanni - - Eto'o - - Messi

Link to comment
Share on other sites

I ja sam to negde nacuo... iRiver isporucuje uz vecinu svojih uredjaja (barem je do sada to bio slucaj, kako i za discmana tako i playara) iste slusalice, koje imaju los dizajn ali solidan zvuk...

Ali ipak, po meni Sony pravi najbolje bubice...

Cak i oni osnovni modeli za po 400 dinara su odlicni... Ja bas sada tragam za nekim jacim modelima, ali u Sony Worldu nema nista...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...