Jump to content

HELP !???!?!?!


Guest

Recommended Posts

zar je moguce da niko ne moze da mi pomogne....dobio sam PRAVU voodoo lutku na poklon ali ne znam kako radi...nisam dobio nikakvo uputstvo u kutiji...tutorial ili "how to".... ?????????????

Link to comment
Share on other sites

da ali kako da setujem lutku na odredjenu osobu?i kolki je range u odnosu lutka/neprijatelj ?

Pazi pod predpostavkom da lutka radi na 2.4Ghz jer je to jedini slobodni opseg jer da radi na drugoj frekfenciji morao di da trazis dozvolu od ministarstva a to je extra zajebano. Mora prvo da setujes na koji oces kanalu da radi neki evropski standardi su od 1-11 e sada japaski standard podrzava i 14 koji je generalno najbolji jer ne dolazi do inteferncije sa evropskim standardima i imas najmanje smetnje. Ono sto ti ja preporucujem je da nabacis neki pojacivac snage u lutku jer je zagusenje u etru mnogo velikio i noise ide iznad -70 gde svaka konekcija postaje neupotrebljuva... Ne znam koju kotrolersku logiku poseduje lutka ali ako je half-dupleks onda ti je najbolje da ne pokusavas u slucaju da je ti je signal ispod -80 dbi-a... Napomenjim da ti je potrebma opticka vidljivost sa "metom".

[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Kosa, namazes malo krvi, neka licna drangulija koju okacis/prikacis, i to je to, koliko sam ja upucen..ako verujes u ta sranja...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti prava woodoo lutka... ali brate ako nas ne tripujes onda se mani tih stvari... jebi ga ko zna shta moze da te zadesi zajebi to...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

e ovako stavio sam svoju dlaku i zezo se nesto i stavio naknadno lutku u fijoku,e sad ne znam da li ima veze sa time ili ne ali sam spavao preko 20 sati....,sad sam ustao [8D][8D][8D] experimentisacu jos malo pa tju vam javiti da li je lutka kriva ili te [:p][8]

Link to comment
Share on other sites

E ovako :

1. Vrati mi dlake sa MooddA (sto je tvojoj kevi ostalo na brkovima [:D] )

2. Vrati mi diskove ( mada ne znam da li to moze da se stavi na lootku ali nema veze , netju da rizikujem)

3. Nesto me boli noga u kichma ocih dana (ako si ti kriv za to .......... pozdravi mamu [:D] )

A kako radi pitaj TANJU ..... posto mi je ona nesto pricala o tome pre dan dva kod mene ..... mislim da se razume (sta vise odlicno barata lootkom)

KrCa <3 male dechake !!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

e ovako stavio sam svoju dlaku i zezo se nesto i stavio naknadno lutku u fijoku,e sad ne znam da li ima veze sa time ili ne ali sam spavao preko 20 sati....,sad sam ustao [8D][8D][8D] experimentisacu jos malo pa tju vam javiti da li je lutka kriva ili te [:p][8]

Tebra MORAS da nam kazes gde si je nabavio....

Bar na PM.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

E ovako :

1. Vrati mi dlake sa MooddA (sto je tvojoj kevi ostalo na brkovima [:D] )

2. Vrati mi diskove ( mada ne znam da li to moze da se stavi na lootku ali nema veze , netju da rizikujem)

3. Nesto me boli noga u kichma ocih dana (ako si ti kriv za to .......... pozdravi mamu [:D] )

A kako radi pitaj TANJU ..... posto mi je ona nesto pricala o tome pre dan dva kod mene ..... mislim da se razume (sta vise odlicno barata lootkom)

:))))))))))

oprosti se od diskova [8D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...