Jump to content

Pizza Connection 2


Recommended Posts

tesko ces igde da je nabavish ... pogotova sad :(

iskreno da ti kazem meni se vishe svidja drugi deo ... mnogo je lepshe uradjen ...

Drugi deo je sav nekako smotan , nerealan , mrachan and stuff ...

btw. imam ja prvi i drugi deo :)

Koliko ja znam prvi deo je napravljen josh za amigu...mozda gresim...ajd ako imash reci gde mogu da te nadjem da mi dash da narezem, mnogo mi se igra igra :))....samo reci gde da se nadjemo i stizem (bez obzira odakle si), naravno ako uopste zelis.

Link to comment
Share on other sites

Greshish ima prvi deo za pc ... imam ga lichno :)

btw. Beograd > Karaburma > Bogoslovija

Odlicno, ja sam sutra u BG-u, evo ti moj tel. 063 8 137 075 pa kad vidish ovo ti me cimni, kad vidim nepoznat broj znacu da si ti, ako mozes ti mi narezi oba dela, i naravno naplati ces mi cd-e i sav taj napor (odlazak po prazne cd-e, ulazak u nero i mucno kliktanje :)) pa kad bude gotovo samo kazes gde da dodjem po to.

mozes mi i sms poslati ako hoces nesto da se dogovorimo.

P.S. ako ti je brate to veliki cim za ipak samo neznanca(na b.netu sam koristio nick Nikae a u ROC-u fallen)blade.) razumem te 100% i naravno no frx!!

ali ipak ako ne mozes, obavestis me da mogu da dalje trazim :).

Link to comment
Share on other sites

aj dont nid ju eni mor ? :)

btw. sad sam dosho na forum i video tvoj predhodni post ...

aj vas abaut tu cal ju .. :))

^_^

igrica je super, jedino me nervira sto kad iznajmim lokal, sav namestaj je tamo..grgrg valda moze da se iznajmi prazan :p to jos nisam probao, ali polako :).

Link to comment
Share on other sites

igra ima toliko mnogo nelogichnosti da je to strasno ... zato mi se vishe svidja prvi deo ...

npr. ja stavim u jelovnik capriziozu [ onakva kakva jeste sa prilozima ] i rating od 1-10 = 3

a comp napravi chudo od pice a pritom nagurva neke zmujurde i mrave u picu i rating = 10

uzhas :)

Jaoj razocarenje....kako god da pdoesim onaj free game igrica je suvise lagana...pare same stizu ^^, nema izazova :(( kad je prvi deo izasao? ma ko ce ga sad traziti..bolje da nadjem onu Pizza Tycoon-to je bar pravila prava firma, a ne neka raspala nemacka ^^.

Link to comment
Share on other sites

Hm , slago sam te ... sad sam pogledo i ne zove se pizza connection nego Pizza Syndicate al to je to isto ... znaci bukvalno isto ali je na pogled mnogo lepsa nego 2

Al ovde je problem jer je mnogo teska za uhodavanja ... meni i ostalo izgleda ko crtani film

btw. izguglaj malo i videces :)

edit :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...