Jump to content

Age of Mythology


Doa

Recommended Posts

igra je svakako bolja od generala i ostale krdze , ali je zato naravno kao i sve ostalo za klasu loshija od wc3

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

laki...ivane & co...polako mi stizu pristalice...za pola godine ima da osvane ovde AoE/AoM 4um blago meni[ako ne i ranije]...:)))

salim se naravno...naravno da ima aom i aoe pristalica...evo ja se patim i pokusavam ovde nesto da organizujem vec vise od godinu dana ali mi ne ide bas tako da sam prestao i da se trudim...:)

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Kampanja ultra dobra,simpaticna grafika,bedni zvukovi,ql jedinice ali bez imalo balansa izmedju mitskih stvorenja i smrtnika,sve u svemu nishta za na duze staze...Nishta nije legendarno kao shto su WC3:TFT i W40K:DoW jednostavno nema boljeg...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Kampanja ultra dobra,simpaticna grafika,bedni zvukovi,ql jedinice ali bez imalo balansa izmedju mitskih stvorenja i smrtnika,sve u svemu nishta za na duze staze...Nishta nije legendarno kao shto su WC3:TFT i W40K:DoW jednostavno nema boljeg...

da down of war ce sigurno postati legenda za par godina...ma pali bre...s' koje si ti planete sisao...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

 

da down of war ce sigurno postati legenda za par godina...ma pali bre...s' koje si ti planete sisao...

 

 

 

 

Nisam siguran ali mislim da se zove Zemlja,znash ona planeta od koje smo mi udaljeni par miliona svetlosnih godina...pa je zbog toga u ovoj zabiti od drzave sve naopako...uostalom poznati smo po tome da smo uvek cenili pogreshne stvari..

 

Ali za tvoju informaciji DoW vec hara sirom sveta i medju privim je igrama po igrivosti,a ti to sigurno ne znash jer razmishljash po sistemu "hmm,nema je u mojoj igraonici-znachi nije popularna",ko jebe to shto se ne skida sa rang lista igrivosti,shto se vec ustalila u svim prestiznim ligama i kupovima,a da ne pominjem sitnicu kao shto je to da ce se ove godine igrati i kao zvanicana igra na WCG 2005 u Singapuru...stvarno,ko josh to danas gleda...Mislim covece,da ti pored dva vec postojeca RTS-a,WC3 i SC(od 5 igrica ukupno),budesh izabran za jedno takvo veliko takmicenje kao shto je WCG vec u prvoj godini svog postojanja...uspeh je slaba rec da bi se to opisalo...ma ko shisha te u ziriju shto odlucuju koje ce se igre igrati,oni nemaju pojma shta rade...i nemoj mi reci da su pare u pitanju jer mislim ako microsoft nema pare onda ne znam ko ima.

 

A josh da ti pomenem i to da je pola "pro" AoT igraca momentalno prestalo da igra doticnu igru i preslo na DOW,cim se upoznalo sa igrom...

 

Toliko od mene,budite mi pozdravljeni...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran ali milim da se zove Zemlja,znash ona planeta od koje smo mi udaljeni par miliona svetlosnih godina...pa je zbog toga u ovoj zabiti od drzave sve naopako...uostalom poznati smo po tome da smo uvek cenili pogreshne stvari...

Ali za tvoju informaciji DoW vec hara sirom sveta i medju privim je igrama po igrivosti,a ti to sigurno neznash jer razmishljash po sistemu "hmm,nema je u mojoj igraonici-znachi nije popularna",ko jebe to shto se ne skida sa rang lista igrivosti,shto se vec ustalila u svim prestiznim ligama i kupovima,a da ne pominjem sitnicu kao shto je to da ce se ove godine igrati i kao zvanicana igra na WCG 2005 u Singapuru...stvarno,ko josh to danas gleda...Mislim covece,da ti pored dva vec postojeca RTS-a,WC3 i SC(od 5 igrica ukupno),budesh izabran za jedno takvo veliko takmicenje kao shto je WCG vec u prvoj godini svog postojanja...uspeh je slaba rec da bi se to opisalo...ma ko shisha te u ziriju shto odlucuju koje ce se igre igrati,oni nemaju pojma shta rade...i nemoj mi reci da su pare u pitanju jer mislim ako microsoft nema pare onda neznam ko ima.

A josh da ti pomenem i to da je pola "pro" AoT igraca momentalno prestalo da igra doticnu igru i preslo na DOW,cim se upoznalo sa igrom...

                                                            Toliko od mene,budite mi pozdravljeni...

znaci ne znam...pozdravi male zelene od mene...

moju igraonicu...?!?!??!...znas...ovaj...ja nisam bio u igraonici vec veoma dug vremenski period upravo zbog ljudi kao sto si ti...i naravno...zbog prezasicenosti koja mora da dodje vremenom...tako da me boli patka sta se igra ili ne igra tamo...DoW jeste dobra igra i presao sam je tako da znas da ne lupam u prazno[medjutim prica je toliko losa da je to neopisivo]...ali jel ti znas koliko se igara naslo na tim velikim takmicenjima a da nisu bile ni blizu legendarnim[i fifa je na svim takmicenjima jedina fudbalska simulacija uprkos cinjenici da je pes shije u skoro svim segmentima...]...tvoj uvod ako tako mogu da ga nazovem...necu ni da komentarisem...procitaj ga sam par puta...i ako ne uvidis nista cudno...odmah se preseli na cs 4um...jer oni imaju slicnu vrstu problema u glavi...

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Hmm...fali mi "s" u "mislim"? :)

Wow,ajde smiri se malo,vidim da si od one sorte koja je uvek napujdana za svadje na forumu,ali ne vredi da se sad vredjamo oko stvari koja je u sushtini stvar ukusa,mada ono shto sam ti rekao su cinjenice koje stoje...

A ipak mislim da ce ti mnogo vishe ljudi reci da DoW rastura shto se multija tice,samo shto kod nas,jebiga,nije stekao veliku popularnost...shto zbog sadashnje legalizacije,shto zbog glupih zatucanika koji ne zele da probaju bilo shta novo ili pak beze od igre cim primete da ona zahteva upotrebu mozga vecu od 0,3% ...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

DoW je sjajna igra za multi, trenutno po meni cak i najbolja, zato je sada i pocela da se igra na vecim kupovima, toliko o tome da je losa ...

A sto se tice kampanje ona je stvarno losa, kao i prica ali sta te briga za to kada multi prosto sabija ...

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...