Jump to content

SBB u Novom Sadu


Recommended Posts

Da li neko zna gde je glavna....da tako kazem centrala SBB-a u novom sadu(adresa)? Mislim, sto si blize toj centrali bolje ce ti raditi net (manje ce se gubiti paketi..ili sta vec u svakom slucaju je bolje) jel tako nekako? pa me zanima gde je centrala da vidim gde su najpovoljniji uslovi za net. i btw, kako radi sbb ovih dana?

Thx!!

Link to comment
Share on other sites

sbb se nalazi u alekse santica 20 nesto valjda... isti ti je tuki s paketima.. radi relativno dobro... ja imam 512kbps i imam u proseku 80-90 ping s tim sto ima veceri kada jako gubi pakete... sve u svemu .. vredi uzeti

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna gde je glavna....da tako kazem centrala SBB-a u novom sadu(adresa)? Mislim, sto si blize toj centrali bolje ce ti raditi net (manje ce se gubiti paketi..ili sta vec u svakom slucaju je bolje) jel tako nekako? pa me zanima gde je centrala da vidim gde su najpovoljniji uslovi za net. i btw, kako radi sbb ovih dana?

Thx!!

ja imam 256k flat home i ono dobro radi ali ako oces za w3 ne znam da li bi bas to preporucio posto se desava ono cesto da puca i onda igras npr partiju u kojoj sabijes lika i pocnes da mu rusis bazu i dobijes disk ^^ . ja posle tih desavanja dobijam strasne napade tako da ono adsl > sbb

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...