Jump to content

Turnir


Tuki

Recommended Posts

Ne pravi turnir da bi Glorija zaradila pare......!!!! :)

4gl je tu josh i u najboljoj poziciji, mi bismo kesh za potrebe turnira dobili odmah... Al shta je sa ostalima? kgb, gcv, vet, pa fp iz novog sada... mislish da sve ove ekipe imaju 6-7k dinara da potroshe tek tako?

I naravno, na turnir se dolazi i da bi se zaradio koji dinar...

Link to comment
Share on other sites

Tuki druze, nije da serem ili nesto, posto svejedno necu doci na tur... ali ono

nije korektno od tebe da stavis tako niske nagrade....

ono 40.000 sebi u dzep je glupo. tj nije glupo [:D] ali nije to ono sto motivise ljude da dodju kod tebe

blabla, signa, blabla

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam april ima 30 dana :)

pa upravo tako sto rece ghost [roflmao] sve u svemu makar malkice povecajte nagrade posto se ne "isplati" nekim ekipama da dodju samo za 10k [roflmao]

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

I naravno, na turnir se dolazi i da bi se zaradio koji dinar...

Hm gde ti zivish ,bolje budite zadovoljni da odete i u Prokuplje ,pojedete odigrate zezate se itd ,pa chak pokupite i nesto iskustva ,malo idem off topic ,ali me interesuje tvoj stav u zadnje 2 poruke koje su fazonu" mi smo osvojili cpl" a realno do sada se niste ni kvalifikovali ...

Posle nije ni chudo sto imamo ovako ochajnu cs scenu ....

Link to comment
Share on other sites

Ako ti mislish da je to Prokuplje vredno odlaska... Kao sto sam rekao kesh nije problem (barem ne za 4gl), ali mislim da je cimanje preveliko a dobitak mali (u iskustvu, keshu, chemu god). Sve je to u redu, al ako posle jednog takvog turnira chovek nije u stanju da 2 dana dodje sebi, e pa onda...

Za razliku od ovog turnira, tur u ctb iako samo za 8 ekipa, vidim kao mnogo bolji: NS je blizu, ekipe proverene, pa chak i kesh ok s obzirom na broj ekipa, iako je svega 8k.

A i dosta sam se naslushao oko tih turnira u unutrasnjosti (jagodina, krushevac i sl) tako da sve uzimam sa rezervom.

Btw, da smo osvojili CPL ne bismo igrali npr. CB open cup a bogami i josh tragichnije kupove, tako da tvoja primedba nekako i nije na mestu barem kad je u pitanju ta moja "probirljivost" u vezi kvaliteta ekipa.

A shto se tiche scene, siguran sam da bi ona bila daleko bolja kad bi svi malo vishe razmisljali o nekim stvarima. Pa radije cu kesh koji bismo potrosili ko zna na kakvom turniru u Srbiji zemlji, potrositi na recimo 5 original HL koje trenutno nemamo ili cu skupiti josh koji dinar i probati da nadjem nekog da uradi neki webpage jeftino. Jel mozhda greshim? Ili ja nisam pro zato shto mi nije bitan tamo neki turnir u PM? Iskreno, je*e mi se za 90% turnira ovde, ne vrede nichemu! Chast izuzecima, kao shto je g3 (qualije za eswc, wcg ne racunam).

Teshko nama ako razmisljamo tako kao ti: daj pare da troshimo!

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja znam april ima 30 dana :)

haahhahahahahahahahahahahahah .... a prvi je bio pre 4 dana ...

e stvarno ste doqrcili sa ovim prvoaprilskim forama ...

a i ovaj trip, prijava 2k a prva nagrada 10k a tkz. orga dobar za 500 jura ... strasno ... jel neko od vas cuo za sponzore i budzet ... qq

Link to comment
Share on other sites

Zavrshio sa editom... Slobodno quote-uj...

Sutra cemo da nastavimo sad sam umoran :)

nemam ja nista protiv 4gl znash i sam ali nemoj tako uzvisheno da se postavljash neko ce te manje ceniti a neko mrzeti ,a nekome se chak i svidish [:)]sve u svemu manje ce te postovati ,automatski i tvoju ekipu ...

Sto se tiche mog sluchaja rasipanja para ,

pa pobogu jednom se zivi :)bolje biti realan(pojesti pljeskavicu) nego ne|realn!(da dobijesh 7 na loto-u), chek to je realno ;)...mislim spavati sa Angelina Jolie

samo sam editovao :)

Link to comment
Share on other sites

U slucaju da turnir nije zajebancija, neka se organizator javi na PM nekom od moderatora da se topic otkljuca.

U slucaju da jeste, 1. april je prosao.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...