Jump to content

Starcraft,help needed


Recommended Posts

Zanima me dali ovde ima dobrih starcraft igracha,posto znam da war3 igraca dobrih ima vrlo malo,e sad zanima me koja je najnovija verzija,gde mogu da skinem i da mi preporucite neki dobar piratski server gde mogu da unapredjujem skill,posto sam igrao ranije obichan sc sa protosima,i svidelo mi se ali nikad se nisam aktivnije bavio tom igrom.... toliko....

Link to comment
Share on other sites

Imas sticky topice sa adresama piratskih servera. Ako pak kupis original za male pare mozes da se igras na Battlenetu. Na www.battle.netu takodje mozes naci i najnoviji patch, a ko zna, mozda i tebi vremenom blizzard postane najbolji sajt ...

Link to comment
Share on other sites

Kao shto si ti svi vec rekli. Pravac Plato+ i potrazi StarCraft original CD. Za 600 dinara dobicesh originalni StarCraft + BroodWar sa svojim noravno jedinstvenim CD key-om i mocicesh da igrash na battlenet-u do mile volje. Ako te josh neshto interesuje pitaj slobodno.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

imam ja jedan problem. nisma odavno igrao star pa reko da se potsetim malo, odem na blizzard vidim aktuelna verzija 1.12b, skinem 23 mega i kada ocu da pechujem kaze mi:

Blizzard PrePatch v2.62 compiled on Mar 27 2003

This program patches Starcraft Broodwar

Log created at 11:08 am on 04/05/2005

ERROR: unable to authenticate archive

RESULT: Prepatch failed.

reshenje??

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ne znam zaista, pre par nedelja je moj ortak instalirao sc i skinuo patch i sve je bilo ok.E sad posto sam skorije formatirao moracu i ja da skinem patch...samo treba da se nateram zbog tih 20 mega:)...pa cu javiti da li radi...izgleda da nesto nije u redu sa tim tvojim patcher programom.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ne morash da postujesh na dva razlicita naloga...jedan je dovoljan ^_^

Moguce da fajl koji si skinuo nije dobar. Ono shto ti ja preporucujem je da probash sa 1.04 (cisto broodwar) da patchujesh prvo. Ako si to vec uradio probaj sa 1.11 da patchujesh na 1.12b

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...