Jump to content

NAJ VODITELJKA


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ana je rtd. Reve de si sad da me smaras da te upoznam. Dok je bila na MT-u jos je bila ok i dok je radila na Metropolisu, ali samo je bilo e Ana GFY !!!

GFY=go fuck yourself

Barem kolko ja znam od ove ekipice svi su je naduvali tako da ono...nema vishe prave prijatelje !!

pazi kad sam zaboravio :D moratjesh ipak da me upoznash...

Link to comment
Share on other sites

Ana je rtd. Reve de si sad da me smaras da te upoznam. Dok je bila na MT-u jos je bila ok i dok je radila na Metropolisu, ali samo je bilo e Ana GFY !!!

GFY=go fuck yourself

Barem kolko ja znam od ove ekipice svi su je naduvali tako da ono...nema vishe prave prijatelje !!

upoznaj mene plz :)

KrCa <3 male dechake !!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

jao bre, sto nam kvaris iluzije Bolki !!! Zar ne vidis da je ovde

kolektivna onanija u toku !!!  :)))

nego de sam ono stao......ah, da! RADA, RADA, RADA !!!!!!!!

a bre ..rada je bas bas klosh ... :P

da sam musko lozila bih se na olju crnogorac ;)))) - jes da vise nije voditeljka ali bila je letos kad se ukljucivala iz budve ;P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

1. Natasa Miljkovic!!!!!! - kljuc..jedna prekrasna zena

2. Olja Crnogorac - hehe posle ukljucenja iz Budva sada se saga nastavlja i para nase oci na Metropolisu sredom uvece a repriza cetvrtkom oko 14,15h u emisiji koja je parodija na sve ove talkshow-e i sa onim je kraljem od lika sto ima svoje bolesne vesti na istoj televiziji, u istoj emisiji je bilo i snimanje za ckm

3. Adriana Cortan(ali bolja je bila pre nego sto se ofarbala u plavo) - vodi neko njesta na pinku

4. Ivana(al nisam siguran da se tako zove stao mi mozak) Kajganic - voditeljaka city-a i onog sranja sa boskom

5. Milica - go play

6. Ana Mihajlovski

7. Lana - Timecode na 3k

8. ex blokbaster

i naranvno odredjene ribe iz sportisima al ne bas sve

nt.hc

=====================

Ne daj nikom da te vredja, jer te niko ne

zna..

Pa ti si se stondirao i u igrici..

DZOKOLEND

aniHANI, HANIma3x

Koji je sprat danas?!?

U slucaju nuzde POLULITI!!!

NOGICA, NOGICA..

Hannibal:

Kakav vam je batak?!?

Prodavacica:

Nemamo to trenutno!!!

Maha:

-E brate jel imas kezva?!?

-Brate nemam pare..

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti RUR... bash sam proshle nedelje razmishljao o ovome! Otuda malo duza lista:

RTS - Dushica Spasic (vodi vesti, plavusha, nju bih, shto kaze Doolio - vodio na pljeskavicu), Petra (crnka, takodje vodi vesti, ne secam se prezimena), zatim neka bucmasta plavusha shto vodi povremeno "Ovo je Srbija" (jebote, shta ja gledam...), Natasha Miljkovic i Jovana Jankovic.

Pink - Ivana Baltic (joj shto volem crvenokose - takodje bih je vodio na pljeku, moze i tri priloga koji se doplacuju da uzme), Bojana Odavic, btw Radu groba ne bih tak'o govnjivom motkom, jebiga ukusi su razlichiti

BK - Irena Djuric (big bee-u-bs faktor) i onaj kolibri Branka iz jutarnjeg programa. Hmm, da li je moguce da nema vishe nijedna riba sa BK koju bih dirao?

B92 - MIlica Go Play (na punjenu pljeku), Roksanda.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ah, da video sam je na nekoj slici i JAKO je dobra.

opa ko se to vratio :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

btw, ko je uopste pustio zene u ove diskusije :))

razbijas nam koncentraciju, BRE!!! :))

...btw, kad smo vec kod zena, ja bih 2 ovakve da me "servuju"....strahota live:

potd.gif

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...