Jump to content

Vampiri


Recommended Posts

ali, ideja za ochnjake nije losha, trinity shta bi ti rekla da vidish tipa sa cool ochnjacima kako te startuje?

hmmm....

rekla bi: wow, kako su ti cool ocnjaci. Si ti neki vampir a ?

Ako si gladan ja sam danas dobila tako da imam sveze krvi za izvoz i zato nemoj tako da blejis u moj vrat. Kako zelis krv ? Hoces da ti je spakujem u tetrepak ili da ti dam tampon da kuvas caj ? :)))))

A zasto me to pitas ?

Jel ti imas cool ocnjake i zelis da me startujes [:D][:p]

1127426265i36372pd.gif
Link to comment
Share on other sites

rekla bi: wow, kako su ti cool ocnjaci. Si ti neki vampir a ?

Ako si gladan ja sam danas dobila tako da imam sveze krvi za izvoz i zato nemoj tako da blejis u moj vrat. Kako zelis krv ? Hoces da ti je spakujem u tetrepak ili da ti dam tampon da kuvas caj ? :)))))

[roflmao][roflmao]

to su ko oni likovi u hrvatskoj sto se skupe u sumi nedelju dana pa se igraju tolkina :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo je kako je onaj lik na pola posta odustao od neodređenog i prešao na muški rod..

inače me boli kurac za njih i njihova verovanja, ako neko hoće da misli da je polarni medved, meni ne smeta..

Link to comment
Share on other sites

hmmm....

rekla bi: wow, kako su ti cool ocnjaci. Si ti neki vampir a ?

Ako si gladan ja sam danas dobila tako da imam sveze krvi za izvoz i zato nemoj tako da blejis u moj vrat. Kako zelis krv ? Hoces da ti je spakujem u tetrepak ili da ti dam tampon da kuvas caj ? :)))))

A zasto me to pitas ?

Jel ti imas cool ocnjake i zelis da me startujes [:D][:p]

samo ako mi ne dash tampon pun krvi....& god knows what else... [puke4] inache za ochnjake... ehm... ne [V]

@topic

sada nam samo treba lik koji je umislio da je Blade and the food chain is complete [:p]

Link to comment
Share on other sites

mneni su skratili ochnjake zbog prevelike oshtrine dok sam bio malo mladji.eh a imao sam sve predispozicije:)

zato su moji ocnjaci netaknuti [:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

PS: Nishta mi vishe nije bolesno od kako sam video onaj Pajserov link kako lik seche svoj plajvaz :D

zbog toga cu da ga bijem kad se vratim... [:(!]

ali kakva budala morash biti da sam sebe odsecesh penis... [xx(] evnuh wanabi

nego... to sa vampirima... neka se ljudi tripuju..., ko shto sam pre nekoliko mes. naisho na neki forum, na kome ljudi oce da se ubiju,... i shto je najjache pishu postove... ubicu se tako i tako... (a uglavnom su amerikanke od 13-18) ...

( [;)] )

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

zbog toga cu da ga bijem kad se vratim... [:(!]

ali kakva budala morash biti da sam sebe odsecesh penis... [xx(] evnuh wanabi

nego... to sa vampirima... neka se ljudi tripuju..., ko shto sam pre nekoliko mes. naisho na neki forum, na kome ljudi oce da se ubiju,... i shto je najjache pishu postove... ubicu se tako i tako... (a uglavnom su amerikanke od 13-18) ...

( [;)] )

daj to molim te da idem da ih prozivam :D

znas ono nemas muda picko i sl [:D]

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Dosao vampir u pekaru i kaze: "Dajte mi hiljadu hlebova!"

Prodavac: "Sta ce ti toliko hlebova?"

Vampir: "Zena mi dobila, pa da umacemo."

Ja sam psi vampir i crpim energiju preko foruma, sto vise vasih postova, to vise energije za mene. Muhuhuahaha...!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...