Jump to content

SiCG - Spanija


manager

Recommended Posts

evo polako se blizi mec godine, sto se reprezentacije tice.

utakmica sa spanijom moze sve da odluci, ai ne mora. stvara se pozitivna atmosfera, igraci pucaju od optimizma, i nadam se da ce se sve to isplatiti.

ja licno i ne pratim repku, ali poslednjih par dana bas sam se nesto primio. nadam se pobedi :)) vi?

idete li na tekmu?

e sada, mene zanima istok. navijaci nekoliko grupa su najavili podrsku sa istoka, mene zanima kako li ce oni uci, znam sigurno da nece dati 1000din za kartu.

i prognoze, naravno :))

moja je 1:0 (0:0)!!! optimizam, nema sta :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest sinister

e sada, mene zanima istok. navijaci nekoliko grupa su najavili podrsku sa istoka, mene zanima kako li ce oni uci, znam sigurno da nece dati 1000din za kartu.

ma njima ce savez placati...

a karte su nebesko skupe...ali ipak kazu da ce biti krcato...!

aaa!!!

jedva cekam [:D]

Link to comment
Share on other sites

najachi su nashi plaviiiiiiiiiiiii

po ko zna koji put probudili su nadu naivnima i neiskusnima da bi kasnije doshlo do bolnog otreznjenja verovatno u vidu litvanije kod kutje, ali ajde po kozna koji put nadam se najboljem - ispadanju i zatiranju fudbalske igre na ovim prostorima da bi drugi sportovi mogli da prosperiraju

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

ne znam zasto al jedna chekam tekmu ... dal zato sto smo prvi u grupi il davno nije igrala reprezentacija ne znam btw. i dalje ne verujem da nam je gol razlika `10-0` [ valjda samo mi i francuzi nemamo primljen gol ] :)

al bash imam neki osecaj da cemo dobiti ...

napred plaviiiii :))

a mozes misliti za gol razliku .... igrali smo 2x sa SanMarinom... [|)]

enivej...sutra ce biti paklena utakmica!!!

ali kako sam puko kad sam video da ce Miloshevic biti u startnih.... [:(!]

Link to comment
Share on other sites

mladi dobise!!! bosko dao odlican gol (makazaje) a posle se nasi povukli. e sada mi nije samo jasni da li smo im prepustili inicijativu ili su nas oni priterali u nasih 30-35m

bukvalno su nas o.d.v.a.l.i.l.i. da nije bio na golu zvezdino dete stojkovic tesko da bi izvukli i remi.

a sutra ... jos sam sigurniji u pobedu domacina :)

Link to comment
Share on other sites

bartuc meni neko rece da je kod nas kvota na sicg 3.10 sto mi se cinilo preterano BAS, ali ako je tako bolje da ste igrali u golden goal-u :)

Pa da, u Grchkoj je 2.5, kod nas je 3.1, zato sam mu i uplatio ovde ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Pa da, u Grchkoj je 2.5, kod nas je 3.1, zato sam mu i uplatio ovde ;)

auuuu...ala se razlikuju kvote...u zoni je 2.8 na nas...a 2.3 na spance...

inace...nesto mislim da ce da bidne 1:1...mada je to stvarno tekma na koju se nikad ne bih kladio...

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim, tacnije siguran sam u pobedu nasih protim Spanaca. Poznato je da sam veliki optimista. Spanski fudbal je u padu, klubski fudbal je naisao na veliku krizu, do pre samo 3-4 godine harali su evropom sa 3 ekipe u 1/2 finalu LES-a, a sada nemaju ni jednog u 1/4 finalu. Medjutim to moze da zavara, znamo daiako nekompaktni, bez dosta dobrih i kljuchi fudbalera, mogu da iznenade iz kontre. Po tome su poznati i Spanci, a narocito Italijani, medjutim kada smo mogli da ndigramo italiju i da iz oba meca izvucemo donekle povoljan rezultat(oba remija), pa mozemo valjda i Spance, zar ne?! U svakom slucaju verujem u nase momke i sigurnu pobedu nase reprezentacije. Zna li nekosamo oce li igrati Raul i Stankovic?! [?]

Link to comment
Share on other sites

dobro je dok nema mijatovica :)

[:0][:D]

Kakav si ti krembil, covece kakvih sve debila ima ovde, pa ja bih stavio 9 Miatovica,samo da ne igra onaj konj-covek!!!!!!!!! Mijat je bio Car za ovog jadnika, bio i ostao. ono sto je Mijat uradio za nas i strani fudbal, ovaj degen nije nikad mogao ni da sanja. Upropastio je nas fudbal, aodigrao najvise utakmica za reprezentaciju, kakva sramota. Bolje Darko da igra umesto njega, zasto on nema mesta, kada je 900 puta bolji?!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...