Jump to content

Igraonica.net SC server


Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

btw izracunajte verovatnocu pojavljivanja hehinog i stingovog posta na istoj strani topica u sc delu foruma na rur-u... od podataka vam je potrebno jos i da se radi o 2005. godini... meni resenje nekako uvek ode u minus... ne znam gde gresim, pa bi da mi neko pomogne... ^^

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

a sta bi bilo kad bi videli da sam se ja vratila... [;)]

[blue]

josh samo kad bi to bilo stvarno :P. Inace nisam ja ovo postovao, vec mesecima se nisam ulogovao na njen nalog...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

[blue]

josh samo kad bi to bilo stvarno :P. Inace nisam ja ovo postovao, vec mesecima se nisam ulogovao na njen nalog...

sto je verovatno zato sto si zaboravio da se izlogujesh pre X meseci:P btw, de ste bagro, dao sam kosku od ispita danas, ima da bude stara dok se boje ne razliju sledece dve nedelje:)

With one wish we wake the will within wisdom

With one will we wish the wisdom within waking

Link to comment
Share on other sites

btw izracunajte verovatnocu pojavljivanja hehinog i stingovog posta na istoj strani topica u sc delu foruma na rur-u... od podataka vam je potrebno jos i da se radi o 2005. godini... meni resenje nekako uvek ode u minus... ne znam gde gresim, pa bi da mi neko pomogne... ^^

Hmm... mislim da bi prvo trebalo da odredis uniju dogadjaja da on i ja postujemo na istoj strani, a onda komplement istih dogadjaja ali da obratis paznju na vreme postovanja... Zatim na presek ta dva primenis Bajesovu formulu, da bi mogao da dobijes matematicko ocekivanje E(X), a odatle da izvedes kolika je entropija, zatim na dobijenu vrednost primenis XOR funkciju, i dobijes neki skup vrednosti za koji treba da proveris da li je ciklicna grupa i nadjes njen generator G.

Zatim sve kriptujes recimo pomocu DES algoritma, provuces kroz MD5 i dobijes konacno hash funkciju, koja nikako ne moze da bude negativna.

Stvarno ne znam kako ti resenje ide u minus, pomocu ovog algoritma ja uvek dobijem da je verovatnoca da sam ja postovala =1.

Mozda racunas pesice... pokusaj da pojedes neke bolje baterije :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm... mislim da bi prvo trebalo da odredis uniju dogadjaja da on i ja postujemo na istoj strani, a onda komplement istih dogadjaja ali da obratis paznju na vreme postovanja... Zatim na presek ta dva primenis Bajesovu formulu, da bi mogao da dobijes matematicko ocekivanje E(X), a odatle da izvedes kolika je entropija, zatim na dobijenu vrednost primenis XOR funkciju, i dobijes neki skup vrednosti za koji treba da proveris da li je ciklicna grupa i nadjes njen generator G.

Zatim sve kriptujes recimo pomocu DES algoritma, provuces kroz MD5 i dobijes konacno hash funkciju, koja nikako ne moze da bude negativna.

Stvarno ne znam kako ti resenje ide u minus, pomocu ovog algoritma ja uvek dobijem da je verovatnoca da sam ja postovala =1.

Mozda racunas pesice... pokusaj da pojedes neke bolje baterije :)

rm -rf /

Link to comment
Share on other sites

vidi heho... sve je cool do entropije... tu mi sistem odlazi u totalni haos... znaci lucky - kaput... :)

inace kad smo vec offtopic... da li znate za sarminu varijablu :) to je broj kojim treba pomnoziti ono sto si dobio, da bi dobio ono sto je ispravno...

primer:

tvoje resenje: 3 cipele

tacno resenje: 15 oma

sarmina varijabla u ovom slucaju iznosi: "pet oma po cipeli" :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...