Jump to content

Fino mesto u BGu...


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm, imash ja mislim u knez Mihajlovoj, neku bibliotekicu,... kod cesme(nalazi se preko puta servantesa(shkola shpanskog jezika) ), ... il najednostavnije odesh do platoa... sednesh ispred i uzivash:) (naravno ako je lepo vreme)... :)

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

hmmm, imash ja mislim u knez Mihajlovoj, neku bibliotekicu,... kod cesme(nalazi se preko puta servantesa(shkola shpanskog jezika) ), ... il najednostavnije odesh do platoa... sednesh ispred i uzivash:) (naravno ako je lepo vreme)... :)

( [;)] )...

Sta ti znash. Cuti bre. Ti bre ne zivis ovde. Znas ti sta se sve promenilo od kad si ti otishao. [:p][:p][:p]

V

Link to comment
Share on other sites

Sta ti znash. Cuti bre. Ti bre ne zivis ovde. Znas ti sta se sve promenilo od kad si ti otishao. [:p][:p][:p]

el smo ponovo ratovali?:)) (ono nikako da saznam shta se deshava preko americkih medija, ono meshaju nas sa rusima, chechenima, iracanima... i sa teroristima... ...Srbija, shta je to?! E tamo jedu ljude?! [:D] ) ...

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

e da, zaboravio sam za to mesto:)

odlicna atmosfera, koktelcici, ali je uvece prepuno:(

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

Ulica paralelna sa Knez Mihajlovom, izlazi na Kralja Petra, kada gledas ka Kalisu, sa desne strane... Kafic je recimo 150 metara udaljen od coska te ulice, kako li se zove, sa Kralja Petra. Caj se pije na drugom nivou, dole je knjuzara...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ma nema prozivki, nego prijatelju trazis nemoguce....nije ovo pariz pa da trazis takvo mesto vec BGD :(

Da si pitao za splav sa separeom da narucis viski i na miru smrces koku...e to je vec drugo :)

Link to comment
Share on other sites

Ima taj sto je rekao Nickwood, ali nesto mi je on to sumnjivo opbajsnio. Dakle, kada se spushtash niz Cara Urosa od Uzun Mirkove, na prvi cosak koji dodjes, mislim da je tu taj kafic/knjizara. To je zapravo na shpicu ostrva koje cine ulice Cara Urosha, Zmaja od Nocaja i Cincar Jankova (da se ne slogirate koristim mapu Beograda).

Ima jedan takodjer na Bulevaru, prekoputa Pravnog fakulteta, pa levo mislim na prvom coshku, sto ce reci ugao Bulevara Kralja Aleksandra i Prote Mateje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Da li neko zna gde je i kako se zove neki kao caffe u BGu, gde imaju veliki izbor cajeva i knjiga... Mirno neko mesto... Sednete, narucite caj (neko mi rece da imaju i neke sa istoka), procitate nesto....

DECKO JERSI TI GEJ??

Salu na stranu, preporucujem najbolju chajdzinicu u gradu, MI-LA, kapetan mishina, odmah iza PMFa. Gomila japanskih, kineskih, indijskih, zelenih, crnih, uvoznih, PRAVIH chajeva, a ne iz kesice, cajeva sa alkoholom itd.

Mesto je malo, udobno, pusenje je dozvoljeno, ali se ljudi uglavnom uzdrzavaju pa nije zadimljeno, svo vreme ide tiha ambijentalna muzika, ili neka japanska perkusivna, jako prijatno, a i cene su ok, oko 100 i kusur dinara za poveci chaj, skoro pola litre.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Salu na stranu, preporucujem najbolju chajdzinicu u gradu, MI-LA, kapetan mishina, odmah iza PMFa. Gomila japanskih, kineskih, indijskih, zelenih, crnih, uvoznih, PRAVIH chajeva, a ne iz kesice, cajeva sa alkoholom itd.

Mesto je malo, udobno, pusenje je dozvoljeno, ali se ljudi uglavnom uzdrzavaju pa nije zadimljeno, svo vreme ide tiha ambijentalna muzika, ili neka japanska perkusivna, jako prijatno, a i cene su ok, oko 100 i kusur dinara za poveci chaj, skoro pola litre.

I generalno ne moze da prismrdi kuci caja... Pod 1 zato sto je dozvoljeno pusenje. @. ona zena je malo anemicna i dosadna. 3. nalazi se u uzasnom centru, pa ko dolazi kolima - nek ne dolazi. 4. cajvi nisu losi moram priznati. 5. nema teorije da onde ima pola litre. tacka.

@ bole

Ja crtao iz glave, hvala na imenovanju svega toga...

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Barns & Nobles ... [:)]

( [;)] )...

<font size="1"><font color="white">... I tako isho ja sam pustinjom sa bozarom u ruci...</font id="white"></font id="size1">

<font color="orange"><font size="1">..Give me a kiss to build the dream on

and my imagination will drive upon that

sweet heart i ask no more than this

a kiss to build the dream on....</font id="size1"></font id="orange">

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...