Jump to content

Bedak


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja znam te klince koji su ga tukli...

1. Oni su smesni...nikada nisu pravili nikakva sranja itd. tako da kada sam cuo ko je u pitanju nisam mogao da verujem, mislim bas su klinci nisu nikakve siledzije u pitanju kako pisu po novinama

2. Zao mi je decka sto se tako bez veze desilo jer je tako pao da je udario glavom

3. Digla se tolika buka oko svega zato sto je tetka ovom malom sudija

RIP.

Link to comment
Share on other sites

Pao slucajno ili ne - popravni dom ili tvorza, zavisi vec koliko imaju godina.

Pa vise nece nikog u zivotu udariti, i ovo se nece ponoviti, bar ne njima.

I da ga je gurnuo prstom, a ovaj pao i umro - kriv je. Retardi jebeni, sve bih te klince govnavom motkom izudarao.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pao slucajno ili ne - popravni dom ili tvorza, zavisi vec koliko imaju godina.

Pa vise nece nikog u zivotu udariti, i ovo se nece ponoviti, bar ne njima.

I da ga je gurnuo prstom, a ovaj pao i umro - kriv je. Retardi jebeni, sve bih te klince govnavom motkom izudarao.

Takvi kao ti likovi nastavljaju ceo zhivot sa istim sranjima nazhalost...

Link to comment
Share on other sites

ovako posto sam ja najvise informisan reci cu lepo ovako........

idem u pomenutu gimnaziju sv. sava,decka sam znao dobro,decko je bio jako dobar,niti je bio neki napadan,niti mangup,dobar drug stvarno,ne znam da je neko imao problema sa njim ,stvarno mi ga je zao koliko i njegovih roditelja..........

sto je jos gore znao sam i likove koji su ga pretukli ,evo da ispricam kako se tacno to i dogodilo posto su na televiziji i novinama razne price ......

znaci decko je isao sa vremen odmora sa ortakom u diskont i cekao je ortaka ispred,videli ste snimke gde ,i oni su prisli i rekli mu kao pomeri se ,i on je kulirao,i poceo je jedan lik da ga udara plasticnom flasom po glavi i ovaj je i dalje kulirao,i kada mu se smucilo rekao je necu da se pomerim i tada je drugi lik nikolu naboo i ovaj je vratio samar koliko se secam i onda sa ga tu izudarali jos par puta i on onako osamucen je uradio glavom prilikom pada ...........

neprijatno mi je sto pricam ovo .......

danas je komemoracija u skoli

ajde pozdrav

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja znam te klince koji su ga tukli...

1. Oni su smesni...nikada nisu pravili nikakva sranja itd. tako da kada sam cuo ko je u pitanju nisam mogao da verujem, mislim bas su klinci nisu nikakve siledzije u pitanju kako pisu po novinama

molicu te da ne lupas gluposti .........

jer ako stvarno znas ko ga je pretukao,onda isto tako znas kakvi su ,tako da nemoj da lazes ljude sa foruma ....

jer sam i ja znam te likove i znam kakvi su i tome slicno ......

@gotenks

ne moram ja nista da opravdavam gim. weasel je lepo rekao,mada pazite skola se dosta popravila u svakom pogledu od tog vremena kad je bilo sekti,mada je i dalje kaubojska skola iza toga stojim

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Citam danas u novinama da je napradacev cale izjavio da je nikola npadadao i posvao njegovog sina i da se u odlasku oklizno i pao.Koji debili

Jedan od tih napadaca ide u Drapsin(valjda) i cesto je upadao u probleme tomi je rekla profesorka koja je predaval pre u Dnjegovoj skoli

I ima jos jedna tragedija koju mnogi neznaju:Sestra od napdaca ide u Sveti Sava i nju znam.Koliki ce samo pritisak biti na nju od cele skole bez razloga

A to da ce digla buka zato sto je Nikolina tetka sudija specijalnog suda moze samo budala da kaze.Pa i da je tamo neki zemljoradnik ovi bi trebali da budu najostrije kaznjeni

U ponedeljak prekid nastave i cas mira ispred vlade srbije.

Link to comment
Share on other sites

Da je prica prepumpana to stoji, mislim pogledajte samo naslove po novinama: "Tukli bez milosti" i tako ta sranja - to je bila obicna klinacka tuca samo je bedak sto je ovaj mali tako zavrsio....

Ako neko procita danas novine moze da vidi da ce ove klince da optuze za: NANOSENJE TESKIH TELESNIH POVREDA SA TRAGICNIM POSLEDICAMA! - Ovo je definitivno napumpano... kazna ja od 1 do 12god a ovi klinci ima da dobiju max kaznu... videcete...

Link to comment
Share on other sites

Da je prica prepumpana to stoji, mislim pogledajte samo naslove po novinama: "Tukli bez milosti" i tako ta sranja - to je bila obicna klinacka tuca samo je bedak sto je ovaj mali tako zavrsio....

Ako neko procita danas novine moze da vidi da ce ove klince da optuze za: NANOSENJE TESKIH TELESNIH POVREDA SA TRAGICNIM POSLEDICAMA! - Ovo je definitivno napumpano... kazna ja od 1 do 12god a ovi klinci ima da dobiju max kaznu... videcete...

Ne mogu da prećutim ovako retardiranu izjavu.

Pa i treba da ih optuže za nanošenje teških telesnih povreda sa tragičnim posledicama!!!

Zar treba da dobiju samo 30 dana robije za tuču???

Ko još normalan može da izjavi ovako nešto?

I da to nazove "napumpano"?

I treba da dobiju više od 12 godina...

Ne mogu da verujem... [:(!]

Link to comment
Share on other sites

Da je prica prepumpana to stoji, mislim pogledajte samo naslove po novinama: "Tukli bez milosti" i tako ta sranja - to je bila obicna klinacka tuca samo je bedak sto je ovaj mali tako zavrsio....

Ako neko procita danas novine moze da vidi da ce ove klince da optuze za: NANOSENJE TESKIH TELESNIH POVREDA SA TRAGICNIM POSLEDICAMA! - Ovo je definitivno napumpano... kazna ja od 1 do 12god a ovi klinci ima da dobiju max kaznu... videcete...

opet vi pricate gluposti ,ja sam upravo dosao iz skole ........ imali smo danas komemoraciju ,svi su bili u zalosti ..........

sutra idem na sahranu ......

i zaobicicu ovaj topic ,jer se samo nerviram kada vidim kakve gluposti pricate ,a niste niti upuceni u to sta se desilo niti ista.......

naucite jednom da mediji lazu !!!

i jos jednom da ponovim i da negledam vise ovaj topic ......

uopste nije bila klinacka tuca,nego su oni njega tukli ..... nije bilo nista obostrano !!

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

,,Da je prica prepumpana to stoji, mislim pogledajte samo naslove po novinama: "Tukli bez milosti" i tako ta sranja - to je bila obicna klinacka tuca samo je bedak sto je ovaj mali tako zavrsio.... "

ALOOOO BRE!!!

obichna klinachka tucha-pa bilo kakva tucha je prazna stvar..

shta sve netju videti.

ozbiljno mi je zhao tog dechka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...