Jump to content

NEEE !! NE SAMO TO NE !!!!!!!


Recommended Posts

ok sve u svemu dok se ne legalizuje sve kako treba ljudi vi idite temo gde moze da se igra....e sad ako je neko,kao napr. vlasnik ovog topica spreman da se ubije zato sto je metro zatvoren ok...neka ako nema nista pametnije u zivotu...ljudi da li cete vi shvatiti.....ja obozavam cs , igram ga mnogo dugo da bih uopste ulazio u polemiku sa nekim ko je koliko i ko je sta u cs. jer od 80% ljudi ovde znam za tu igru i igram je ne ffa vec timski,mnogo duze...elem...ovde vecina ima od 19 pa na gore godina....ja ne razumem ljude koji ce sa 25,26 godina da se ubijaju od muke sto je zatvoren metro...i da im glavna tema dana bude sta cemo sad nema metroa....aman zaman pa ocete jednog dana da se deci izvinjavate sto nemozete da ih vodite u setnju jer morate na cs?!?! ok ljudi to igraju uglavnom iz zabave i same drazi igre sto znam sta znaci jer da neznam nebih toliko dugo bio u tom svetu,i osecaj je neverovatan kad ja i mojih 4 ortaka sednemo i igramo protiv 5 protivnika,kao i u svakom sportu,ali ok shvatili smo da kod nas nije stvar samo u kesu,jer od cs-a ovde nema leba...ok niko nije ni mislio da se cs-om obogati,ali ako je onda to zabava ljudi pa dokle vise?!?!?

mozete se prepoznati u mojim ranijim recima kako su dani isti kako stalno vidjate iste likove kako ko ima ima a ko nema snalazi se da bi se igrao i tako.....zivot propada zbog jedne igre,mislim da ljudi i deca beze iz skola i sa poslova da bi se zaboli u smrdljivi metro i da jos daju pare za to.....tuga...bre....nije ni meni drago sto su vlasnici ostali bez "hleba" ali jbg. to je moralo da se desi,tako da ne vidim razlog da se toliko tuguje...opet ce se to otvoriti ...i ide o5 ispocetka....

GuerillaMethod | Loodilo!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MOJO jos ne radi, nadam se da cemo moci od ponedeljka da radimo, imali smo problema sa krecenjem i sredjivanjem (tek posle 6 ruku nova boja se primila na zid... gde to ima...), sad su na redu kompovi, od ponedeljka nadam se da radimo normalno...

Cena je za sada svuda ista, ali ce se promeniti cim se svi otvorimo opet i dogovorimo, ipak sada imamo legalne igre (par komada ali to je to za dok ne stigne jos) i windows pa mora i to sada da se amortizuje, ne verujem da ce ici na 80 din. ja prvi nisam za to (mnogo je kume), ali 60-70 ocekujte sigurno...

Sve ce vec biti okaceno ovde ili kod nas na sajtu...

Poz.

...sve bi ja to uza zid pa metak u chelo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...