Jump to content

NEEE !! NE SAMO TO NE !!!!!!!


Recommended Posts

sve igraonice u metrou ispod vuka zatvorene na neodredjeno...pitanje ko ce otvoriti a ko zatvoriti vrata zauvek ?

NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE !!!

haha ne ozbiljno sve je zatvoreno zbog inspekcije i legalizacije svega sto je moguce legalizovati (win,igre,divix *droga,prostitucija*:P)...ako uleti inspekcija kazna 40 000 din po racunaru...vlasnici se namazali pa sami zatvorili...razlog..ZATVORENO ZBOG RENOVIRANJA...hahahha...do kad pitaj boga

razovarao sam s bivsim gazdom (vlasnik atg arena igraone) kaze brate bedak...moguce je da ce pola sekti dole da se zatvori...pom9nje nesto mozda i o poskupljenju igranja..ali neko astronomsko poskupljene...sve u svemu Dinkicu jebem ti decu maloletnu u furunu mrtvu...ja ako ne okinem iz awp u roku od 2 dana moracu nekog na ulici da zveknem...mozda organizujem i samospaljivanje ispred vlade(svi ste pozvani)...spalicu prvog cigu na kog naletim u znak protesta...

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbga ......

ja koliko znam ima samo jedna legalna igraona u bgu i sad ce ona da bude puna ihaha

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

opushteno prike , sta se nerviras ... pa nisu ti kuci srushili :)

haha pazi sad matematiq

po poslednjim proracunima :

33 % vremena provodim na fakultetu

33 % vremena provodim kuci

33 % vremena provodim u igraonici

i od ta tri mesta oni mi bas igraonicu zatvore...pu jebem im decu...DOLE VLADA !!!

Dinkic smrda

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

haha pazi sad matematiq

po poslednjim proracunima :

33 % vremena provodim na fakultetu

33 % vremena provodim kuci

33 % vremena provodim u igraonici

i od ta tri mesta oni mi bas igraonicu zatvore...pu jebem im decu...DOLE VLADA !!!

Dinkic smrda

Otkad se Dinkic zove Vlada?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Za svaki komp posebna kopija.

pajseru brate znas li ti kolika je to lova jebote ?

svaki kom ima oko 10 15 igra ...ko ce to moci da legalizuje ?

oces da kazes da forum i plato imaju to sve legalno ?

koliko je kopija wina ? cs ? npr..da bacim na papir:P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Za igre jos ne jure ali ce poceti cim te firme udju na nase trziste kao sto je to microsoft uradio(glupa sinergija i ostali projekti)-ali u tom slucaju firme koje prave igre imaju specijalne pakete za igraonice i tome slicno(ne samo da ti treba originalni softver nego i dozvola za javno koriscenje).

Link to comment
Share on other sites

bolje da ne mislimo nista :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Reci cu samo jedno - prekjuce sam potpisao za adsl i bole me tuki! hihihihihi

Ma shalim se, zao mi je jer ipak nije to to, osim toga malo mi je trulo da kod kuce zavaljen u fotelju igram VERZIJU 1.6 a da pored mene ne SMRDE par znojavih likova kakvih je PUN bio metro koji se usput dernjaju i lupetaju neverovatne nebuloze uvereni kako su svakim danom sve blizi svom cilju a to je - naj naj ultra profi ffa jebach CS-a (1.5 se podrazumeva).

A da ne pominjem cigancice i neke male shiptarcice kojih je u poslednjih godinu dana sve vise dole... Sve me vise to podseca na one "buvare" sa lokalnim dripcima koji su zickali zetone.

A da ne zaboravim i vlasnike igraonica koji nisu u stanju ni sluske da zamene vec ih krpe po hiljadu puta, kloshari bre. (chast izuzecima)

Dinkicu udri lopatom.

Link to comment
Share on other sites

koji si car hilti...a shta ce biti kad nam ugase i net servere, kad budu morali originali i od kuce :)

a koja je to igraona u nashoj zemlji legalna?

neko je spomenuo da je skupo uzeti za svaki komp orig. win i igre...e pa to je dzabe u odnosu na pretplatu za javno korishcenje (ako se to tako zove)

inace nije dinkic kriv, budite mu zahvalni shto ce vasha deca raditi i neshto korisnije od igranja video igara [8)]

SiD | 21

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...