Jump to content

NEEE !! NE SAMO TO NE !!!!!!!


Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poenta igraone nije da sedish pored smrdljivih likova. Ovde josh ima ljudi

koji furaju dial-up a igranje sa botovima je debilno. Nema te atmosfere kada od gajbe kad igrash public ili da se deresh u mikrofon na team-speak. Konachno je doshlo nekima iz dupeta u glavu da ne mogu da furaju igraone sa 50 igara po rachunaru na svojim legalnim winovima. Pa chek, zar nije malo debilno igrati single-player igru u igraonici [ima par izuzetaka tipa hl2, doom3 ili nfs:und]. Danas makar po meni je bolja ona igraona koja ima net > legalan steam [hl original] > igranje sa ortacima protiv stranaca ili neki dobar 5on5 lan. KGB renoviranje? Ma jeeste aj sad ko je progutao tu prichu [;)] . Mislim zao mi je likova koji su ishli u igraonu iz druzenja, zezanja i nije im bio bitan net, pro mishevi, pro ultra mega giga kompovi vec samo da sedne i da se igra, jednostavno propashce im igraona koju su rado odlazili ili ce da prestanu da dolaze zbog poskupljenja. Za vlasnike igraona nemam komentar, nekima skidam kapu za cimanje oko legalizacije a za neke me prosto bole tuki, zato shto gledaju samo da pune dzepove na kanta-kompu u pozuteloj igraoni od pljuga na cs 1.5 bude shatro 99fps za ,,buvare" koji dolaze da igraju KANTER.

PS: Kad vec renoviraju nek i skinu cs 1.5

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da poverujem...pa da se tako nesto meni desi , ju fantomku na glavu i odma bi zakucao dinkicu na vrata...

Sva sreca pa imamo lokalni LAN i NET.... [:p]

BAsh mi vas je zao a ovaj lik se bas primio.... [}:)]

Nista ja sam da se dinkic skloni na ovaj ili onaj nacin... [}:)]

aj poz...zalim zajedno sa vama [^]

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

Pa mora tako, i cd original i pretplata itd itd. Pa jel lik u forumu budala sto je uzeo 210 originala windowsa???? Ispada da jeste, ali sa takvom logikom smo mi i dosli u situaciju u kojoj se nalazimo. Mi smo 10 godina trpeli lopove jer su oni krali i krali a nama ostavili da zivotarimo sa piraterijom i Pinkom. To nije zivot bre nego simulacija zivota.

Prosecan covek na zapadu mozda nema 300 diskova kod kuce ali ima kola, stan, itd. i mogucnost da zaradi ako je pametan (recimo da napravi igricu) a ovde se zaradjuje samo ako si lopina. pa sad ti vidi sta je bolje.

Link to comment
Share on other sites

Pa mora tako, i cd original i pretplata itd itd. Pa jel lik u forumu budala sto je uzeo 210 originala windowsa???? Ispada da jeste, ali sa takvom logikom smo mi i dosli u situaciju u kojoj se nalazimo. Mi smo 10 godina trpeli lopove jer su oni krali i krali a nama ostavili da zivotarimo sa piraterijom i Pinkom. To nije zivot bre nego simulacija zivota.

Prosecan covek na zapadu mozda nema 300 diskova kod kuce ali ima kola, stan, itd. i mogucnost da zaradi ako je pametan (recimo da napravi igricu) a ovde se zaradjuje samo ako si lopina. pa sad ti vidi sta je bolje.

nista najbolje je da krenemo drugim putem zakona....

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

Poenta igraone nije da sedish pored smrdljivih likova. Ovde josh ima ljudi

koji furaju dial-up a igranje sa botovima je debilno. Nema te atmosfere kada od gajbe kad igrash public ili da se deresh u mikrofon na team-speak. Konachno je doshlo nekima iz dupeta u glavu da ne mogu da furaju igraone sa 50 igara po rachunaru na svojim legalnim winovima. Pa chek, zar nije malo debilno igrati single-player igru u igraonici [ima par izuzetaka tipa hl2, doom3 ili nfs:und]. Danas makar po meni je bolja ona igraona koja ima net > legalan steam [hl original] > igranje sa ortacima protiv stranaca ili neki dobar 5on5 lan. KGB renoviranje? Ma jeeste aj sad ko je progutao tu prichu [;)] . Mislim zao mi je likova koji su ishli u igraonu iz druzenja, zezanja i nije im bio bitan net, pro mishevi, pro ultra mega giga kompovi vec samo da sedne i da se igra, jednostavno propashce im igraona koju su rado odlazili ili ce da prestanu da dolaze zbog poskupljenja. Za vlasnike igraona nemam komentar, nekima skidam kapu za cimanje oko legalizacije a za neke me prosto bole tuki, zato shto gledaju samo da pune dzepove na kanta-kompu u pozuteloj igraoni od pljuga na cs 1.5 bude shatro 99fps za ,,buvare" koji dolaze da igraju KANTER.

PS: Kad vec renoviraju nek i skinu cs 1.5

Staljine potpuno se slazem, igranje u igraonici je mnogo gotivnije ali to mora da se uradi na pravi nacin, znaci win original, steam, dobar komp, net itd. kao sto kazes. Naravno to ce da kosta i znam da necu vise moci da platim 10 sati u igraoni i da me boli uvo ALI MORA TAKO ako zelimo da nam bude bolje! A bice nam bolje tek kad se uvede red. Kad nema reda 5% ljudi ima milione a ostalih 95% gleda Grand show.

Link to comment
Share on other sites

Cena igranja: 1h-100din

Cena net-a: 1h-150din

Mozda cene budu i vece posto ce samo tako igraonice moci da kupuju nove igre i da uzimalu legalan software.Bice maksimalno po 5-6 igrica po kompu i to je to.Radice 4-5 igraona i one ce da budu pune posto vecina ljudi jos nema mogucnosti za kabl ili adsl... [:(][:(][:(]

U engleskoj u igraoni sat vremena 3 funte,austrija od 1.5e do 2e,svabija isto..Sve smo blizi evropskoj uniji...UAAA DEMOKRATE!!! [}:)] [:(!] [}:)] [:(!] Aj poz

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

Jedino nam ostaje ADSL nama koji imamo mogućnosti za njega:)(

i tu se ljudi zavaravaju .........

moraces opet da kupis org. igre koje ces igrati preko tog adsl,cable ili cega vec

tako da mu dodje sve na isto :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Da pricam ja sa likom iz beca koliko ima igraona tamo a on kaze nekih 10-ak.E sada tamo igraone rade od 10 ujutru do 11 uvece,znaci nekih 13 sati.I non-stop je puno zato sto ima samo 10-ak igraona.

E sada svaka igraona ima maksimalno od 5-10 miltiplayer igrica i retko koji singlplayer..Sve igre se mogu igrati preko neta.. plata radnika u igraonicama od 1000e do 1200e,3 radnika po igraoni...Da najveca igraona u becu nekih 80 racunara...Aj poz

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

Da pricam ja sa likom iz beca koliko ima igraona tamo a on kaze nekih 10-ak.E sada tamo igraone rade od 10 ujutru do 11 uvece,znaci nekih 13 sati.I non-stop je puno zato sto ima samo 10-ak igraona.

E sada svaka igraona ima maksimalno od 5-10 miltiplayer igrica i retko koji singlplayer..Sve igre se mogu igrati preko neta.. plata radnika u igraonicama od 1000e do 1200e,3 radnika po igraoni...Da najveca igraona u becu nekih 80 racunara...Aj poz

Ti si upravo u ovom postu dokazao da je bolje da se sve legalizuje - kazes znaci plata radnika u igraonici je 1000-1200e. E pa da bi kod nas plata obicnog radnika bila tolika mora ovako, sta ti hoces - hleb 3 dinara i platu 1000 dindzi ili hleb 30 dinara i platu 1000 eura? Da ti pojasnim: u ovoj prvoj varijanti ti mozes kupiti dosta hlebova i piratskih diskove ali to je sve, a u drugoj varijanti mozes kupiti i novi komp i adsl i original cd...

Link to comment
Share on other sites

koliki je ping u counteru preko adsl...kolika je mesecna pretplata...koji su uslovi..ukkratko....sobzirom da mi je kablovska preko ikom-a a njihov net nije ni za k..c

mada brate odlazak u igraonicu ne moze da se poredi sa igranjem od gajbe...pa ja odem na cs svako drugo vece i ismejem se toliko da me boli stomak do sledeceg dolaska:P..od 32 lika znam 30...zezanje nikad bolje...a ta prica da je bolje igrati od gajbe ono kao slusalice dranje hahha pa cemmu to...sedish sam ko mish u sobi od 10 kvadrata...ovako igras 2 sata odes s ortacima po klopu pice,pa se vratis pa opet igras...prozivanje smejanje plakanje ..ma uzivancija

a ta prica opet i opet i opet da se ukine 1.5 ?zasto ?treba dati ljudima izbor...pa i sad ima 1.6 server...i ljudi biraju ipak 1.5...molim lepo...jbg nije nama svima cilj da odemo na cpl i ne gulimo svi popaja na pro gejming..ccc

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Jesam za legalizaciju..Ko te j.. [:D][:D][:D] ...Zaposli se u igraonu kao ja pa ces da se igras za DZ..Salim se..Jbg-a morala je drzava da krene od necega a pogotovo sto je microsoft americki pa su i oni potegli sve ovo provereno..Nama(tj. vama) preostaje jedino da se nadate da cene nece biti mnogo povecane,u sta cisto sumnjam...Nisam radikal ali neverujem u demokratiju..Srbi su isuvise glupi za nju...Aj poz

McGulash (Stepa) - U Zemunu zhive 4 choveka: ti (pokazuje na dodza), opti i josh jedan lik

Link to comment
Share on other sites

interesujem samo koliki ce promet u igraonicam biti ako cena bude 100 dinara ili cak i vise...svi jedu govna ono kao pa ,, pa tako je svuda u evropi BEc ovo ono...a ovde ljudi primaju platu 10 000...a ona stoka u bechu 10000 ali evra...a dati 500 din za 5 sati..hm..sto rece onaj lik brate pa to su 2 bela mesa i kokishka i milka od 100g :P

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio, ovde je u pitanju samo legalizacija Windowsa?Jedan Windows XP Home kosta oko 80 evra +/- 5, ne vidim zbog cega je to odjednom postao toliki problem?

Jedna igraonica sa , na primer 30 kompjutera moze taj novac da ZARADI(ne obrne) za 10 dana.Pod uslovom da je solidno razradjena i da nema 50 klinaca krpelja koji su u "klanu".Stoga ja ne vidim zbog cega je taj novac toliki problem?

Pa gledajte to samo ovako: Neka jedna mashina bude u toku dana zauzeta 12 sati( u nekim igraonicama je i mnogo vishe), sat vremena koshta 50 din, znaci, za nedelju dana je jedan windows xp isplacjen.

Jedan igracki blockbuster kosta maximum 100 evra,a takve igre, koje zaokupljuju paznju najshireg kruga igracha(a uz to je i multiplayer) se ne pojavljuju na manje od 2 meseca razmaka.

Stare igre poput WC3 FT, C&C Generals itd... se mogu sada naci za mnogo male pare(malo je relativan pojam;ovde se odnosi na igre od 100 evra).

Dakle, svako poskupljenje vece od nekih 20 posto( 1 sat = 60 din +/- 10 din, u zavisnosti od kvaliteta same igraonice) bi bilo direktna kradja od strane vlasnika igraonica, gde je legalazicija, trtemrteovoono samo bedan izgovor.

Igraonica osim placjanja zakupa i tekucjih troskova(slusalice,mishevi,tastature,podloge) nema nikakvih velikih troshkova(radnici su uglanom bedno placjeni).Jedan kompjuter trosi struje kao maximalno 3 sijalice:), a internet je zadnjih par meseci znacajno pojeftinio, sa tendencijom ogromnog pada cena(zbog nadolazecjeg ukidanja monopola Telekomu).

Da zakljucim, dakle, ako neki vlasnik igraonice poveca cenu igranja za 100 %, samo mu se najebite mile majchice i nadjite drugu igraonicu.Ako svi vlasnici povecjaju cenu za gorepomenuti procenat, onda jednostavno nadjite drugi nacin da gubite vreme.

Ja skoro 2 godine ne idem u igraonicu,(jednom mesecno ne racunam, to je sa drugarima koji nista ni ne znaju da igraju) i super mi je.

Popuni chitko i shtampanim slovima.

Link to comment
Share on other sites

Rus je sve lepo objasnio !!!! inace, igraona kum iz ns .. ciji sam ja redovan posetilac je ovih dana kupila originalne windowse, i sve igre (koje zasluzuju da budu kupljene [:D] ... znaci hl,war3,c&c, fifa, medal ... klasika) doduse ostalo je jos 20 masina da se legalizuje (ovih dana)... ali povecanje cena za sad ne dolazi u obzir, jer bi to bila cista kradja .. ko sto rus rece... znaci maso strpite se malo, pa opet juris u igraonu.. [:p]

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja shvatio, ovde je u pitanju samo legalizacija Windowsa?Jedan Windows XP Home kosta oko 80 evra +/- 5, ne vidim zbog cega je to odjednom postao toliki problem?

Jedna igraonica sa , na primer 30 kompjutera moze taj novac da ZARADI(ne obrne) za 10 dana.Pod uslovom da je solidno razradjena i da nema 50 klinaca krpelja koji su u "klanu".Stoga ja ne vidim zbog cega je taj novac toliki problem?

Pa gledajte to samo ovako: Neka jedna mashina bude u toku dana zauzeta 12 sati( u nekim igraonicama je i mnogo vishe), sat vremena koshta 50 din, znaci, za nedelju dana je jedan windows xp isplacjen.

Jedan igracki blockbuster kosta maximum 100 evra,a takve igre, koje zaokupljuju paznju najshireg kruga igracha(a uz to je i multiplayer) se ne pojavljuju na manje od 2 meseca razmaka.

Stare igre poput WC3 FT, C&C Generals itd... se mogu sada naci za mnogo male pare(malo je relativan pojam;ovde se odnosi na igre od 100 evra).

Dakle, svako poskupljenje vece od nekih 20 posto( 1 sat = 60 din +/- 10 din, u zavisnosti od kvaliteta same igraonice) bi bilo direktna kradja od strane vlasnika igraonica, gde je legalazicija, trtemrteovoono samo bedan izgovor.

Igraonica osim placjanja zakupa i tekucjih troskova(slusalice,mishevi,tastature,podloge) nema nikakvih velikih troshkova(radnici su uglanom bedno placjeni).Jedan kompjuter trosi struje kao maximalno 3 sijalice:), a internet je zadnjih par meseci znacajno pojeftinio, sa tendencijom ogromnog pada cena(zbog nadolazecjeg ukidanja monopola Telekomu).

Da zakljucim, dakle, ako neki vlasnik igraonice poveca cenu igranja za 100 %, samo mu se najebite mile majchice i nadjite drugu igraonicu.Ako svi vlasnici povecjaju cenu za gorepomenuti procenat, onda jednostavno nadjite drugi nacin da gubite vreme.

Ja skoro 2 godine ne idem u igraonicu,(jednom mesecno ne racunam, to je sa drugarima koji nista ni ne znaju da igraju) i super mi je.

Dobar post :]

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...